Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Bliss dziękuje za szybką pomoc :) Oby domek się w takim tempie zalazł :)
  2. No co bierzemy smycz i idziemy :P A na poważnie Maks ciągnie, do skorygowania spokojnie kantarkiem. Trzeba go na spacerze obserwowac bo jak dojdzie do jego uszu jakis dzwięk to się interesuje i może pociągnać ale jest to bardzo przewidywalny pies.
  3. Dziękuje, że jesteś - właśnie każda z nas ma stadko ja razem z Maksem liczące sztuk 5. Mam w tym dwa swoje samce a Granio z avatarka kompletnie nie lubi Maksia.
  4. Bardzo proszę pomoc w ogłaszaniu, może ktoś bazarek zrobi - mam kilka fantów. Banerek bardzo potrzebny. Ja się czasowo nie wyrabiam .
  5. [IMG]http://images35.fotosik.pl/139/921b6b03f2fb5a3emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/289/17ea1aa7c74c4c98med.jpg[/IMG]
  6. Jego pierwszy pan go oddał innym ludziom... Ci oddali mu go z powrotem... po tym jak pies wrócił do niego i nie było chętnych na adopcję, pan oddał go do schroniska... Schronisko dla niepełnosprawnego psa, to wyrok śmierci... Wyciągnęli go ze schroniska miłośnicy rasy i cudowni ludzie, których bardzo poruszył jego los, dali mu tymczasowe schronienie. Sprawdzili jego zachowania i charakter pod każdym względem. Niestety nie mogą mu dać domu na stałe, bo sami mają cztery przygarnięte psy. Mały Książę, w czerwcu skończy dwa lata. Jest albinosem, niedosłyszy (jednak reaguje na wysokie i bardzo głośne tony). Słabo widzi, jednak szybko uczy się otoczenia, które nie stanowi dla niego żadnego problemu. Jest przepięknym, cudownym psem, o łagodnym i milusińskim usposobieniu. Po spacerach uwielbia spać, do tego stopnia, że trudno go dobudzić :). Uwielbia być głaskany za uchem, mruczy wtedy jak kot :) Obcując z nim ma się wrażenie, że jego ułomności nie przeszkadzają mu w życiu, dla niego to normalne. Fantastycznie dogaduje się z innymi zwierzętami. Nie jest absolutnie agresywny. Lubi jeździć samochodem. Bardzo lubi ludzi, posługuje się węchem, kiedy czuje człowieka ogon nie przestaje mu się kiwać z radości. Przebywając z nim, ma się wrażenie, że to zupełnie normalny pies, jego przypadłość nie przeszkadza mu w życiu. Decyzja o adopcji musi być dokładnie przemyślana, ponieważ życie z psem specjalnej troski to na pewno inne życie, jednak może dać wiele satysfakcji i radości. Wierzymy, że Książę znajdzie kochającą rodzinę, dla której kalectwo nie będzie przeszkodą. On potrzebuje kochającego Pana/Pani,którzy będą jego przewodnikami i zapewnią mu poczucie bezpieczeństwa. Pies,został przebadany, zaszczepiony i wykastrowany. Nie może zostać dłużej w domu tymczasowym PILNIE POSZUKUJEMY MU DOMU!!! POKOCHAJ MNIE ODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEKU A JA POKOCHAM CIEBIE. Mały Książe jest pod opieką Stowarzyszenia Dogi-Adopcje. Przebywa u mnie na DT. Jeśli ktoś chciałby pomóc nam finansowo prosimy o wpłaty na konto adopcji z dopiskiem "dla Maksa" Stowarzyszenie Dogi-Adopcje 41-800 Zabrze ul.Pułaskiego 17 nr konta 43 1240 4849 1111 0010 2325 1499 Ja w swoim imieniu proszę o pomoc, potrzebna karma dla Księcia. Jemy Brita dwa worki to 159 zł - może uda się uzbierać.
  7. Mój psiak jest o normalnej wadze, ni to za gruby ni za chudy, royala daje taką dawke jak reszty karm dawałam i nie chudnie.
  8. Wiem, że leki działają bo wcześniej braliśmy - karma ma być dla wzmocnienia efektu ale trudno pwiedzieć czy wzmacnia:(
  9. RC dopiero 2 worek zamwiłam. Też mnie niepokoi skład. My walczymy ze zwyrodnieniami we wszystkich łapach i papuzimi dziobami na kręgosłupie ktore mogą skutkować paraliżem. Mamy mase leków ale na szczęście jeszcze nie sterydowe.
  10. gdzie kupujecie ta karme?
  11. Tak jak w temacie poszukuje najlepszej karmy na stawy dla dużego staruszka, ma zwyrodnienia. Proszę o opinie zarówno zwykłych bytówek jak i weterynaryjnych. Teraz jemy Royala Mobility. Czekam na waszą pomoc ponieważ samej jest mi trudno zdecydować, nie znam się na składach.
  12. Ok, czekam na pw. Ale w takim razie wizyte zrobie w przyszłym tyg lub w weekend jak nie jest już tak paląca :)
  13. Ciesze się z domku:) To oznacza, że wizyta odwołana?
  14. Mogłam jechać w poniedziałek ale nikt nie dał znać. Moge się umówić na piątek.
  15. I jak tam bazarek - moge dać szeli dla małych psów - 2 sztuki :D
  16. Witam Iza dzwoniła do mnie w sprawie wizyty przed adopcyjnej. Jeśli chcecie moge tam podjechać choćby jutro razem z moimi dogami:diabloti: Dajcie znać.
  17. Czekam na link do bazarku :)
  18. Zapisuje wątek bo ostatnio mam doświadczenie z niewidomymi psiakami - jeden na dt a drugi już w domciu.
  19. Dobrze może, że taka szybka decyzja była - czym dłużej tym trudniej byłoby ją podjąć.
  20. i ostatnie [IMG]http://images45.fotosik.pl/284/af9d4f01dc54f75e.jpeg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/284/f705710b0e5a54d4.jpeg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/284/50fefb35cb17ef6a.jpeg[/IMG]
  21. cd [IMG]http://images46.fotosik.pl/283/88993fca242ba8cf.jpeg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/279/cc459950dcc58e93.jpeg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/284/3860541b8cc6082d.jpeg[/IMG]
  22. No to zaczynamy [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3093bc8b6d181866.html[/IMG][IMG]http://images40.fotosik.pl/280/3093bc8b6d181866.jpeg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/284/8e81d583eb843334.jpeg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/284/9eb6f1feac8eac4b.jpeg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/138/6af9543a8b9a178a.jpeg[/IMG]
  23. Kasa, kasa, kasa. Ciężka sytuacja, trudno podjąć decyzje ale jaka by ona nie była nikt nie będzie negował.
  24. Nieciekawe informacje. Szkoda psiaka. Jeśli macie hotel z dobrym szkoleniowcem warto sprobować. Jak nic się nie znajdzie lepiej nie ryzykować adopcją.
  25. Rozmawiałam dzisiaj z Panią i jutro będą foteczki. Ślepaczek nazywa się teraz Steive :) Ładnie zostaje sam w domku, nie niszczy, nie piszczy :)
×
×
  • Create New...