Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Dzięki za podpowiedz, jutro podziałamy bo mamy aktualnie 2 dogi na dogo )
  2. Dla Celestynka na karme zbieramy więc kaski nie ma na ogłoszenia. Może ktoś pomoże??
  3. [quote name='sacred PIRANHA']wpisuję się...wspaniały pies, szkoda że nie mam warunkow ehhh trzymam kciuki za księciunia, nie mam kasy teraz:-( ale 10zł na karme dam...złotówka do złotówki i może się nazbiera...[/QUOTE] Ślicznie dziękujemy tak jak mówisz grosz do grosza i będzie kokosza:) Ksiąze jest cudownym psem, on żyje normanie, ja go traktuje normalnie. Tylko jeszcze domek normalny potrzebny. Pomoże ktoś w ogłoszeniach??
  4. Myśle, że da radę ale musi być osoba cierpliwa i odpowiedzialna, zdająca sobie sprawe, że nie nastąpi to w 1 dzien.Chyba, że nasz chłopak poprostu sam z siebie zaczai o co chodzi :D:razz:
  5. Czyi Torcio być może do domku wyruszy. Bardzo się ciesze :)
  6. Wcześniej w poście coś o domku pisałaś, chyba że pokręciłam cus??
  7. [URL="http://www.dogomania.184744-Ma%C5%82y-Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99-g%C5%82uchy-%C5%9Blepy-dog-niemiecki."]http://www.dogomania.pl/threads/184744-Ma%C5%82y-Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99-g%C5%82uchy-%C5%9Blepy-dog-niemiecki.[/URL] Ciotki wpadniecie bo Książe spada niezauważany. Bardzo proszę.
  8. No dog, dog ale chłopak szczęścia nie ma. Żal mi go u mnie w pokoju sam siedzi a on tak ludzi kocha, całym ciałkiem.Nigdy nie widziałam tak bardzo cieszącego się psa.
  9. Dziekujemy za banerek :) Porobie dziś ogłoszenia. Może ktoś chętny do pomocy??
  10. agaga21 trza Cię skonować. Budujemy konmachine :) Ciotki skombinujecie banerek??
  11. Niestety zbyt mało osób to rozumie.
  12. Zgodze się z Tobą tylko trzeba znaleść taki domek jak Twój:D. Cierpliwy, wyrozumiały :)
  13. No tak biegaj ze ślepym psem i jeszcze rób sama zdjęcia :D Co ja monstrum
  14. Jasne, że może iść do domku tylko wole uprzedzić. Jakby znalazła się taka osoba, która weźmie go mimo iż po pracy może znaleść qupke niespodzianke ja nie mam nic przeciw :D Hektor ma kojec z wybiegiem i niestety często załatwia się w kojcu czyli koło posłania i miski.
  15. Mam jeszcze takie zdjęcia [IMG]http://images44.fotosik.pl/291/b61a4e0f48a0af8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/178/99e7e0c378cf060bmed.jpg[/IMG]
  16. Post rozliczeniowy [SIZE=4][COLOR=DarkRed][B]Proszę wszystkich "stałych deklarowiczów":evil_lol: aby w tytule przelewu pisali nick oraz za jaki miesiąc jest wpłata. DZIĘKUJE[/B][/COLOR][/SIZE] DEKLARACJE NA HEKTORKA ZACZYNAJĄ SIĘ OD SIERPNIA:) DOTYCHCZASOWE WPŁATY TAK TEZ TRAKTUJE, WIĘC CI CO WPŁACILI ZA LIPIEC NIECH PAMIĘTAJĄ, ŻE NASTĘPNA WPŁATĘ MAJĄ WE WRZEŚNIU. [B][COLOR=Red]Deklaracje stałe:[/COLOR][/B] vena &vivi 20zł:multi: wapiszon 10zł (przez 6 miesięcy od lipca) :multi: - [COLOR=Red]włynęło za 3 mies.[/COLOR] - zwrot zrobiony Ewa&Duffel 10zł:multi: - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] VIII - zwrot zrobiony Pani_Sisi (jakaś kwota):multi: ania z poznania 50zł:multi:(od września 80zł) - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] VIII - zwrot zrobiony Pies Wolny - jakaś kwota :multi: Lolalola 10zł (do listopada):multi: salibinka 30zł:multi: - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] - zwrot zrobiony BrzydulkaBetty 20zł (do grudnia):multi: [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] VIII - zwrot zrobiony Polla 20zł (do grudnia):multi: [B][COLOR=Red]Wpłaty jednorazowe[/COLOR][/B] agusiazet 50zl w sierpniu:loveu: mania1979 10 zł:loveu: - [COLOR=Red]wpłynęło - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI[/COLOR][/COLOR] - zwrot zrobiony chita 200zł :loveu:- [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI[/COLOR] sonek666 20zł :loveu: - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI[/COLOR] - zwrot zrobiony Gonia13 30zł :loveu: - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI[/COLOR] - zwrot zrobiony Awit 10zł:loveu: -[COLOR=Red] wpłynęło[/COLOR] - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI[/COLOR] - zwrot zrobiony bico 20zł:loveu: - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI[/COLOR] - zwrot zrobiony Patka (jakaś kwota):loveu: BERKANO (jakaś kwota):loveu: pokemon 20zł:loveu: - [COLOR=Red]wpłynęło[/COLOR] - [COLOR=Purple]OGROMNE DZIĘKI - zwrot zrobiony [/COLOR] [SIZE=4][COLOR=Red] WYDATKI[/COLOR][/SIZE] 28.07 - 200ZŁ - hotel (opłacony do 28.08)
  17. [COLOR=Red][B] [SIZE=5][COLOR=Blue]Hektor w nowym domku - proszę nie wpłacać pieniążków[/COLOR][/SIZE] Hektora trzeba wyciągnąć ze schroniska, on traci nadzieje. Zbieramy deklaracje stałe na hotelik. Bardzo prosimy o pomoc. Jesteśmy w rezerwie u mariamc.[COLOR=Purple] Proszę o deklaracje dla naszej chudziny. [/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=Green][SIZE=6]BRAKUJE 70 ZŁ DEKLARACJI, POMÓŻCIE PROSZĘ.[SIZE=2] [COLOR=Black]Liczy się każda złotówka, jeśli ktoś może to jednorazowa wpłata - będą potrzebne na badania i kastrację.[/COLOR] [/SIZE][/SIZE][/COLOR] Hektor trafił do schroniska z koleżanką piękną, bialą haszczaczko podobną. Suńka na momencie znalazła dom a Hektor został sam. Na początku było dobrze, jadł, cieszył się, miał nadzieje. Z biegiem czasu tęsknota dała się we znaki, Hektor wpadł w depresje, niby jadł a waga spadała, jak wchodziliśmy nie podnosił się do nas. Na szczęście pomogły starania nas pracowników oraz wolontariuszy - spacery, trochę czułości i Hektor odzyskal siły i chęć życia. Teraz nadrabia zaległości wagowe a my staramy się znaleść domek. Adopcja Hektora nie jest łatwą sprawą - pies ten mieszkał zawsze na dworze, nie wie co to ruch miejski, wołanie za potrzebą, smycz.Szukamy dla niego domku gdzie będzie raczej pieskiem podwórkowym, ewentualnie z możliwością cągłego wyjścia.Hektor jest bardzo kontaktowym psiakiem, uwielbia towarzystwo człowieka i tego najbardziej mu brakuje. [COLOR=Indigo][B]Bardzo Was proszę pomóżcie szukać mu domu nim znowu straci nadzieje i przestanie wypatrywać lepszego jutra.[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange]ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA WĄTEK BULLOWATYCH Z tORUNIA, TAM OGŁOSZENIA POTRZEBNE.[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189550-Bullowate-z-Torunia-powalczmy-o-nie-potrzebne-og%C5%82oszenia/page2[/URL] Taki jestem chudziutki, skóra i kości [IMG]http://images46.fotosik.pl/290/95995d1068ab86camed.jpg[/IMG] A taki potrafie być słodki [U][IMG]http://i29.tinypic.com/4ztc0g.jpg[/IMG] [COLOR=Purple] [/COLOR][COLOR=Purple]Nasza kochana fur podarowała Hektorowi allegro:loveu::B-fly:[/COLOR] [/U][URL]http://www.dogomania.pl/threads/184926-Hektor-bulowaty-mix-deklaracje-sta%C5%82e-potrzebne-Toru%C5%84/page14[/URL]
  18. Piękne foty, musze się wkońcu tam wybrać. Przepraszam, że tak długo ale troche pokiełbasiło się z moim tymczasowiczem. Ciotki odwiedzcie Księciahttp://www.dogomania.pl/threads/184744-Ma%C5%82y-Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99-g%C5%82uchy-%C5%9Blepy-dog-niemiecki.
  19. Książę czeka, zapraszam. Dziś ćwiczyliśmy agility w wersji podworkowej :D Przeskakiwaliśmy barierki, właziliśmy na wysokości, salom - całkiem ładnie nam szło.
  20. Kochana fur, ma allegro i tu: [URL="http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=787&id=142160"]http://www.darmoweogloszenia.pl/oglo...=787&id=142160[/URL] [URL]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=115540[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=202784977&Guid=12862db3-0720-a20b-2743-2b83fffef0a5"]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?...3-2b83fffef0a5[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/59178[/URL] [URL]http://www.nalepka.info/1,1981,ogloszenie.html[/URL] __________________ Ty zawsze czas znajdziesz, kiedyś Ci doby zabraknie bo już dnia nie mówie bo Ty nie sypias. Powiedz lepiej co bierzesz:P
  21. Witaj Celestynku na dogo :) Tu wiele pomocnych cioteczek :D Może jakaś zgodzi się poprowadzić bazarek dla dogów w potrzebie?? Oczywiście prosimy o banerek dla chłopaka.
  22. [B]Cioteczki na karmę zbieramy może ktoś pomoże??? Każda 1zł się przyda.[/B]
  23. Co tu od rana takie pustki:shake: Księciul się przypomina, ciotki domku szukać, pytać wszędzie:evil_lol:
  24. Wiem,że nie jest jedynym białaskem :( Potrzebne dwa domy.
×
×
  • Create New...