Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. ilon będziesz dzisiaj w schronie?? jutro wyjeżdzamy o 5 rano:)
  2. A co, że długa :) Bedzie miło bo do nowego domku :) Słuchajcie jeśli chodzi o koszta transportu to nestety ok 200zł ponieważ na jednym baku zrobie ok 300 - 320 km do bielsobiałej jest coś ponad 400 - jak tankuje do pełna płacę 80-85zł. Może wyjść pomiędzy 170-200zł.
  3. Piękne stadko, cudowne :) Może ta Pani chciałaby jeszcze ślepaczka :P
  4. Tak jak mówiłam moge wyruszyć w nedziele poniewa ostro mi się grafik zmienił :( Co do kosztów zapytam chłopaka bo ja się nie wiem ile pali nasz samochód. Sprawdziłam, że jest ponad 400 kilometrów do bielsko białej ale na pocieszenie powiem, że mam autko na gaz :)
  5. Witam, ciesze się, że sprawa jamniczki zbliża się ku końcowi. Oczywiście temu dobremu końcowi :) Mam nadzieje, że we wtorek z nią wyrusze :) Co do znawców psiego jedzenia i schronisk - zapraszam do naszej kuchni tylko proszę wziąśc ze sobą "dobre jedzenie" i pomóc. Proponuje przyjśc i popracować zanim się osądy wyda.
  6. Super że króliś domek znaazł :) Ja mam już dwa nowe na tymczasie a jedną z nich szczególnie pokochałam:loveu:;)
  7. Jestem jestem, przepraszam, że tak późno ae komp szwankuje :) Podniose chłopaka i może jakieś wieści są??
  8. Tak jeden do nowego domku już pojechał :) Mam nadzieje, że Karo i mój tymczasowicz szybciutko domki znajdą :):cool3:
  9. W góre, króliś domu szuka :) Umnie już tylko jeden został:multi:
  10. Ciesze się i gratuluje szybkiej adopcji:loveu:
  11. Co ja czytam, mała ma domek???? :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: czekamy na wieści :)
  12. Trzymam kciuki za królisia co by domek znalazł, sama mam 2 na tymczasie :D
  13. Piękne zdjęcia :) Mordy i gwałty co tam się dzieje:evil_lol: Polecam czarnego psiaka do dogów - sama mam, pięknie na nich dozie gluty wyglądaja :D
  14. Coś pięknego aż się mordka cieszy jak widzi się te psiaki. Mam nadzieje,że ujrzymy to również fotki Całuśnego :)
  15. Będe śledzić losy pięknego kanarka. Sama mam pręgowane cudo.
  16. Myśle, że znajdzie się domek który również stwierdzi, że nie można inaczej jak kochać maleńką :loveu:
  17. Oj widze, że mała ma swoje kochane cioteczki i przyszły domek będzie sprawdzony dokładnie:cool3::loveu:
  18. zapisuje temat bo jest boski:loveu:
  19. Ostatnio mojego Tzta ogryzł pies i - on musiał iść na szczepionki - pies na obserwacje - a jeśli chodzi o roszczenia to: kuzynka może iść na Policje i zgłosić to a wtedy właściel psa jest oskarzony o naruszenie nietkalności cielesnej. To tak samo jakbyś kogoś uderzyła. Oczywiście my tego nie zrobiliśmy ale straż miejska nas poinformowała, a straż wezwaliśmy bo właściel psa nie chciał dac swoich danych ani pokazać szcepień psa.
  20. Skontaktuj się może z Spk warto przez nich przeprowadzić adopcje, mają umowy, kwestionariusze itd
  21. Blu na pierwszą biegnie :) Interesował się ktoś małą??
  22. Banerek już mam i podnosze Blu:multi::loveu:
  23. Po pierwsze to mnie się zdaje, że nie mogą tak poprostu kazać Ci się pozbyć psa bo niby czemu??Bo pitt bull to nie ma znaczenia.
×
×
  • Create New...