Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Przepraszam za brak odzewu. Mój transport nie wypalił :(
  2. Iza mi właśnie opowiada o Pani ale ta szybko sobie Księcia odpuściła :) jednak umówie się na wizyte - może jakiś inny dożek będzie miał dom. No nie wiem czy pisałam ale Iza pod koniec tygodnia robi wizyte przedadopcyjną dla Księcia :D
  3. Ehh troszk temat zaniedbałam ale się już ogarniam.
  4. Warszawa duża - znajdziemy kogoś.
  5. Ehh masz racje, ja poprostu mam takie emocje z tą wiadomościa:loveu::loveu:
  6. No to wszyscy trzymamy - Książe też :)
  7. Aniu ja jutro mam dzień wolny więc podziałam z ogłoszeniami. Mogę wykorzystać te zdjęcia bo są piękne :) A trzecie jest genialne - takie kocham :)
  8. O Matko, naprawde?? No i rycze cholera.Boże błagam Cię, błagam - on zasłużył całym sobą, daj mu szanse. P.S Aniu masz kontakt z Izą?? Jeśli tak poproś żeby odebrała, dzwonie z tel mamy, 510 518... Rozwaliła mnie ta wiadomośc -wiem, że nie powinnam tak reagować, wiem, że nic nie wiadomo, że może nie wyjść ale się nie da, poprostu samo to, że ktoś się nim interesuje, że ktoś myśli -ehh co ja będe pisać.
  9. Jezu Iza czemu ja nic nie wiem o tym światełku aż mi serce mocniej zabiło!!
  10. Strasznie dużo kasy, bosz więcej niż steryklka. W jakim mieście jest psiak?
  11. No niestety nikt nie pyta ale z fur mamy diabelski plan jak zjedzie do Polski. Mysle ze można go puścić z długą linką, on nie ma zapędów uciekinierskich.
  12. Jestesm umówiona na jutro po 16 :) Wróce dam znać.
  13. Dziękujemy baardzo bardzo:loveu::loveu::loveu: Dziś pierwsza noc jak Książę śpi z kimś w pokoju:diabloti: mój brat mu towarzyszy:cool3:
  14. Dzsisiaj zadzwonie do Pani z Inowrocławia i spróbuje na jutro się umówić (przepraszam ze tak późno ale małe rwanie głowy miałam)
  15. Prze bardzo[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5107021_maly_ksiaze_niedoslyszacy_niedowidzacy.html[/URL]
  16. Na molosach są, na cctach w potrzebie.
  17. Porobiłam ogłoszenia, chciałam wkleić gdzie ale błąd wystąpił i cholera trafiła wszystkie linki.
  18. Pewno, że wiem :) Mów co przeskrobałaś
  19. Postaram się dobrze "prześietlić" domek. zobacze jakie mają podejście wiedze a w razie co jak reagują na sugestie i rady.
  20. Ja zasiąde jutro to uzupełnisz moje ogłoszenia :D
  21. jUż jestem, jutro dzwonie do Pani się umówie. Jak cuś będe wiedziała to się odezwe.
  22. No nic ale mam nadzieje, że znajdiemy taki domek ja Twój który nie boi się życie z niepełnosprawnym psem.
×
×
  • Create New...