O Matko, naprawde?? No i rycze cholera.Boże błagam Cię, błagam - on zasłużył całym sobą, daj mu szanse.
P.S Aniu masz kontakt z Izą?? Jeśli tak poproś żeby odebrała, dzwonie z tel mamy, 510 518...
Rozwaliła mnie ta wiadomośc -wiem, że nie powinnam tak reagować, wiem, że nic nie wiadomo, że może nie wyjść ale się nie da, poprostu samo to, że ktoś się nim interesuje, że ktoś myśli -ehh co ja będe pisać.