Witam, ciesze się, że sprawa jamniczki zbliża się ku końcowi. Oczywiście temu dobremu końcowi :) Mam nadzieje, że we wtorek z nią wyrusze :)
Co do znawców psiego jedzenia i schronisk - zapraszam do naszej kuchni tylko proszę wziąśc ze sobą "dobre jedzenie" i pomóc. Proponuje przyjśc i popracować zanim się osądy wyda.