Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. wyglądają bardzo podobnie ale kurcze mało dogowe:(
  2. Rinuś no niemiła okoliczność ale jak pracy nie zmieniłaś to pracujemy w tej samej firmie.
  3. ilon_n daj znac jaki dzień -bedę wozic psy :)
  4. I ja witam u trzustkowców. Niestety. Dostaliśmy lipancrea i szukam odpowiedniej karmy. Czy sa jakies "tańsze" niz royal?? Odi zjada miesięcznie 2 wory po 15kg
  5. vena&vivi

    Luposan

    właśnie jakieś doświadczenia z karmą?
  6. Wcześniej chyba na pw (postaram sie odnaleść) pisałaś, że wczesniejsze ich wpłaty to jednorazowe a od lutego będa stałe. NIe ma problemu przerzuce ich do stałych. Lida daj mi czas aż będę mogła to uzupełnić w 1 poście i wtedy sprawdzisz.
  7. Ze stałych deklaracji doszły do mnie :Lida, Kasia, Mirka, Robert - 100zł z czego Lida II m-c.Renata -25złJednorazowep.Alina - 20złp.Ewa -100złCoronaj -20zł
  8. Nie ruszaj znajomych :P Lida nie ruszaj, ona ma juz komplet -zmienię to. Tak jak mówie w pracy nic edytowac nie mogę -wszystko nadrobię w tym tygodniu.
  9. Własnie nad tym pracujemy -dajcie nam chwilke -niemozna tego załatwic tak szybko. Konsultujemy, piszemy. Damy znac jak sami bedziemy znali konkrety :0
  10. Aniu mu sie nic nie stanie a lepiej nie psuc sobie kontaktów -to naprawde irytujące jak ludzie chcą zawsze po swojemu. Wyobraź sobie, że jest wiele takich osób jak Ty i wszyscy chca po swojemu?? Mnie osobiście by taka sytuacja zdenerwowała. Psu nic sie nie stanie jak pójdzie do schronu "się zaczipować" - uwierz mi. A Ty tym nie zepsujesz sobie relacji.
  11. Tak ja w razie co dogi :) onek to normalny dt a ten ostatni to awaryjny :)
  12. dopisz na mnie - awaryjny dt (na miesiac)
  13. jaanna a jakie mamy dac rozwiązania?? nie wiem jak finasowo to wyglada, ilon jest osoba "prywatną" finansowac nie będzie. Nie rozumiem -wiem, że jest wiele pytań ale to pseudo i dopuki psów się nie zabierze nic nie będzie wiadomo.ja dostaje pytanie a jak pies sie zachowuje, czy agresyny, czy mocno wyniszczony -kuźwa to nie dom prywatny tylko deb..., który ma wsiow dupie. Zadna z nas z nim kawy nie piła i miło nie rozmawiała.Ilon stara sie jakos to zorganizować, kombinuje, załatwia -tu bedzie wiele niejasności, nie oczekuj cudów.
  14. ilon_n dowiedziałam się, że dziewczyna co kaukaza miała wziąśc ma mieszkanie więc bierze cos mniejszego -spaniel, onek cokolwiek ale nie kaukaz. Bede szukała dalej.
  15. 21 psów?? Jakieś jaja. Ehh super -nasze Polskie prawo. Ilon a Toz nie może ich odebrac?? jakie toz ma uprawnienia? Facet pod naporem mediów się nie zgodzi? ja pierdziu wsio sie sypie. Przeciez nie można mu tam psów zostawić.
  16. Gluciu raczej nie ma dogów, ale dzwoniłam w razie jakby jakis się zapodział. Nie mamy info o dogach.
  17. Mam dziewczyne na kaukaza ale finansowo trza by było jej pomóc.W razie małych ras zabiore yorki (mam osobe do adopcji), wiem, że nic nie wiadomo ale cc i dogi tyz biorę. Znam osoby zajmujące się ich adopcją.
  18. A no cisza. proś pochłania resztki mojego wolnego czasu :) Nikt nie dzwoni -zastanawiam sie gdzie jeszcze ogloszenia robić. Co najbardziej skuteczne.
  19. Kurcze, czyli chwilowo sobota odwołana?? Co za.....
  20. jestem do tyłu z rozliczeniem, prosze wybaczcie ale nie mam neta w domu. Taka sytuacja bedzie do przyszlego tygodnia. obiecuje poprawę :)
  21. No dobrze poczekajmy jak wytlumaczy cała sytuację -np. przywiązanie do drzewa, ciekawe.
  22. Czy ktos zna ten schron -ostatnio była dożyca jak sie nią zainteresowalismy to nagle właściciel sie znalazł, teraz dog i ta sama sytuacja. ktoś pisał o pudelku. Ja nie wierze w takie zbiegi okoliczności. bardzo prosimy o pomoc osoby znające ten schron.
  23. Czekamy na wieści, oby szybko bo jak na szpilkach siedzę.
  24. Obiektywnie patrząc powinni go wydac na juz. sama pracowalam w schronie i wiem jak jest ale w tak ciężkim przypadku nie mają "nic do stracenia" przepraszam za takie sformułowanie.Czemu dzis juz sie nie da nic zrobić, jest dopiero 14??Kurcze
×
×
  • Create New...