-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Tengusia']alez pyyyyyyyyyyyyyysznosci :loveu:[/quote] Częstuj się,jeszcze się ostało troszkę:diabloti: -
Cześć :grins: :grins: Widziałam Cię :multi:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]jeeeee u ciebie jeszcze lato:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images35.fotosik.pl/11/3fd24f9cf5cbca6f.jpg[/URL][/quote] Hmmm.............:roll::oops: Fotki z czerwca:oops::diabloti: U nas standardowo jak u wszystkich czyli zimno:diabloti: A oto nasze popołudniowe dzieło ;) Ciasto gruszkowe w wykonaniu Krzysia i moim ;) Zapraszam na spróbowanie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/276/703068d318dde1fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/11/585fb3ea5c1bf3a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/11/ac246a758f174cb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/11/86b1513539f37e3a.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Selket replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Cześć Wyjce :loveu: :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']ooo plywanko..jak milo:diabloti:[/quote] cześć:multi::multi::multi: Ja tam tylko stoję:diabloti: -
Cześć Klockowa :hand: :hand:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz:chciałaś utopić Gonziowatego [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images49.fotosik.pl/11/dd94cf19b92d1f2a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] A on mi głupi mi wypływał:roll: Jak napompowany:roll: Trzeba następny razem spuścić mu powietrze:diabloti: [quote name='Iv_']no chciała :mad:, jakiaś taka wredna jest, albo go nie lubi czy cuś :roll: :diabloti::diabloti:[/quote] Pewnie, że jestem wredna:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Dobcia']cześć;) Nie ma jak wspólna kąpiel z psem:)[/quote] Cześć ;) no ;) tylko moje spodnie nie wyschły tak szybko jak jego futerko ;) -
Dzień dobry :loveu: :loveu: :loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/363/180c447c3f8346e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/11/13193598d5fedb51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/11/2211adb11b2dee12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/11/067381a8063e0dac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/363/b7458c7f74b82e21.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Pandisia']Cześć :loveu:, co tu wejdę to jest podium i gratulacje :evil_lol:[/quote] Cześć:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...miejsca poza podium też som ważne :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bereczek :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dzień dobry :hand: [quote name='Iv_']Pewnie, że są ważne, nawet nie wiem czy ważniejsze ;) Ja też się witam z samego rana :evil_lol: :multi: :loveu:[/quote] Cześć :hand: Kilka zdjęciufff: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/11/dd94cf19b92d1f2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/11/f23277de8a1f1608.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/276/5b343534a2297aea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/276/b115c42185bc266b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/11/3fd24f9cf5cbca6f.jpg[/IMG][/URL] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry nocne marki :loveu: :loveu: :loveu: -
Cześć :multi: :multi: U nas też zimno ;) Przyniosłam pyszną ciabattkę na śniadanko ;) [IMG]http://www.mniammniam.pl/obrazki/u_obrazki/6411.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad::mad::mad:maruda ja se w książce poszukałam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie maruda, tylko realistka ;) a ja nie ma książki o ptokach...TZ mo....ja nie:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]po układzie piorków na skrzydełkach , po kształcie skrzydełków , po ogonku i po wybarwieniach na piórkach :roll:...to by tyle tego było :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No dopsz.... Mogie być i ten jastrząb... Ale dla mnie to i tak będzie pustułka:eviltong: [SIZE=1][COLOR=plum]A swoją drogą to ja się na niczym nie znam :niewiem:[/COLOR][/SIZE] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kurde :razz::razz:......ale Krzyś ma rację :oops:....to jednak jastrząb ...teraz powiększyłam foty ..... i sprawdzałam z książką :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tak mówisz.....Ja mu tego nie powiem:eviltong: Ma być pustułka i tej wersji będę trzymać :diabloti: Ale faktycznie on coś tam jęczał o cechach charakterystycznych dla jastrzębi i pustułek:roll: Ech, ale czy ja kiedykolwiek jakiegokolwiek ptaka dobrze rozpoznałam??:roll::diabloti: -
Cześć :multi: Jak Ty masz kojojowo w pracy :loveu: I jakie niektóre te dzieci słodkie :loveu:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Haha jakie szczęście wywołąły moje odwiedzinki:multi::evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Jak tam siem zyje??:razz:[/COLOR][/B][/quote] Żyje jako tako:shake: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:i co z tym ptokiem :razz::p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:multi: ooo......TZ zapomniał spr, zaraz go pogonię... Ale on nadal twierdzi, że to jastrząb a ja nadal, że pustułka:diabloti: I tak wiem, że to pustułka:diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]CZeść Selkeciku mój I gonziku i wszyscy inni:multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]zebrało mi sie na odiwedzinki:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]tak wiec przyszła wasza najulubieńsiejsza ciotka:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] o ja cieee..................emdziolek:multi::multi::multi: Jak miło Ciem widzieć:loveu::loveu::loveu: [quote name='Tengusia']zimno wszedzie mokro wszedzie ... co to bedzie co to bedzie :diabloti:[/quote] hmmm..............zima będzie:diabloti: Dziś i u nas pada i zimno:shake: A no i byłam znów w tym strasznym gabiniecie:shake::shake: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Cudne to stworzonko Twe :loveu: :loveu: A gdzie te gofery :roll: Swoją drogą byłam kiedyś w Karwi i była tam budka, w której sprzedawli "Wafelki" były okrągłe (no powiedzmy, złożone z kilku serduszek) gofry. Drogie były, ale wielkie, że się człowiek nieźle zmachał jak je zjadł...I takie pyszne .......... mniam........... ;) ;) -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:shake:masakra .... nie znamy dnia ani godziny :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] NIestety:shake: -
Psysłam Cię utulkać Lolcia :calus: :calus: :calus: Nie smutaj się, ja jestem ejszcze gorszym przypadkiem niż Ty, więc u Ciebie nie jest tak źle ;)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]się nie śmiochaj :placz::placz::placz:.....zamarzli mi paluszki :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dopsze, że tylko paluszki:cool1:
- 78403 replies