Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Cześć Żonkilku :loveu: Miłego dzionka w pracy życzę :loveu:
  2. Prosiątka: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/372/2b9b073123b490ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/fcd319e167b9361d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/372/f0f61f28d2a0965b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/15/ff90e9f381987407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/fa8cbb04ef3c203d.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]specjalnie poczekałyście na mnie żebym pierwsza była? :-o:-o[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dbają o CIebie, coby Ci dobrze było:diabloti: Cześć:loveu::loveu::loveu: [quote name='jbk']Melduję się z rańca :)[/quote] ja tyż :grins: :grins:
  4. [quote name='Ziutka']Może [B]Iv[/B] ma taką łopatę :cool3: nosi przy sobie podiuma to może i łopatę ma :evil_lol:[/quote] No ja nie wiem czy ona taka przygotowana na każdą ewentualność:shake: a jaaaaaa............chyba pójdę poczytać, bo to nic to z tego:-(:-(:-(
  5. Cześć Słoneczko :loveu: :loveu: I jak w pracy? Opowiadaj :razz:
  6. [quote name='Ziutka']To trzeba ten rów jakoś zakopać :mad:[/quote] A gdzie ja taką łopatkę znajdę?:oops:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:glaszcze: nie smutaj mała:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Staram się :oops:
  8. [quote name='Ziutka']Buuuu...:sadCyber: a dlaczego..............:sad:[/quote] Jakoś tak:-( Większość rzeczy mi się źle układa i mnie to smuci:-( Ja się szybko załamuję i w ogóle:-( No to teraz mam dołka jak Rów Mariański:-(
  9. [quote name='Ziutka']A czemu płakasz :-( nie płakaj :shake: :calus:[/quote] Tak mi smutno dzisiaj jest, że płakałam:-(:oops: Teraz już nie płaczę, tylko mi smutno:-(
  10. [quote name='AngelsDream']Nie kupkę - dropsika ;)[/quote] Można to i tak nazwać ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B] Jestem!Selketka!!!!:scream_3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja też jestem:-(
  11. O krówcia Nasza Imienniczka :loveu: A jak fuszka Ci się trafia :razz: :razz: W taki uroczym miejscu :loveu:
  12. [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye:tak z futrem zjadł :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images50.fotosik.pl/15/9cb06da33adb829c.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie jadł:roll: Wyciskał kupkę:oops::roll:
  13. :mdleje: :mdleje: Lolcia jak tam pięknie jest :loveu: :loveu: :loveu: Mam nadzieję, że to nie była jednorazowa wycieczka i z następnej będzie więcej fotecków ;)
  14. [quote name='Iv_']:mdleje: ale się nachalnie podlizujesz :eviltong:[/quote] Ja:crazyeye::crazyeye::crazyeye: W życiu:crazyeye:
  15. [quote name='Iv_']Ja :crazyeye: chyba mnie pogięło wtedy :roll:[/quote] A tego nie wiem....ale tak powiedziałaś i tej wersji będę się trzymać :grins: :grins: Fajna jesteś wiesz:razz::razz:
  16. [quote name='Iv_']:splat:nic nie pamiętam:roll: to nie zabrzmiało jak komplement :shake:[/quote] Hmm.......ja pamiętam, że się zgodziałaś na dwa prośki:loveu: ino czekam na jakąś fajną, malusią dziewczynę do adopcji:loveu: nie?:-( Chyba nie mam zdolności:-(
  17. [quote name='Iv_']:roll: ja w moim wieku nie musze wszystkiego pamiętać :roll:[/quote] I się zgodziłaś:loveu: a poza tym nie jesteś jeszcze taka stara:loveu:
  18. [quote name='Iv_']że co? :mad:[/quote] No przecież Ci mówiłam:roll:
  19. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]w to nie wątpie :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] To jak:cool3: [quote name='jbk']Wszystkie zwierzaki są kochane, jak są futerkowe ;) Poprzytulać można :)[/quote] Nu, prawie wszystkie ;) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]i tu bym się sprzeczała ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]niektóre pająki też mają futerko a jakoś tak hmmm przytulać to ich bym nie chciała :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a i bez futerka też są śliczne i kochane :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pomijając węże i jaszczury :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to np. szczury odmian łysych :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nu, zgadzam się:loveu: Ino ja lubiam węża i jaszczurkę:loveu: Ale łysych szczruków już nie:shake: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co to za prosięta??? bom nie w temacie?? :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czyżby rodzina selketów sie powiększyła??? :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie.........jeszcze się nie powiększyła:loveu: Ale może niedługo, niedługo:loveu: [quote name='jbk']Dobra, to poprawka - ssaki z futerkiem ;)[/quote] Futrzaki są cudowne:loveu::loveu:
  20. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nie kuś wstrętna babo :mad::mad: :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu::calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ja:oops::oops: No bo prosiaczki są takie kochane:loveu: Cześć:loveu::loveu::loveu:
  21. Cześć Lolcia :loveu: Chyba Cię puchatki nie zjadły ;)
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bardzo mi się podobają :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dawaj jak najwięcej :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A moze kcesz takie cuda?:loveu: Są dwa chłopaczki do oddania:loveu: i nie tylko:loveu: Hmm......poszukam, ale nie wiem czy jeszcze dzisiaj dam radę:oops: [quote name='Kinguska']Ślicznyy.. Zapraszamy do nas na nowe zdjęcia 8)[/quote] Dziękuję:loveu:
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]w końcu doczekałam sie prosiaczkowych prosiaczków :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]co za ślicznotka i jakie oczko duże :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images43.fotosik.pl/14/b3b990b293b47ac6.jpg[/URL] [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] I jak Ci się podobają?:loveu: Jeszcze będą ich zdjęcia, bo wydaje mi się, że są na kompiku:loveu:
  24. Pięknie fotki :loveu: Jak zawsze ;)
×
×
  • Create New...