Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='jbk']A dziś to ja będę pierwsza, a co![/quote] Gratuluję ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to ja druga :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć Ty Ty moja Ty :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć Słońce:loveu::loveu::loveu: [quote name='jbk']Kto na trzeciego, kto??[/quote] Iv:eviltong: [quote name='Iv_']Chyba wypadło na mnie :cool3:[/quote] Cóż.....Ktoś musi:eviltong: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Patrzę na poprzedniego posta........tego o orlicy.....rozciągnięty ci on jak jasny gwint.......myśle nic tylko foty się będą ładowały...czekam a tu nic.......w konia mnie robisz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja??? No so Jabłuszko...Ciebie:shake: A życiu:diabloti::diabloti: [quote name='Tengusia']czesc Selkeciku Gonzikowy :hand: zagladam codziennie do ciebie ale przez cala sprawe z Rocko ostatnio nie mam sil buszowac po watkach, brak mi juz pomyslow co jeszcze dla tego psa moge zrobic :mdleje:[/quote] Cześć Tengsusiu :calus: :calus: :calus:
  2. Cześć :loveu: :loveu: Mój psiak robi to samo z pluszakami ;)
  3. Wstawaj Dżapko :loveu:
  4. [quote name='Iv_']:-o o jacieeeee załapałam się na trzecią z rana :multi: Cześć Kwiatkowa :loveu: i.................Orlica :loveu::evil_lol::p[/quote] Masz szczęście:eviltong: Cześć:loveu:
  5. Cześć Słoneczko me promienne :loveu: :loveu:
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]to ja sobie będę druga z samego rana :eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to se przycupnę na tej 3 :roll::p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No widzisz:diabloti: Możesz sobie siąść nie musisz kucać [quote name='Iv_']Bardzo bardzo ciekawa interpretacja :evil_lol: Jesteś jak ta......gołębica :diabloti:[/quote] :shake: Gołębica to nie:shake: Za duże gabaryty:shake: Ale mogę być orlicą:diabloti: I wymiar ten sam i też jestem taka NIESAMOWITA, PIĘKNA,MĄDRA, WYJĄTKOWA jak ona..........A nawet ciut lepsza bo to JA jestem:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pfff...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie dość że mi wrzuca to jeszcze się wymiguje :eviltong::eviltong: :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] JA???????? A w życiu, prawdę Ciebie mówię:diabloti: PIERWSZA Z SAMEGO RANA:multi::multi::multi: A nie mówiłam orlica:diabloti:
  8. [quote name='Iv_']Ala masz zaszczytne 4-te miejsce ;) To Selketowa dziś namieszała :mad:, o tej porze nigdy tu nie przychodziła, dzisiaj przylazła :evil_lol:[/quote] No................:roll: Bo pierwszy raz nie poszłam spać jak mi przystoi tylko się zasiedziałam:oops:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:Iv mnie wypchała z podiuma :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Oć biedactwo potłuczone :calus: A swoją drogą ja jako właścicielka bloga unoszę się ponad podium:diabloti: Więc w sumie mam miejsce ponad PIERWSZE:diabloti:
  10. [quote name='Iv_']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Dzisiaj Selketowa pierwsza na swoim wątku :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: o ja cieeeeeee :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] No nie:diabloti: Trza się w koncu pokazać z tej lepszej strony:diabloti:
  11. Po co Ozzulkowi ten kwadracik między nogami? :crazyeye: przeca mu nie wygodnie :roll:
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]a no tak...ale debil ze mnie :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]napisz :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]DRUGA :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hmmm...nie wypowiem się co do inteligencji:diabloti: Nie mogę napisać:roll: Mam vistę i mi się ikony rozjechały z paska narzędzi.................. :roll: Bez sensu to oprogramowanie:roll:
  13. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]skąd? :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i czemu jeszcze nie napisałaś? :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Z nk:eviltong: PIERWSZA:multi::multi::multi:
  14. [quote name='łapeczek']heyoo wam ;][/quote] Cześć:multi::multi:
  15. [quote name='Dobcia']cześć:loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/276/c247510e0eeb794d.jpg[/URL] jaki zmarzluszek kochany:loveu:[/quote] Cześć:loveu: Właśnie Gonziasty nie jest taki zmarźluch, ale taka jedna go tak przykrywa:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]gdybym miała Twoje gg to może i z Tobą bym się zagadała :eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a tak to nie marudź :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ja Twoje mam:diabloti:
  16. Bardzo bym chciała, ale nie wiem gdzie to Bródno :oops: Ale się dowiem :D I może uda się jakoś do Was wybrać na mały spacerek :) Rodzice TZ mieszkają w Legionowie to może jakoś taką wizytę połączymy ;) Oczywiście z Niuniastym, bo jak widzę Zuza to dla niego ideał do zabawy :loveu:
  17. [quote name='jbk']A od czego pralka i Vanish ;) A tak serio, to z nich bardzo łatwo brud się wyczesuje, jak już wyschnie :)[/quote] ooo....to lepiej niż z mojego...On się bardzo ciężko wyczesuje, lepiej go uprać:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przepisa spisałam :multi:......wypróbuję ;)....dzięki :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie ma za co ;) Mam nadzieję, że ciasto będzie pyszne:diabloti:
  18. [quote name='jbk']Mój Vadir by się chętnie z Gonzikiem pobawił :)[/quote] Hmmm ;) Myślę, że są spore szanse na wspólną zabawę o ile Niuniastemu by coś do główki nie strzeliło, bo to jednak dziwny psiaczek ;) Tylko nie wiem czy byś chciała potem takie upapranego samoyedka spowrotem ;)
  19. Dzień dobry :loveu: U nas nie pada, ale jest zimnoooooo :roll: Aczkolwiek to żółte tam wysoko w niebie się próbuję od kilki dni przebijać....... Ino bez większych sukcesów :roll:
  20. [quote name='Ziutka']Dokładnie :eviltong:[/quote] oooooo.........Ktoś mi przyznał rację:multi::multi::multi: Fajnie:multi::multi::multi: [quote name='Iv_']:roll: pfffiiii jaka dokładna niby :eviltong:, a Ty co w aptece rabotajesz, czy jak :cool3: :diabloti:[/quote] Phi..............:roll: Amy bylim dziś w parku na spacerku:loveu: I było chyba z 10 wycieczek zwiedzających park, które szły jak święte krowy i zajmowały całą szerokość alejek i co chwilę przystawały...NI to wyminąć ni to popchnąć:roll: Ale za to był piesek ONek Hektorek, z którym Niuniasty się wybawił:loveu::loveu: Aż szkoda, że tylko na chwilkę piesek był, bo Niuniek był tak szczęśliwy, że w końcu psiak odpowiednich gabarytów i chce się z nim bawić:loveu:
  21. Klocusiowa żyja :multi: :multi: Kuruj się dzieweczko kuruj :loveu: :loveu:
  22. Ha, fotecki :loveu: :loveu: Cudne te pieseczki :loveu: Basiu, a w której części Wawy Wy teraz mieszkacie? Wiem, że gdzieś pisałaś, ale ja zapomniałam :oops: :oops:
  23. [quote name='jbk']Czy to możliwe, że nas jeszcze tu nie było? U takiego pięknego uśmiechniętego Gonzika?? Jak nie było, to już jesteśmy ;)[/quote] Witamy:multi: [quote name='Iv_']pffffyyyyy :roll: przylazły jak ja poszłam już spać :eviltong: [SIZE=1]ale dobrze, że w ogóle zdążyły[/SIZE] :evil_lol:[/quote] Coż....ryzyko:diabloti: Trza było czekać :diabloti:
×
×
  • Create New...