Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Cześć :hand: :hand: Przynioslam trochę słoneczka :loveu: Boshe, jak ten Twój jest romantyczny :mdleje: i orginalny :mdleje:
  2. Cześć Dżapuszko Kochane :loveu:
  3. Cześć Basiu ;) No gdzie się zapodziałaś :niewiem:
  4. Cześć Żonkilku :loveu: A nie mówiłam, że dasz radę w Toruniu? ;)
  5. [quote name='Iv_']taaaaaa bolące kolana chyba :roll: Niech na Twoje się ładuje :eviltong: :cool3:[/quote] Na moje nie chce :(
  6. [quote name='Iv_']:roll: no dobra ale dlaczego padło na......moje kolana :p :eviltong:[/quote] :niewiem: może mają w sobie to coś:loveu:
  7. [quote name='Iv_']taaaa poprzytulać :roll: taki wielki pies na kolanach :mad: rozpieszczony ten Niuniuś jak diabli :roll: :eviltong:[/quote] No cóż, ktoś musi być rozpieszczony padło na Nunusia:loveu:
  8. [quote name='Iv_']:roll: oooo nie dzięki :p, wystarczy mi to dzisiejsze piaskowe "maleństwo" co ciągle mi się dzisiaj ładuje na kolana :evil_lol: i nie mogę się ruszyć :roll:[/quote] Mhm......... No bo Niunio chce się do Ciebie popsytulać:loveu:
  9. [quote name='Iv_']:mdleje: pamięć już nie ta co kiedyś :shake: może później sobie przypomnę :hmmmm:[/quote] O biedactwo :glaszcze: Przynieść Ci to tricolorkowe maleństwo w celu przypomnienia ;)
  10. [quote name='Iv_']:hmmmm: znam skądś takie zwierzęta, tylko nie pamiętam skąd :cool3:[/quote] Hmmm..........ciekawe:hmmmm::hmmmm: Ja też nie wiem skąd je możesz znać ;)
  11. Cześć Alutko w to piękne niedzielne przedpołudnie :loveu: :loveu:
  12. [quote name='Tengusia']zaraz biore syna, psiury, aparat i mykam na spacerek do parku :painting:[/quote] Miłego pacerku:loveu::loveu::loveu: A ja chciałam dziś na grzyby, ale Ksyś wziął się za lepienie autka i nie mam czym pojechać:-( A takie fajne grzybeczki są, bo wczoraj byliśmy:loveu:
  13. [quote name='Tengusia']patrzcie u mnie tez sloneczko za oknem [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/4_16_1.gif[/IMG][/quote] :multi::multi::multi:
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/fbc4b69be5e1dbc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/370/8f0038d6dbce9aec.jpg[/IMG][/URL] Zuzia w maju odeszła za TM ['] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/15/3894cc0e4106977c.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Iv_']No paczaj u mnie też świeci :p :evil_lol: :cool3:[/quote] Ciekawe jak to możliwe :niewiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/15/9cb06da33adb829c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/370/9f8d208c6f0099c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/15/07fbb14af7dcba47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/14/2829b3531b8a0897.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/14/b3b990b293b47ac6.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]przychodzę sobie jakby nigdy nic i mówię dzień dobry oraz dobranoc :loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Zonkilka:multi::multi::loveu::loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a przyszłam Dzień dobry powiedzieć ....za oknem słonko :p:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ala:loveu::loveu::multi::multi: u nas też słoneczko:multi:
  17. [quote name='Tengusia']zdolna dziewczynka [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girlactive.gif[/IMG] a ja po wielu godzinach przy kompie ide sie wkoncu polozyc po pracy [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/emotka_3216.gif[/IMG][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bath.gif[/IMG][/quote] Eeee............ne...........nie zdolna..........ino nie dalo się przejść to upchnęłam co tam trzeba i przeleciałam ściereczką kurz i fajrant:roll: A teraz idę zdjąć z balkonu mrożoną pościel:diabloti: Słodkich snów :loveu::loveu::loveu: :sleep2: :sleep2: :sleep2:
  18. [quote name='AngelsDream']Ale pomyśl, że jak sprzątniesz, to będzie ładnie :)[/quote] Już posprzątałam ;)
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wróciłam i mam lenia :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a skąd Kochana Alutko wróciłaś? I ciemu masz lenia?;):loveu::loveu: [quote name='Tengusia']hej Gonziku dawno mnie nie bylo wiem okropna jestem [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/frfr.gif[/IMG][/quote] I tak Cię kofam :calus: A ja właśnie sprzątam....ale jak zwykle zapał mi siadł i mam takie *******nik w pokoju :placz::placz::placz:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cześć :obrazic::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A Tobie so?:placz: [quote name='Iv_']uchuuuuuuu ale się nadęła :-o, ciekawe co Selketowa znowu narozrabiała tym razem Ali :cool3:[/quote] No ja nie wiem co zrobiłam:placz: [quote name='gordonowa']Cześć selketowa :multi:. Nie przejmuj się fałszywymi przyjaciółkami ;). Ja też już to wiele razy przebyłam :roll:.[/quote] Ciężko jest się nie przejmować, ale staram się. Dzięki :glaszcze: [quote name='Iv_']:evil_lol: znowuuuuuuuuuuuuuu jaaaaaaaaaaaaaaa [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-05.gif[/IMG] :multi::multi::multi:[/quote] Gratuluję:diabloti: [quote name='Pandisia']Dzień doberek, Gratulacje dla zwyciężczyni :multi:[/quote] Cześć Pandisiu ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]załapałam się na podium :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:diabloti: I jak widzę nie zaginęłaś w Toruniu ;)
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Wróciłam już :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć:diabloti::diabloti:
  22. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jeśli dzisiaj też będzie to postaram się jakoś je zmusić by do Was też dotarło :eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pewno że tresowane :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam z rana :multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie przejmuj się tą jędzą...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie ma co smucić się przez kogoś kto nie jest wart tego :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Pandisia']Dzień dobry w słoneczny ranek :loveu:[/quote] [quote name='Iv_']U mnie też piękne słoneczko :loveu: dzień dobry :loveu: [SIZE=1]a wrednym przyjaciółkom-mówimy NIE!!![/SIZE] :angryy::multi:[/quote] [quote name='AngelsDream']Są tacy ludzie, którzy nie potrafią/nie chcą docenić czyjej obecności i tak rozgrywają sytuacje, że w końcu zamiast przyjaźni zostaje w najlepszym przypadku rozczarowanie.[/quote] [quote name='jbk']Słoneczko posłuchało - MAM!! JEST!! Byłymi przyjaciółkami nie warto się zajmować. Witaski :)[/quote] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Selketkowa nie wiem co sie stało.....ale nie daj się;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dzięki Wam Kochane :calus: :calus: :calus: :calus: [quote name='Kinguska']Witam weekendowo :D[/quote] Cześć:loveu:
  23. I tak oto jestem pierwsza we własnym bloogu ;) Ale mnie dziś przykrość spotkała.........I to od osoby, która nazywa się moją przyjaciółką.......... Ale w sumie to od dawna nią nie jest. Mimo wszystko nie powinno się kogoś specjalnie ranić. Niektózy są jednak wredni........... :roll: Dobranoc :sleep2: :sleep2:
  24. [quote name='jbk']Nie taki doktor straszny, jak go malują ;)[/quote] Straszny:angryy: Nawet nie wiem jak bolało, aż płakałam, a ona nie przestwała i nie przestawała:angryy: [quote name='Iv_'] a wiecie czyj to nosulek taki słodki? :loveu: [/quote] Ha, mały na łódeczce, w hudnekoice śpi:diabloti: [quote name='Iv_']Jeszcze takiego psiuna znalazłam :evil_lol: [/quote] A tu jeszcze malutki byłem, bo zieloną smyczkę miałem ;) [quote name='gordonowa'][URL]http://images32.fotosik.pl/368/59d05bc026976577.jpg[/URL] Śliczny Gonzio :loveu::loveu:. Hej Selkeciku! :multi: U mnie słonecko nie zamierza się pokazać :shake:. Ostatnio dwa dni temu pokazało się na minutek parę:loveu::loveu:.[/quote] Cześć:loveu: U nas dzisiajcały dzionek śliczny ;) U Ciebie też niedługo taki będzie ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ooo Gonzik na piasku [/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cieszę się że słonko do Was dotarło...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wczoraj dałam mu taki rozkaz i widocznie posłuchało [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć ;) Jakież posłuszne to słoneczko...tresowane jakieś?:cool3: [quote name='agbar']Ale macie fajna piaskownice do spacerkowania:loveu:[/quote] nu;) Taką podwodną ;) Bo ten piasek to zwykle pod wodą jest ;D [quote name='jbk']Daj rozkaz, żeby i do nas dotarło, pliiiiiiiiiiizzzzzz :)[/quote] Phi......Jakaś Ty zaborcza:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Pobaw sie ze mną:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images28.fotosik.pl/278/55be46900d9625bd.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]ale koffany nosek:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img146.imageshack.us/img146/8059/nosekmayza8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Selketowa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Cześć Dżapuszeczko:loveu:
  25. Cześć ;) U mnie już ciemno, ale nie pada...................... :roll: Ależ inteligentna wypowiedź na poziomie :grins: :oops:
×
×
  • Create New...