Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='jbk']Ty zaczęłaś, nie wymiguj się teraz :evil_lol:[/quote] no, ale ja napisałam w dobrej wierze, bo myślałam, że wszystkim ono świca.....:oops: ooo........jaaa..........muszę zaraz iść do tej strasznej pani doktor:placz::placz::placz:
  2. [quote name='jbk'][URL]http://images33.fotosik.pl/373/99815debf4484d0b.jpg[/URL] - aż dym poszedł ;) A u mnie nadal leje :([/quote] Niedłgugo przestanie :glaszcze: [quote name='AngelsDream']U nas też słońce! :D :multi:[/quote] :multi::multi::multi: [quote name='Iv_']U mnie też świeci :multi: :multi: :multi:, już nie pamiętam kiedy ostatni raz go widziałam :shake:[/quote] No u Ciebie lepiej świeci:diabloti: [quote name='jbk']Specjalnie to robicie, żeby Wam zazdrościć..... :placz:[/quote] Widzisz jakie one wredne som:diabloti: Nie to co ja:loveu:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/55be46900d9625bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/14/251290810503cd76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/368/0d7080b23fe4c426.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/373/99815debf4484d0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/368/15c913a1be98105c.jpg[/IMG][/URL] KUNIEC ;)
  4. Na dworze Słoneczko świca :loveu: Fotecki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/14/bceccc6035384e90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/14/5d2fbf08c831cbc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/368/59d05bc026976577.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/279/aa36ea883bc61644.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/14/faf37b8eaa83568c.jpg[/IMG][/URL]
  5. :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: [SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4] [SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: [/SIZE][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4] [B]Słońce dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][SIZE=2] :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  6. [quote name='Tengusia']jestem szczesliwa oj dzisiaj jestem szczesliwa [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/balloons.gif[/IMG][/quote] Wiem Kochana, wiem:loveu::loveu::loveu: Ja również się cieszę:multi::multi::multi: I to bardzo:multi::multi::multi:
  7. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ojejej ale duuuuza dawka czułości....nie wypada się smutać:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Była większa..........379 ludków Cię tulkało........Ale mi nie pozwolili Ci wysłać:placz: więc jest tylko tyle:oops: [SIZE=1][COLOR=lightblue]Mi też smutno:oops:[/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Gonzalesowa przychodzę donieść ze mam chandrę i jest mi źle.......czy ktoś mnie utulka:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tulkam Cię Jabłuszko :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:
  9. no przeca roślinki widziałaś? To so marudzisz :evil_lol:
  10. To i ja :grins: Witam zza chmur :hand:
  11. Cześć Dżapeczko ;)
  12. Cześć Nawiedzone Słoneczko :loveu: :loveu:
  13. [quote name='jbk']A czy można wierzyć paniom pogodynkom?? :diabloti:[/quote] :niewiem: Tego nikt nie wie:diabloti:
  14. [quote name='jbk']Ty się teraz nie chowaj, tylko bejsbola szykuj ;) Chociaż Selkecikowa mówi, że słońce jutro wraca? To może się wstrzymamy do jutra?[/quote] Panie pogodynki tak mówią ;)
  15. [quote name='Alicja'][URL="http://emoty.blox.pl/resource/th_holeinwall.gif"][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_holeinwall.gif[/IMG] [/URL][/quote] oooo....................Alutka wpadła w dziurkę i nie może się wydostać:placz::placz::placz::placz: [quote name='Iv_']Ala-dawaj tu :multi: nie chowaj się :evil_lol:[/quote] Ona się nie chowa, ona utkła:diabloti: [quote name='jbk']Chyba już jest nadmiar :shake:[/quote] Jesce nie ;) Od środy ma być ładnie ;) [quote name='Iv_'][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/509.gif[/IMG][/quote] A Ty co tak kicasz???:eviltong:
  16. [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]kochana... Bródno jest tam, gdzie Targówek :razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a konkretniej - po prawej stronie na górze, patrząc na mapę W-wy (po prawej stronie Wisły)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]spacerek - chętnie:) jak będziesz w okolicy, to daj znać;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a dla Zuzki ideałem do zabawy jest pies, który też chce się bawić i wariować... najważniejsze, byle coś uciekało i dało się ganiać... aa.. no i zapasy :cool3: zapasy to podstawa :diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] Hmm.....Jednak muszę się zaopatrzyć w mapę Wawy ;) Ale skoro jest po prawej stronie Wisły to w sam raz ;) Bo my jeździmy, rzaaaaddddko, ale jednak do Legionowa do mych teściów. Trasą Nadwiślańską, więc z tej samej strony:multi: Oczywiście, że dam Ci znać:multi: Nie przepuszczę takiej opcji:cool3: Zabawy Gonziastego: gonić, podgryzać za łapy, skakać, przewalać psy, przepychanki, zapasy i w ogóle zabawa w czołg:loveu::loveu: A on jest mniejszy niż Zuzia, około 33 kg wagi, ale za to bardzo silny i skoczny (uwielbia przeskakiwać przez psy z którymi się bawi), więc myślę, że zabawa dla nich będzie w sam raz ;) :loveu: Już się cieszkam na ewentualny spacerek ;) Bo mały rzadko spotyka piesków podobnych gabarytów, a jeśli to i tak właściciele się nie chcą zgodzić na zabawę:roll:
  17. [quote name='jbk']O o o o! To jest dopiero dobry pomysł, przekimać deszcze mgły i niepogody, obudzić się w bieli i ruszyć na podbój zimy z psiakami ;)[/quote] No............:multi::multi::multi: Aczkolwiek i taka plucha jest fajna...Ale nie w nadmiarze:diabloti:
  18. [quote name='gordonowa']Cześć Selkecikowa ;).[/quote] Dzień dobry Asiu:loveu:
  19. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nowy dzień uważam za rozpoczęty :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale najpierw idę się z tą wiadomością przespać :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dobranoc:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Żonkila:loveu: Cześć:loveu: [quote name='Iv_']:B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly::B-fly: to ja Gwiazda cudna :evil_lol:[/quote] hhm.......hmmm....................:cool1: [SIZE=1][COLOR=pink]Skoro tak twierdzisz.......[/COLOR][/SIZE] :cool1: [quote name='jbk']No nie! To mój pomysł! Ja też chcę w sen zimowy! Jedyne, co mnie powstrzymuje, to widok psiaków na śniegu ;)[/quote] No to się obudzimy jak będzie piękny śnieg:eviltong: [quote name='Pandisia']A tam będziecie szły spać :razz: jeszcze nie wiadomo czy będzie śnieg i zima :eviltong:. Dzień doberek :loveu:[/quote] Cześć:loveu: No właśnie się chyba nie zanosi na piękną zimę:shake: Obaczymy:loveu:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wena mnie odeszła , nie mam fotek i zapadam w sen zimowy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oć utulkam i razem zapadniemy w sen zimowy :calus: :calus:
  21. [quote name='Dobcia']Dobry wieczór Selkrecikowa:loveu:[/quote] Witaj Jadziu:loveu::loveu::loveu:
  22. Cześć :hand: :hand:
×
×
  • Create New...