Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [quote name='Ziutka']No jak to so myślałam, myślałam, że sie nie stydasz :shake: :diabloti:[/quote] Ale ja jestem baaaaardzo wstydliwa i nieśmiała:oops: [quote name='Kinguska'][URL]http://images29.fotosik.pl/274/9f2c29ac2a37ca18.jpg[/URL] Z pyszczka to on mi przypomina amstafa :lol: Sliczny Gonzik. Zapraszamy do nas :cool1:[/quote] Dziękuję;)
  2. [quote name='Ziutka']Oho hoho...myślałby kto :diabloti:[/quote] Nooo................:roll::oops: A so Ty myślała inaczej?:oops:
  3. [quote name='łapeczek']heheh fajnie to wyszlooo a kiedy bylo to moczenia psiaka? boooo widze ze w spodniach ?[/quote] W czerwcu chyba..nie wiem, nie pamiętam:diabloti: [quote name='Ziutka']Ja widzę, że nie tylko Gonzik się moczy :diabloti:[/quote] Nom:oops: Ja tyż:oops: Ale to psa macie podziwiać a nie mnie:eviltong::oops: Ja się stydam:oops:
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/10/d9a11e4aba1b1511.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/10/6b83d2f4d624c6ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/275/4340bda7007a62a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/366/3f76707c609fd852.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/274/9f2c29ac2a37ca18.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;)
  5. Moczenie Gonzika :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/10/095968736004a33b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/275/5043deb85f62fe89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/274/5931e7d8945b1a62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/275/bc215bea9625ca63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/10/717ded51e4eb7ac7.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Ziutka']Noo a ciemu ??? :placz:[/quote] :glaszcze: bo deszcz padał....No i TZ robił fotki:roll:
  7. [quote name='Ziutka']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Dawać więcej zdjęć :-x:motz:[/quote] :niewiem: :niewiem: Z witrzenia wikliny tylko tyle jest :niewiem:
  8. Dzień dobry ;) Dzisiaj bylim my przewietrzyć koszyczki wiklinowe w lasku :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/360/dc41b179de09c2fb.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Tengusia']hello Selkeciku :hand:[/quote] Cześć Dominiko :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Iv_']:roll: ja tam nie pogłupłam :eviltong:, zawsze coś miałam z główką :p nie teges :diabloti:[/quote] Hmmm....................:roll: Ja nie wiem czy to dobrze tak publicznie takie wyznania rzucać:roll::shake:
  10. [quote name='lolka75']pozdroweczki serdeczne:loveu::loveu:[/quote] o ja cieeee.........Lolka:multi::multi::multi::multi::multi: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]no to co kręcisz głową:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Bo mogę:shake:
  11. [quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]no co:roll:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] no nic:shake:
  12. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No przecież wiem:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Tobie powiedzieć komplement:shake:
  13. [quote name='Iv_']:roll: taaaa boli , z powodu, że miałaś myć okna chyba :eviltong:[/quote] Wolałabym te okna:roll: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przychodzę znów spóźniona na podium ale to nic :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jeszcze będzie okazja żeby być pierwszą :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]buźka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] CZeśc:loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]:icon_roc: a co one tak pogłupły......:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj a ja jestem 5 albo 6 :multi: to zawsze bardziej oryginalne niż pierwsza:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja nie wiem co one takie zgłupy :niewiem: No Ty jesteś niezwykle orginalana:eviltong:
  14. Cześć :multi: Dopsze Japcowa nie powiem nic o spacerkach :grins: pgoda się zepsuła ciutkę, ale i tak jest fajnie :grins: A jutro jadymy przewietrzyć koszyczki z wikiliny do lasu :grins: :grins: Za to do samego rana boli tam pod łopatką i nie mogę głebiej oddychać i się ruszać zbytnio :cry: :cry: :cry:
  15. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Selketowa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj Dżapkowa:loveu: Ale u nas jest śliczna pogoda :loveu: I ciągle na spacerki latam do parku, dziś to już dwa razy byłam:loveu: Jest cudna polska jesień:loveu:
  16. Dzień dobry Alutko w ten słoneczy, stresujący dzień :loveu: :loveu:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]każdego kto stanie mi na drodze bo tego potrzebuje :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]więc chodź tutaj :calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] lecem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://republika.pl/blog_dk_189609/2278058/sz/mis_kula.gif[/IMG]
  18. [quote name='Pandisia']Przyszłam sobie a tu nikogo :razz: [SIZE=3]Dzień dobry [/SIZE]:loveu:[/quote] Cześć Pandisiu:multi::multi::multi: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No jak ma ktoś być i odpowiadać kurturarnie Dzien dobry jak te siedzą do 1 w nocy i dyskutuja o goopotach:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] O ja już spałam i dziś przybiegłam świtem:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmmm dziewczęta ja jeszcze nie pracuję więc to nie to...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie wiem co się ze mną dzieje :niewiem::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przyszłam znów się potulić [/COLOR][/FONT][/B][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:calus:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Kogo będziesz tulkać????:cool3::cool3::cool3: Cześć:multi:
  19. Oż, ja nie wychowana :splat: Była i zapomniałam się przywitać :splat:
  20. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Ty lepiej powiedz co by moja fantazja nie zdążyła zadziałać bo wtedy to przerypane:evil_lol:[/B][/FONT] [COLOR=lime]o ja cieeeeeeee.........................ja kce to obaczyć[/COLOR]:multi::multi::multi: [COLOR=lime]znaczy tą fantazję w akcji:diabloti:[/COLOR] [B][FONT=Century Gothic]Jak ci nie może przejść przez gardło to przeklep na klawiaturę:diabloti:[/FONT][/B][/quote] Eeee............... :grins: :grins: :grins:
  21. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]no co się czerwienisz[/B][/FONT][FONT=Century Gothic][B]:cool3:[/B][/FONT][FONT=Century Gothic][B]....najpierw naopowiadasz....zasiejesz ziarko ciekawości i co ? Teraz nic nie powiesz:mad:[/B][/FONT][/quote] Bo mi przez gardło to przeleź nie chce:oops: A poza tym nie mogę Ci tak od razu wszystkiego powiedzieć...Musi być trochę miejsca na fantazyję:eviltong:
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Taaaaak? A jakie?:roll:[/B][/FONT][/quote] :oops::oops::oops::oops:
  23. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic]Eeeee a ja myslałam ze się tam za jakimś krzakiem czaisz:cool1:[/FONT][/B][/quote] za krzakiem się robi inne rzeczy niż się czai:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...