-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
[quote name='rufusowa']kirje elejson! :evil_lol:[/quote] Kurczę, a z tym to nie wiem co zrobić :niewiem: ale z pewnością da się gdzieś wcisnąć :grins: :grins:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no ale po co Mnie 2 dziurki :hmmmm: :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] dla większej przyjemności i pomysłowości:diabloti: [FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a Selkecikowa taka niepozorna dziewczynka :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ja nie pozorna???? Wszak ze mnie kawał baby jest :grins: :grins:
-
[quote name='agbar']dziurke mam:oops:ale niesmialo zapytam czy to propozycja jest z tym nadmuchaniem?:diabloti::evil_lol:[/quote] to znaczy wiesz.... To byłoby dziwne gdyby to ja CI Twoją własną dziurkę pompowała....:diabloti: ALe jeśli kcesz to mogę.......... [quote name='malawaszka']jak odpadnie to i miękkiego nie będzie :shake:[/quote] No, ale to co odpadnie to można chyba jakoś wykorzystać???:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:mdleje: :mdleje: :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]choooreeeee :stupid::stupid:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:errrr:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]selketowa... masz mistrza ... pięknie pojechałaś z tematem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ahy..............Dziękuję, ale to som tylko moje osobiste przemyślenia:diabloti: [quote name='malawaszka']:shake: nawet tego by nie było :mdleje:[/quote] :splat: Masz rację :splat: przeca miękkie się do doopy nie wciśnie, bo jak??:diabloti: [quote name='agbar']ot i podsumowala:diabloti: ja nie zoladz czy jak mu tam ale wymieklam:mdleje::evil_lol:[/quote] Kurcze......A chociaż dziurkę masz? Bo jak masz to się nadmucha i będzie dopsze:diabloti:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool1:...odpadnie .... tera już odpadnie ...bo sie w nim dziurka zrobiła :roll: i się czepia wszystkiego :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] OPADNIE! Bo jakby facetom też TA część pęczniejąca po dopsze odpadała to by do doopy było:shake: No i widzisz masz gratisową dziurkę z którą możesz zrobić co chesz:p
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG]...............no so no przecie wiesz ....... jak rzucałam Klotzowi badylka to robiłam mu dopsz :roll: no nie :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red] [B]i podpaznokć mi od tego dobrze robienia napęcznił :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje: :mdleje: :mdleje: Ale jak Ci ten paznokieć napęczniał do robienia dobrze to potem powinien opaść jak już zrobił dopsze....A nie opadł, więc cuś jest nie tak... Albo paznokieć lipny, ale dopsze nie było wcale takie dopsze:roll::p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaaa jamki krwią :hmmmm: .......no to Ja mam krwie pod paznokciem :cool1:...jak mnie Klotzek ze 2 miechy :roll:temu walnął kłem w kciukowy paznokć prawej dłoni :razz:...to się mnie krwią tamta jamka wypełniła :roll:i spęczniała :roll:....a teraz paznokć mam czarny i zaczyna złazić :roll::p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No, ale Ty tym paznokciem nie robisz dobrze innym:diabloti: Tak jakby to robiła ta część ciała od napęczniania :p Więc się nie liczy:p
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]mogłabyś jaśniej :roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No chodzi o umiejętność wypełania krwią jamek i pęczniena:roll: [quote name='malawaszka']no właśnie! jakby TA zdolność pozostała, a dziurki by nie było to nie musiałybymy łykać pigułek :errrr:[/quote] Zgadzam się z Tobą:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='rufusowa']:roflt: :glaszcze:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Klocusiowa tu nie o samą dziurkę chodzi tylko o inną zdolność:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Ode mnie może być na klacie :grins: :grins: :grins: Tylko proszę mi pokazać, że faktycznie na klacie :mad:
-
Normalnie Dżapkowa, Żonkila Cię rozpieszcza :obrazic: :obrazic: Cześć :loveu: :loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]teraz to ja zaczełam bać się o własne życie :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Hmm.......................... Ty się o co innego bój:diabloti: [quote name='Ziutka']No goopia Ty :evil_lol: :evilbat:[/quote] Ale ten uśmiech to taki diabelski masz....:diabloti::diabloti: -
Jakie puchate cudo :loveu: :loveu: Słodziutkie maleństwo :loveu:
-
Witanko :multi: :multi: Oooo....Alicja już w pracy :loveu: TO miłego dnia życzę :grins: :grins:
- 78403 replies
-
oooo..... Pawcio dziurawy??? :crazyeye: :crazyeye: To na pewno od tego wiercenia tych dziur w brzuszku... ;) Wyślimtaj Pawcia, niech szybko wraca do zdrówka :loveu: :loveu: :loveu:
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Selket replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Dzień dobry ;) ;) Wpadłam na chwilkę, ale za to wszystko nadrobiłam :evil_lol: Fotaski cudniaste :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']:diabloti: :diabloti: :diabloti: :eviltong: Eee tam, już od razu interes :biggrina: ja najzwyczajniej w świecie jestem po prostu taka dobra :baddevil: :loveu:[/quote] Coraz bardziej to podejrzane:shake: :diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ona mi tak ustępuje tego pierwszeństwa że zaczynam podejrzewać że ma do mnie jakiś ukryty interes :evil_lol::evil_lol: :cool3:[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] Wiesz....może faktycznie masz rację:cool1: COś tu podejrzane jest:cool1: [quote name='Jagoda*']Prosze bardzo, mocna herbata... [IMG]http://gify.klimacik.pl/mini/1764.gif[/IMG] ..i kawałek torciku... [IMG]http://gify.klimacik.pl/mini/338.gif[/IMG] :lol:[/quote] Jakie pyszności:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Dzięki Jagódko:loveu::loveu: -
Cześć :multi: Pojawiłaś się z ptakami i se poszłaś :obrazic: :obrazic:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Ziutka']:shiny::shiny::shiny::shiny::shiny:[/quote] A jaka dumna:eviltong::eviltong::eviltong: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='gordonowa']świetny fotasek [URL]http://images29.fotosik.pl/271/634e90503e280a8f.jpg[/URL] hej selkeciku :)[/quote] Cześć Asiu ;) Dziękuję:oops: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam się cieplutko jako pierwsza :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] Żonkilasta:loveu: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam Gonzika rozlatanego w wodzie :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]gdyby nosił podkoszulki to pewnie wygrałby w konkursie MISTER MOKREGO ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Co do tego nie mam wątpliowści :grins: :grins: [quote name='Ziutka']Nooo...czekałam aż się zjawisz :cool3: żeby nie być pierwsza :eviltong:[/quote] O patrzaj jakaś Ty dobra:eviltong: [quote name='Jagoda*']Pierwsza! Witam się z kawusią...:lol:[/quote] Cześć Jagódko:multi: Kawusi nie lubiam, ale ciastko chętnie zjem:diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Bowskie focisze :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images26.fotosik.pl/271/45f4f5d37d706fc4.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witaneczko :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A dziękuję:oops::oops: Cześć:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/8a05a62d3a901a12.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/356/f546eb8252b3cad3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/fb4fbd45d209501e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/634e90503e280a8f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/0455fb2b708eb95d.jpg[/IMG][/URL] koniec ;)