Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/2ad21c2273fc7ac1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/ab4a96d6c1f42c96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/a37c85fe9dab113a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/7f3501e6609a2be9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/f1a062390e3b51f0.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/6c9d2e1fa0e20e0e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/e567d8022eefe6bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/271/cd0037e52c1d5a80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/2347db6550c1100d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/4f59df983a602687.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]mmmmmmmmmmmm sexy:evil_lol:[/B][/FONT][/quote] Też tak sądzę :grins: :grins: :grins: A teraz kilka fotecków ino nie najlepsiejszych :niewiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/7/be1955f90a54bad1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/ff5374ef4bb9e60b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/4829ca2434c3e6b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/272/881a1c7fbade4a62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/7/bb83bc77ea5503fa.jpg[/IMG][/URL]
  4. Kurde......zemdlała :oops: :oops: To chyba nie najlepsza oznaka :oops: :oops: Trudno no..... :evil_lol:
  5. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic]Hmmmm i dlatego własnie ja omijam dentystę szerokim łukiem:p...... ale za to niedługo bede szczerbata:grins:[/FONT][/B][/quote] Nu ja też omijam :grins: Tylko jak się okazało, że me dziąsełko kole jedyneczki ma taki sexi intesywnie czerwony kolor i jakoś tak mi odstaje a na ząbku pod nim coś tam jest i jakoś takoś to niefajnie wygląda to poszłam do jaskini smoka.... Nie był to najlepszy pomysł, ale cóż....:diabloti: Teraz mi ta brązowa watka wyłazi i na ząbki się rozćlapuje:roll:
  6. Przyszłam pokazać Ci coś bardzo osobistego i głęboko wewnętrznego......... Mój piękny uśmiech z nową plombą :grins: :grins: :grins:
  7. Wtaczam się do Cia ruchem jednostajnie przyśpieszonym.................Dotaralam :grins: :grins: :grins:
  8. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Przybywam z odchłani zapomnienia;)[/B][/FONT] [B][FONT=Century Gothic]P.S czyżby dentysta sadysta:crazyeye:[/FONT][/B][/quote] Nu, nareszcie, żeś zawitała:diabloti: Ale z Ciebie bystre stworzonko:diabloti: Miałam tylko zdjąć kamień ewentulanie,a ta jędza mnie do fotla przypieła i mówi o jaka tutaj dziurka jest...Na co ja, że chyba nie ma zamiaru jej robić...No, jakże nie i sru tym wiertłem:placz: Bolało:placz: No, ale teraz mam plombę jak się patrzy:p I jeszcze taką watkę pod dziąsłem na jedyneczce bo się popsiuło:placz: No i co ona jeszcze zrobiła.... PRZEGLĄD reszty ZĘBISZCZY:placz: Mam jeszcze 6 dziurek do zalepienia :grab: :grab: We wtorek znów podążam na fotel męczennika :grab: Ale za to jestem lżejsza o 70 zł:roll::roll::roll:
  9. Cześć :multi: :multi: Widziałam te cudne cuda :evil_lol: I jakoś tak sennie w Twej galerii :sleep2:
  10. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]kiedyś sprawdzę to co polecasz :cool3::cool3:[/B][/FONT][/COLOR] Zapraszam na mój ulepek w słoiczkach;) [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale kurde swoją drogą jest 10:39 a ja jestem pierwsza :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]o co tutaj kurde chodzi :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to jest dziwne ale podoba mnie się :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Bo wszyscy zapomnieli o Gonziastym........ Hmm, a Ty znów masz plamę pierwszeństwa:loveu: Idę dziś do gabinetu strachu:placz:Trzymajcie kciuki cobym tam wlazła, wytrzymała, wylazała i, żeby ze mnie nie zdarli za dużo kasy:placz::placz::placz: Zanim tam dojdę to umrę ze stresu:placz: Jeszcze 2,5 h do umowionej wizyty a ja juz chodzę w posadach:placz: No muszę się przeca wyżalić:roll:
  11. O ja cieeeeeeeeeeeeeeeeeee..................zapomniałam o Jabłuszku............. :oops: :oops: :oops:
  12. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]lecaj i pochwal się tym co powstało z tych śliwków i nutelli :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Hmm....mi też własnie no-spa tak średnio pomagała ale ten lek na V pomagał :D no i robiłam sobie mieszankę ziołową do picia, ale zgubiłam przepis :( Bo był naprawdę dobra ;) Powstała pyszna masa śliwkowo-kakaowa:eviltong: [quote name='łapeczek']hey hi hello fajniusie foty ;] a gdzie to macie takie duuuuzzzze kaluze;?[/quote] Cześć:multi: W Wiśle:evil_lol:
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] Cześć:multi: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]kiepsko :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]masakryczne mam bóle miesiączkowe, rano wzięłam dwie tabletki przeciwbólowe a tu dupa bo dalej mnie strasznie bolał ten brzuch...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzisiaj towar przyjechał więc musiałam biegać z tymi kartonami, rozkładać na półki i zwijałam się z bólu :roll: a nie chciałam marudzić więc zacisnęłam zęby...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]o 12:30 zawinęłam żagle i cholera dalej cierpię :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a nie chcę w siebie wsypywać dalej prochów, które guzik dadzą...[/COLOR][/FONT][/B] Biedactwo :calus: Może weź sobie no-spe albo vegantalgin H (czy podobnie brzmi), mają działanie rozkurczowe.. A najlepiej to się połóż do łóżka i odpoczywaj ;) [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam Gonziczka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images48.fotosik.pl/7/b62e1e1409fbbbd6.jpg[/URL] akcja prawie jak z uwolnić orkę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Prawie robi wielką różnicę :grins: :grins: Lecem dalej produkować moją nutelle ze śliwków:diabloti:
  14. Wymizaj Salsę spadochroniarza :calus:
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/ce69ef49bbb4bc0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/0970ace389c2b3d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/270/cf26ee25e61f3087.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/3afbe117ab464118.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/b62e1e1409fbbbd6.jpg[/IMG][/URL] KUNIEC ;)
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]szłam szłam i doszłam :diabloti:....bereczek :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alutka:multi: aczkolwiek zabrzmiało to dwuznacznie:p [quote name='Tengusia']uda mi sie uda :mdrmed:[/quote] :crazyeye: Jaka celność godziny:crazyeye: [quote name='Tengusia']jestem pierwsza :drinking::cunao::drink1:[/quote] Gratuluję:multi: [quote name='Ziutka']No i się udało :multi: Gratuluję :laugh2_2::laugh2_2:[/quote] No i so spóźnialska?:eviltong: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]gratuluje ....[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmmm....co jest zaskoczeniem?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]że Tengusia zajęła zarówno pierwsze jak i drugie miejsce :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześc:multi: Jak dzisiejszy dzień pierniczkowy?:loveu: Kilka zdjęciuffff:oops: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/271/45f4f5d37d706fc4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/38a89ba88c0611fa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/7/d69cf233a775c1c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/ca94e80060127718.jpg[/IMG][/URL] [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/d2d9fc07897528a1.jpg[/IMG][/URL][/U]
  17. Ja cieeee jaka on słodzaichna :loveu: :loveu: :loveu: cześć :hand:
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: pierwsza...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak zwykle ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='Tengusia']i znowu pierwsza z samego rana :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Jak zawsze nie zaowdne jesteście:eviltong::eviltong::eviltong: Cześć:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Tengusia']mily to jest dzien wolny od pracy taki mnie jutro czeka :multi::multi::multi:[/quote] O to faktycznie ;) Jutro będzie bardzo miły dzień :loveu:
  20. Cześć Dżonkila :evil_lol: Byłam ja Ci tutaj :loveu:
  21. [quote name='malawaszka']o żesz w morde! na pierwszy rzut oka przeczytałam że masz Alu droga twardego penisa :crazyeye: :oops:[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: Oplułam przez Ciebie ekran i klawiaturę :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  22. [quote name='Tengusia']mordeczka kofana :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/353/5ab7d4778d9924d5.jpg[/IMG][/URL][/quote] No można to tak ująć:eviltong: Możesz przyjechać i wymizać potfora ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]wygląda na to że Gonzikowa galeria czeka na mnie...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aż otworzę kolejny wspaniały dzień :) :multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć Skromniutka:multi: [quote name='Ziutka']Nooo....nareszcie :multi: czekałam aż się zjawisz :evil_lol:[/quote] Cześć :multi: Czemu Wy tak późno chodzicie spać :shake: [quote name='jonQuilla']:oops::oops: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]pisałam do Gonzikowej wyczerpujący list :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] o bardzo wyczerpujący:loveu: [quote name='Ziutka']Aaaaaa......no to się rozumie :razz: :evil_lol:[/quote] No:loveu: [quote name='Tengusia']jestem pierwsza z samego rana :multi::multi::multi: a to dlatego ze musze isc do pracy :mdleje:[/quote] Cześć Tegusia:multi: Miłego dnia w pracy:loveu:
  23. Cześć :multi: Cudniasta Zuzanna :loveu: I jaka pomocnica z niej ;) A mi zostało pół roku tych studiów i następnych 5,5 roku :evil_lol:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]że so ...że jak ....:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]supcio :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images38.fotosik.pl/6/51a315954f7ff1b3.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Że zaraz pójdę do łóżeczka i przykryję się kołderką i pójdę spać :sleep2: :sleep2:
×
×
  • Create New...