-
Posts
2186 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selket
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Selketowa a coż to za Stepy Akermanskie:crazyeye::evil_lol:[/B][/FONT] [URL]http://img241.imageshack.us/img241/5789/bieszczady8hf3.jpg[/URL][/quote] :niewiem: Mnie tam nie było:shake: Cześć Dżapuszko:multi: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
Selket replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Cześć :multi: Cudna ta Zuzka :loveu: :loveu: I jak dzielnie poluje na fale :evil_lol: :evil_lol: -
[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000] :roflt: :roflt: :roflt: [/COLOR][/FONT][/B]:roflt: Boshe........wiedziałam, że wejście tu z rana to dobry pomysł [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000] :roflt: :roflt: :roflt: [/COLOR][/FONT][/B]:roflt: A swoją drogą myślałam, że to opowieść o Tobie...Ale Ty chyba nie masz zegara z kukułką??? :razz: :razz: Cześć :loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/272/cd5aa4230a87580a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/388007b7dbe60587.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/272/404372eaa2a8e476.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/357/22837e2acf08fcd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/8/65f0120a79f8a7c2.jpg[/IMG][/URL] Koniec ;) A teraz zaraz podążam do tego cudnego domku greckiego, w któym mieści się nasza piękna miejska biblioteka coby se o poczytać :evil_lol: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Kilka fotek na dzień dobry ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/2208dd10536371dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/273/d7fcbf2a118988b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/273/2f6141b51e82688e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/358/439b264a630584b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/8/b4cf3f2af6fdbb16.jpg[/IMG][/URL] -
:crazyeye: :crazyeye: No takie wieści z samego rana :evil_lol: ja cię nie pierdzelem :evil_lol: Gratuluje ukrytego skarbu :loveu: :loveu:
-
Cześć :multi: :multi: U nas w końcu chłodniej ;) Bo ostatnie dwa dni to powietrze kroić nożem można było :evil_lol: Miłego dnia :loveu:
- 78403 replies
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Selket replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
Cześć mówię ja ;) ;) I miłęgo dnia zyczę :loveu: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Pandisia']Bardzo zadowolona a nawet jeszcze bardziej :evil_lol: Nie ma to jak zapunktować u teściowej :eviltong:. Myślę już o mojej mamie ale to jeszcze mam czas :razz:[/quote] Supcio:multi: Punkty u Teściowej to dobra rzecz:eviltong: A myśl, myśl i o Mamie ;) Ja zapraszam:diabloti::diabloti::diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry Szalone :multi: :multi: Wy to chyba spać nie możecie??? :mad: :mad: A dzień dobry Pandisiu ;) Jak tam prezent dla Teściowej? Zadowolona była :razz: :razz: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dzień dobry Wszystkim :multi: :multi: Jezdem.........no prawie, bo siem rozpływam od tegóż gorąca :roll: :roll: Dzisiaj bylim my na grzybach :oops: Fotecek niet, grzybów też niet :oops: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]o jaa...wróciła moja konkurencja :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witaj powrócona :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ooo...........skąd wiedziałaś, że dziś na wycieczce byłam??:diabloti::diabloti::diabloti: -
Cześć Agbarowa :loveu: :loveu: Widzę, że masz piesa :grins: Ale nic sie nie zmienił :grins:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']rozjechali mi sie nieco:roll::evil_lol:[/quote] No:diabloti: I łepetyna Ci się jakoś kolebie w przód i tył:diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti:pierwsza przed północą ...nie dotrwam ..idę spać :roll:...wstaję po 5 :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć:multi::multi: Przyszłaś się odprężyć od tych dziwnych tematów??:cool1: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zmuszacie mnie do bycia pierwszą :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ależ Żonkila nie rób sobie obowiązku:diabloti: [quote name='Iv_']koniec tego dobrego :mad:, wróciłam :cunao: to żech jaaaaaa :B-fly::B-fly::B-fly: Dzień dobry :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] O ja Cieeeeeeeeeeeeee Iv...................................:diabloti: No to kuniec..... :grins: :grins: :grins: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']tjaaaaa.......:roll:[/quote] oooo.....oczęta Ci się zepsuły:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
[quote name='agbar']eeee... te Chryste to do mnie:crazyeye:nie przesadzaj:oops::diabloti:[/quote] [quote name='Vectra']to Chryste o MNIE :diabloti:[/quote] Może to być i o MNIE. Jak tam sobie wolicie:diabloti: Ale ja kcem wiedzieć kto jest MNIE:placz::placz::placz: Wpadnę w depresję jak się nie dowiem:placz::placz::placz: o już dostałam drgawek i podskakuję:placz::placz::placz:
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']a tos mnie rozbawila:evil_lol:[/quote] Cieszkam:multi::multi::multi: Ale to szczera prawda :grins: :grins: :grins: -
[quote name='agbar']sledzilam dzis kopalnie wiedzy ze szczegolnym uwzglednieniem pani naduzywajacej slowa MNIE:diabloti:i mnie zemdlilo...czy to moze byc ciaza:hmmmm::diabloti: ooooo...................a o kogo chodzi, bo ja nie wiem:placz::placz::placz: ach demony..tak ,znam, mam, rozumiem....kiedy rozum spi budza sie demony itepe :diabloti: a jak emilka kochala kroliczka????:crazyeye:[/quote] Cieszkam, że mnie rozumiesz :diabloti: No Emilka kocha króliczka: Tititi mój króliczku,..Króliczku? Króliczku?! Króliczku!!!!:placz::placz::placz: No bo jak ona go ściśnie i pogłaska to ona zdycha:cool3: Mucha paralityk roztrzaskała się o ekran mego kompa:shake: No Chryste no:shake:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']zaprawde powiadam ci:nie chcialam:diabloti:pseprasam:oops::evil_lol:[/quote] e tam mnie nie trza pseprasać:diabloti: Zbudziałaś we mnie nowego demonka:diabloti: Będę kofać wszystkich tak długo, aż mnie pokofają. Jak Emilka swojego króliczka:diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']aha...jeszcze mnie natchlo:evil_lol:w zwiazku z wczorajszym seansem wieczornym: Ja wiem,ze polokoktowcy nas nie kochaja ale my ich tak dlugo bedziemy kochac,az oni nas w koncu pokochaja:evil_lol::evil_lol:[/quote] Ooooo...jakież to mądre..... Muszę gdzieś zanotować:diabloti: kurcze, natchnęłaś we mnie nową myśl przyszłościową dla mej osoby:diabloti: Biedni Ci inni :grins: [quote name='agbar']przepraszam ...mimo jakie nie wszystko:razz::cool1:?[/quote] No takie ogólne :grins:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no toż to przecież była bardzo zajmująca konwersacja :grins: a i temat taki ....że tak powiem .... no .... nie zahaczający o sprawy drażliwe :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Noo...ale się troszkę speszyli jak mówiłam o pobieraniu próbek prądem... No i prezerwatywach dla koniów rozmiar 18 :diabloti: Ale poza tym byli uradowani mymi wywodami:diabloti: A swoją drogą to jest temat w sam raz dla nowo poznanych osób....:diabloti: Wytrzymują Ci najbardziej odporni:diabloti: A i tak tatuś na mnie mówi "Pani mafister od zarzucania bykom jajec na zakrętach":oops::oops:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
Selket replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']witajcie Gonzoloty:multi::diabloti:[/quote] Ach Witam Cię Dilerowa w mych skromnych, niewinnych, dziewiczych progach:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
[quote name='agbar']ja sie poddaje:mdleje::evil_lol: ja bede dzis miec koszmary:evil_lol:ja taka biedna niewinna lilija:roll:[/quote] Agbarowa nie wymiękaj:loveu::loveu:My Cię nie mimo wszystko kofamy :p Na swój własny sposób :grins: :grins:
- 78403 replies
-
[quote name='rufusowa']tylko uważaj jak będziesz mocno ściskać zeby coś nie wyprysło [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG][/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale jak wypryśnie to, żeby rozprysk był duży bo inaczej laski nie będą mokre:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a060.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ale taka grzeszna ......cnotliwa :roll::oops:......aż siem bojałam cos goopiego powiedzieć :oops::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja?????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak rozmowę z nowo poznanymi znajomymi zaczynam od opisu pobierania nasienia u byków i ogierów:evil_lol::evil_lol: Iz kolegą zakładamy bar z kebabem z bawolego penisa:diabloti::diabloti::diabloti: