Jump to content
Dogomania

Selket

Members
  • Posts

    2186
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selket

  1. Cześć :loveu: Przyszłam Cię odkuć gdybyś zamrazła :evil_lol: oooo a ja mam nutelle własnej domowej produkcji ;)
  2. [quote name='gordonowa']Aaaa tam u ciebie jest cieplej :eviltong: Może byłoby chłodno gdyby nie ten okropny wiatr :shake::shake:;)[/quote] Nie jest u mnie, chyba, wcale cieplej ;) Tak sądzę ;) Ale ja i taką pogodę lubię ;) [quote name='Tengusia']u nas tez paskudnie ale co zrobic, grzejniczek wlaczylam, pieski pod kouderka mnie grzeja a na spacerki cieplo sie ubieram i jest ok ;) [COLOR=navy][B]A widzisz, u nas w domku nie da się włączyć grzejniczka, bo to za duże koszty więc narazie okienka zamknięte i ciepłe ubranka w domku i jest ok ;) Mi niuniasty tylko nogi grzeje, on nie lubi pod kołderką, nad czym ubolewam:shake:[/B][/COLOR] dzisiaj sie dowiedzialam ze wczoraj w Tesco (tam gdzie niestety pracuje) zmarl facet przy kasie, nie dosyc ze smierc to jeszcze w takim miejscu :( zawał goscia nie udalo sie reanimowac, lezal podobno prawie 2 godziny zanim wszyscy co mieli przyjechali (nie wiem dokladnie kto chyba koroner albo cos) i zabrali biedaka. Nie chcialabym zeby ktos z mojej rodziny lezal miedzy kasa a alejka i byl wystawiony na pokaz wszystkich gapiow :( straszne to mowie wam :( wiec cieszmy sie z zycia bo nie wiadomo kiedy i gdzie przyjdzie nasz czas :( i ta pogoda jeszcze tak melanholijnie nastraja :([/quote] Biedny człowiek ['] Strasznie przykro, że tak go zostawili ci ze słuzb medycznych. Wcześniej Dorotka z Rybnika['], teraz ten pan[']:-( Tak, pogoda faktycznie nastraja melanchonijnie... Ale i lubiam taki nastrój... Bo on jest taki swój, uroczy i magiczny ;) No i chyba ja sama się zmieniam w związku z tą melancholią:oops: Mam nadzieję, że oć troszeczkę na lepsze:oops::oops::oops: A teraz cały dzień zbieram materiał do mmgr i wcale teg dużego tego nie mam, a idzie strasznie ciężko:-( Głupi temat:shake:
  3. [quote name='gordonowa']Cześć Gozikowa ;) U mnie też zimno :shake::shake:[/quote] Cześć Asiasta:multi: Chłodno troszkę;) Nie zimno..... ;)
  4. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:angryy:zima ...powiadam ja ciebie :angryy:...zamarzłam w pracy :placz::placz::placz:a teraz leje deszcz .... i jest 9 stopni ...toż to Arktyka :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :shake: JESIEŃ:shake: Jest roszeczkę chłodniej, tak całkiem przyjemnie...no trochę paluszki odpadają, ale jest całkiem ok ;) A Ty jesteś chora i zamiast leżeć w łóżeczku to do pracy chodzisz i dlatego wydaje Ci się, że zimno:diabloti: ooo...u nas nie pada...Niedorobiona wersja pogodowa:cool3:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:u Nas tysz ZIMA :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie ZIMA ino chłodniejsza jesień ;) I tak się niedługo taka pogoda skończy i znów będzie słoneczko:loveu:
  6. [quote name='jonQuilla'][LEFT][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale wstyd, jaki wstyd :roll: :grab::mdleje::splat:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie mam pojęcia czemu mnie tu nie było przez kilka dni :placz:[/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wybacz mi Jabco :modla:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]nie bij mnie :chaos:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak się na mnie fochniesz za to co zrobiłam to nie wiem co się stanie :flaming: [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive][FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=pink](emota pod żadnym pozorem nic nie sugeruje)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=olive][/LEFT] [LEFT][SIZE=1][FONT=Georgia][COLOR=olive][COLOR=olive][FONT=Georgia][B][SIZE=2]na prawdę jest mi bardzo wstyd [/SIZE]:oops:[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=1][FONT=Georgia][COLOR=olive] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][SIZE=2]:czytaj: pisemne przeprosiny :B-fly::B-fly:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=olive]i tutaj kawusia :oops:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://www.rubberpaw.com/plates/latteart.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/LEFT] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR][/FONT][/quote] O ja ciieeee...............Żonkilka, aleś żeś zawazelinowała :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  7. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]się :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]się tulimy się ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ahy..... siem tulimy.... aha...... No się tulimyyyyyyy :calus: :calus:
  8. Cześć :loveu: :loveu: Jakie urocze psisko :loveu: Ciekawe po kim to ma :evil_lol:
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]mi nie szkodzą późne godziny tylko moja głowa mi szkodzi :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam z rana :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i tuuuuuulimy ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]akcja jak w teletubisiach :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]:calus::calus::calus:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Aha.....No tak ten jod Ci uciska na ten rdzeń czy jakoś tak:diabloti: Tulimy............. :calus: :calus: :calus: Co tulimy???:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  10. [quote name='łapeczek']heyooo ;];][/quote] Cześć :p
  11. [quote name='jonQuilla']:oops::oops::oops: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jakoś muszę ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Biedactwo :calus: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jestzadziesięćpierwszaatutajnikogoniemaniewiemzupełnieocowtymwszystkimchodziizastanawiamsięczytoniejestjakaśzmowadlategopiszętajnymszyfremimamnadziejężenikttegonieprzeczytabowłaściwieniematutajnicciekawegowięcszkodawaszychnerwówalejeślijużktośsięzdecydowałitoczytatopowiemdobranocbochybawypadaijeszczeprzepraszambuziaczkimuahmuah:*EDIT:hmminaglesięzrobiłozaosiempierwsza[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Późne godziny zdecydowanie Ciebie szkodzą:diabloti::evil_lol::evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:bry :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć Alu skoro świt:diabloti::multi:
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to tysz tak myślałam :roll:....raz mieliśmy na balkoniku pustułkę :p... [/COLOR][/FONT][/B] No, właśnie TZ, ornitolog z zamiłowania mi tłumaczy, że to nie jest pustułka....Ale ja i tak wiem swoje:p A teraz sobie pojechał tam daleko i nie ma ksiażki coby obejrzeć..Jak wróci to może jeszcze przyzna mi rację:diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=red]a z seriali to TZ ogląda ,,Czterej Pancerni i Pies" i ''Stawka Większa Niż Życie ":evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Mój nie ogląda TV..................:roll:A filmy go od początku nudzą i jęczy:roll: [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]może dlatego nie mogę sobie faceta znaleźć...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wszyscy tacy zniewieściali dookoła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Hmmm......No tak...można to tak tłumaczyć..można:loveu::loveu: [quote name='Ziutka']To u nas odwrotnie :diabloti: ja mu przeszkadzam :evil_lol:[/quote] Boshe, co on z Tobą ma za utrapienie:shake::diabloti:
  13. [quote name='Ziutka']Hmmm :hmmmm: Twój niedorobiony ??? Ja myślałam, ze mój jakiś nie teges, że chłop te serialita ogląda :talker:[/quote] Hi......... Ja bym wolała by choć trochę oglądał, a nie mi jęczał i przeszkadzał:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja tam wolałabym żeby mój przyszły facet nie oglądał więcej seriali ode mnie...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czyli musiałby nie oglądać w ogóle :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]za to wymagam żeby od czasu do czasu na żużel mnie zabrał albo jakiś rajd :loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ahy............... No Ty masz wymagania moja droga:diabloti:
  14. [quote name='Ziutka']Mój TZ też :evil_lol:[/quote] Mój nie:roll: Jakiś takiś niedorobinoy pod tym względem:diabloti:
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]serialowcy serialowcy :multi: :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] no...........:roll: Lubiam te gnieciuchy polskie :roll::oops::multi: [quote name='Ziutka']W sumie u nas też prawie jak zima, tylko śniegu ni ma :evil_lol: Musze dosiąść się do fotek jak był mały i wreszcie założę :loveu:[/quote] No ja myślę:mad::diabloti:
  16. [quote name='Ziutka']Niechaj nam się zima zrobi to założę...teraz nie mam czasu - powaga :placz:[/quote] Toż to prawie jak zima:diabloti: Przynajmniej u nas:diabloti:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: nie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i so ...co to za ptica :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Alu............no przeca nie masz się czego stydać:oops: Ptak jest ładny i rosły, więc wszystko w normie:diabloti: Jak dla mnie to pustułka.... :oops:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:nie śpisz jeszcze :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja?????????:eviltong: właśnie analizuję Twoje ptaka:diabloti: I chyba mniej więcej wim co to jezd:diabloti: [quote name='Ziutka']Jaaaaaa ??? :razz:[/quote] Ty to byś galerię założyła:eviltong:
  19. [quote name='gordonowa']Hej Haj heloł :cool3: ;)[/quote] Cześć:multi::multi::multi: [quote name='Ziutka']A dziękuję bardzo :loveu: ja też sobie tego życzę :eviltong:[/quote] A Tobie tyż życzem SZCZĘŚCIA :grins: :grins: :grins:
  20. [quote name='Tengusia']prezencik :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/39d8cf211a7b654b.jpg[/IMG][/URL][/quote] :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: :mdleje: Dziękuję:multi::multi::multi: sliczny :Rose: :Rose: Rose:
  21. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam Was :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]oglądam Kubicę i tak sobie stwierdziłam że śmignę tutaj u Was w galeryji ;) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć:p My nie oglądamy kubicy:eviltong: ino czekamy na serial:multi:
  22. Dzień dobry Basiu ;) Obejrzałam wszystkie fotecki, ale tą z tym, tym.... z tym.... bleeee.... to jak mogłaś umieścić? :placz: Mało na zawał nie padłam...... :roll: Więcej tak nei rób :mad: :mad: :mad:
  23. [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]no masz szczęście, że Cię lubiam :evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]a Twego piesa jeszcze bardziej :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]buziaki, robaki :evil_lol: :diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć [/B][/FONT][/COLOR] Cześć:multi: [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale się wodujecie [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images28.fotosik.pl/275/4340bda7007a62a8.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wyściskałaś go za mnie też? ;) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No pewnie, że tak:eviltong: [quote name='Ziutka']NO bo ja Qrde nie wiem czego tu się wstydziochać :roll: :eviltong:[/quote] No ale ja wiem:placz::oops: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B][FONT=Georgia]jaaa.....[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]przybiegłam w trakcie trwania reklamy ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a teraz lecę oglądać dalej OŁSZYN ELEWEN :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]buź i dobranoc :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Cześć i gratuluję:loveu: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]no ładnie.. :mad: a nas to się już nie wita.. :shake: [/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]nas to się ignoruje [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]więcej do Cia z nadmorską wędzoną rybą nie przyjdę, o! :obrazic:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]i nie mocz tak tego piesa, bo jakiego reumatyzmu jeszcze dostanie [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]pozdróffffka znad morza[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]MY Zuzole:)[/COLOR][/B][/quote] Basiu, ale zaglądam do Ciebie :loveu: Tylko się nie odzywam...Ale widziałam panierowaną Zuzankę i Zuzankę w morzu i wszystko, i że aparat się wam zepsłu i naprawił ;) [quote name='Iv_']:roll: spóźniłam się [/quote] no...wstyd:roll: [quote name='AngelsDream']Dzień dobry! :D[/quote] Cześć:loveu:
  25. [quote name='Ziutka']Tere fere QQ :evil_lol:[/quote] Phi :obrazic: :obrazic: No i bądż tu człowieku szczery:shake::diabloti:
×
×
  • Create New...