-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Musiałam zedytować, bo z założenia czepiam się brązowej, a przecież nie zasługuje. Mimo tej "zdziry". Czarteczku, brązowa cię kocha i wszystko, co z tobą robi to dla twojego dobra. A moja Betka (jagdterierka) też mnie czasem dziabnie w tyłek i nie tylko. Czasem wpada w taki amok, że aż się jej boję. Mam blizny. Człowiek sobie wyhodował to i ma. A potem się dziwi, że seter mieszkający w bloku pod drzwi trofeum przyniesie. Wyżły i tak są oazą pokoju w porównaniu. Husky nie pownny mieszkać w (nawet najlepszym) schronisku.
-
Jeśli ten cudny domek dla Dżerka wypali, nie wiem co zrobię!!! Z Morią rozmawiałam - ma dać znać, jak tylko się umówi. Ona ma tam niezły kocioł - koniec remontu (a remonty lubią kończyć się w nieskończoność!) + coś, o czym napiszę, jeśli uzyskam jej zgodę. Zadzwonię do niej jutro. Pani Ewa M. jest jednym z tych Aniołów, którym chce się jeszcze spoglądać na dogo łaskawym okiem. Łaskawe oko to jedno, łaskawy gest drugie. Za oba z serca dziękujemy. Niestety, nic więcej nie wiem, a jak wiem, to nie powiem - pośrednik zakazał. Podoba mi się ta aura tajemniczości wokól Kamyka. [I]Ewa M., Ewa M.!!![/I] [I]Nikt nic nie wie, ja coś wiem.[/I] [I]Wiem, nie powiem - cicho, ciszej....[/I] [I]Kamyk słyszy, słyszy, słyszy... [/I] A pośrednika całuję z dubeltówki.
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
agata51 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Oj, Dżerusiu, mokro pod powieką się zrobiło i ciepły dreszcz (jest coś takiego?) w okolicy serca poczułam. Jeszcze nie skaczę z radości, ale dobre przeczucia chyba mi wolno mieć? -
[quote name='R-oy']Agata sa twoje wplaty :) Nie zostaly uwzglednione bo w tytule nie bylo napisane, ze to dla Zombiego, zostaly potraktowane po prostu jak wplaty na rzecz zwierzat :)[/QUOTE] Cieszę się!!! Zawsze piszę od (nick) i dla kogo. To październikowa pójdzie już na twoje konto.
-
Misiaku, trzymaj szczupłą figurę jak najdłużej!
-
Nie ma takiego doła, którego nie da się wykopać, nie ma takiego płota, pod którym nie da się przejść. W przyszłym roku psy oddaję do hoteliku (Czarodziejka, weźmiesz?), wnuchę na półkolonie i jadę na Kretę. Bejku, buziak od ciotki.
-
[quote name='Mariat']Jakie przymrozki:crazyeye:. W dzien niemal 30 stopni, w nocy 15 (do wieczora Argus wyschnie). Wyslij innych na grzyby i ryby, a sama do lozka odpoczac:lol:[/QUOTE] Faktycznie, ciepło było, jednakowoż nocką w piecu trzeba było palić. Argus, co ja ci o jesiennych kolorach będę prawić, Betka o jesiennych zapachach ci opowie. Zaproszę cię na jej wątek , jak tylko będę w stanie ogarnąć i w słowa ubrać to, co ogarnąć zdołam. Oj, ciężko będzie.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Bafku, ja już po wakacjach. Bez ciebie. Dagny do Piotrka lewą ręką list pisze. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2565/dscn2437d.jpg[/IMG] -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='taks']Radze dużą ostroznośc z takimi "cudownymi lekami" . Bo cudów czyli eliksirów młodosci nie ma i najczęściej te środki działają jak dopalacze - owszem jest chwilowa poprawa kondycji ale to sporo kosztuje organizm. I jest jak łabędzi śpiew - cuuudownie i później kompletna klapa. Jesli to ten lek o którym myśle to on własnie tak działa i daje się go na prawdę na końcówce jak juz nie ma nadziei - a i wtedy zdania co do słuszności takiej terapii są podzielone. Podaj nazwę proponowanego leku - sprawdzimy;) I tego radziłabym się trzymać. Wiem, że to trudne, ale nie ma cudów, ciotki. Pozwólmy im i sobie odejść, kiedy przyjdzie czas. Zula, po prostu przy nim bądź. -
Jestem, dopiero wróciłam z wakacji. Znalazłam kwity. Wysłane: 05.05. - 30zł/V 20.06. - 30zł/VI 16.08. - 90zł/VII, VIII, IX Nie mam jak przeskanować kwitów, ale jak będzie trzeba, poproszę kogoś.
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Collie']Depiś złoty :([/QUOTE] Najzłotszy!!! -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dino, jestem, jeszcze się do końca nie rozpakowałam. Jak ja tego nie lubię! -
Sezon wakacyjny zakończony definitywnie. Teraz już tylko do maja muszę wytrzymać. Eh, ciotki/wujki, pięknie się żyje w Brzeźnie Łyńskim! Zwłaszcza pod koniec września. A bo i miejsce, i koniec lata wyjątkowy. Dziękuję, że byliście z Kamykiem. mmd, za ogłoszenia wielkie, ogromne dzięki. To był bazarek ogłoszeniowy Dogo07? Borysie, witaj na Kamysiowym wątku! Zapraszamy wszystkie zwichrowane po pobycie schronisku. Zdjęcia sprzed i po mile widziane. Marycha, też to masz? Ja mogłabym bez końca o Mixerze. I Alfa, i Olena pewnie też o swoich niełatwych szczęściach mogłyby godzinami. To są przeżycia nieporównywalne z niczym. Zajrzałam, ma się rozumieć, na pierwszą stronę. Czy ja dobrze widzę? Hotel za X opłacony i jeszcze taki plus? Kasiu, to, co na kastrację i badania licz osobno, ok? Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim wspierającym sercem i kiesą. magenko, nie przepraszaj, nie musisz. Kamyku, jesteś jedyny.
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
agata51 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Cajus, jesteś?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
agata51 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Ivor, nie znam się arktycznych, jesteś po prostu niesamowicie piękny. I te oczy...