Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Musiałam zedytować, bo z założenia czepiam się brązowej, a przecież nie zasługuje. Mimo tej "zdziry". Czarteczku, brązowa cię kocha i wszystko, co z tobą robi to dla twojego dobra. A moja Betka (jagdterierka) też mnie czasem dziabnie w tyłek i nie tylko. Czasem wpada w taki amok, że aż się jej boję. Mam blizny. Człowiek sobie wyhodował to i ma. A potem się dziwi, że seter mieszkający w bloku pod drzwi trofeum przyniesie. Wyżły i tak są oazą pokoju w porównaniu. Husky nie pownny mieszkać w (nawet najlepszym) schronisku.
  2. margaret, jesteś niesamoicie cudowna. Dziękuję, że jesteś. Myślisz, że nie więłabym Barona, gdybym mogła? Baron, jesień idzie, pora wyżłów.
  3. Jeśli ten cudny domek dla Dżerka wypali, nie wiem co zrobię!!! Z Morią rozmawiałam - ma dać znać, jak tylko się umówi. Ona ma tam niezły kocioł - koniec remontu (a remonty lubią kończyć się w nieskończoność!) + coś, o czym napiszę, jeśli uzyskam jej zgodę. Zadzwonię do niej jutro. Pani Ewa M. jest jednym z tych Aniołów, którym chce się jeszcze spoglądać na dogo łaskawym okiem. Łaskawe oko to jedno, łaskawy gest drugie. Za oba z serca dziękujemy. Niestety, nic więcej nie wiem, a jak wiem, to nie powiem - pośrednik zakazał. Podoba mi się ta aura tajemniczości wokól Kamyka. [I]Ewa M., Ewa M.!!![/I] [I]Nikt nic nie wie, ja coś wiem.[/I] [I]Wiem, nie powiem - cicho, ciszej....[/I] [I]Kamyk słyszy, słyszy, słyszy... [/I] A pośrednika całuję z dubeltówki.
  4. Oj, Dżerusiu, mokro pod powieką się zrobiło i ciepły dreszcz (jest coś takiego?) w okolicy serca poczułam. Jeszcze nie skaczę z radości, ale dobre przeczucia chyba mi wolno mieć?
  5. [quote name='R-oy']Agata sa twoje wplaty :) Nie zostaly uwzglednione bo w tytule nie bylo napisane, ze to dla Zombiego, zostaly potraktowane po prostu jak wplaty na rzecz zwierzat :)[/QUOTE] Cieszę się!!! Zawsze piszę od (nick) i dla kogo. To październikowa pójdzie już na twoje konto.
  6. Misiaku, trzymaj szczupłą figurę jak najdłużej!
  7. Nie ma takiego doła, którego nie da się wykopać, nie ma takiego płota, pod którym nie da się przejść. W przyszłym roku psy oddaję do hoteliku (Czarodziejka, weźmiesz?), wnuchę na półkolonie i jadę na Kretę. Bejku, buziak od ciotki.
  8. [quote name='Mariat']Jakie przymrozki:crazyeye:. W dzien niemal 30 stopni, w nocy 15 (do wieczora Argus wyschnie). Wyslij innych na grzyby i ryby, a sama do lozka odpoczac:lol:[/QUOTE] Faktycznie, ciepło było, jednakowoż nocką w piecu trzeba było palić. Argus, co ja ci o jesiennych kolorach będę prawić, Betka o jesiennych zapachach ci opowie. Zaproszę cię na jej wątek , jak tylko będę w stanie ogarnąć i w słowa ubrać to, co ogarnąć zdołam. Oj, ciężko będzie.
  9. Bafku, ja już po wakacjach. Bez ciebie. Dagny do Piotrka lewą ręką list pisze. [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2565/dscn2437d.jpg[/IMG]
  10. I znów udało nam się wrócić w komplecie. Cdn.
  11. [quote name='Wiedźma']Świetnie jest mieć jednego wyżła. Dwa - marzenie...[/QUOTE] Nic tylko ziścić!
  12. [quote name='taks']Radze dużą ostroznośc z takimi "cudownymi lekami" . Bo cudów czyli eliksirów młodosci nie ma i najczęściej te środki działają jak dopalacze - owszem jest chwilowa poprawa kondycji ale to sporo kosztuje organizm. I jest jak łabędzi śpiew - cuuudownie i później kompletna klapa. Jesli to ten lek o którym myśle to on własnie tak działa i daje się go na prawdę na końcówce jak juz nie ma nadziei - a i wtedy zdania co do słuszności takiej terapii są podzielone. Podaj nazwę proponowanego leku - sprawdzimy;) I tego radziłabym się trzymać. Wiem, że to trudne, ale nie ma cudów, ciotki. Pozwólmy im i sobie odejść, kiedy przyjdzie czas. Zula, po prostu przy nim bądź.
  13. Jestem, dopiero wróciłam z wakacji. Znalazłam kwity. Wysłane: 05.05. - 30zł/V 20.06. - 30zł/VI 16.08. - 90zł/VII, VIII, IX Nie mam jak przeskanować kwitów, ale jak będzie trzeba, poproszę kogoś.
  14. Dziękuję za zaproszenie. Dopiero wróciłam z wakacji, poczytam później, ale w Tolku już zdążyłam się zakochać.
  15. Coś mi toya numery robi i wieczorami kontakt ze światem uniemożliwia. Lecę dalej.
  16. [quote name='Collie']Depiś złoty :([/QUOTE] Najzłotszy!!!
  17. Baron, wróciłam z wakacji. Pięknie było. Bez ciebie beznadziejnie.
  18. Dino, jestem, jeszcze się do końca nie rozpakowałam. Jak ja tego nie lubię!
  19. Sezon wakacyjny zakończony definitywnie. Teraz już tylko do maja muszę wytrzymać. Eh, ciotki/wujki, pięknie się żyje w Brzeźnie Łyńskim! Zwłaszcza pod koniec września. A bo i miejsce, i koniec lata wyjątkowy. Dziękuję, że byliście z Kamykiem. mmd, za ogłoszenia wielkie, ogromne dzięki. To był bazarek ogłoszeniowy Dogo07? Borysie, witaj na Kamysiowym wątku! Zapraszamy wszystkie zwichrowane po pobycie schronisku. Zdjęcia sprzed i po mile widziane. Marycha, też to masz? Ja mogłabym bez końca o Mixerze. I Alfa, i Olena pewnie też o swoich niełatwych szczęściach mogłyby godzinami. To są przeżycia nieporównywalne z niczym. Zajrzałam, ma się rozumieć, na pierwszą stronę. Czy ja dobrze widzę? Hotel za X opłacony i jeszcze taki plus? Kasiu, to, co na kastrację i badania licz osobno, ok? Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim wspierającym sercem i kiesą. magenko, nie przepraszaj, nie musisz. Kamyku, jesteś jedyny.
  20. Ivor, nie znam się arktycznych, jesteś po prostu niesamowicie piękny. I te oczy...
×
×
  • Create New...