-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nic nie poradzisz - kiedyś trzeba się pożegnać. Myślę, że jedyne, co możesz zrobić, to pożegnać się jak najpiękniej. A wątek z historią Pimka może tym być. Mój komputer mocno ostatnio rozrabia - jak wystukuję polskie litery, na ekranie ukazują się różne strony. Dziwne, przy "ż" pojawia się wątek Pimka. A Bafek resztkami sił wczołgał się do swojego pontoniku pod biurkiem i zapadł w głęboki sen. Zajrzałam do niego - uśmiecha się. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kudełki odrosną, najważniejszy domek. Nie mogę zrozumieć, dlaczego takie cuda tak długo przebywają w schroniskach. -
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
agata51 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i wierzę. Są ludzie, którzy adoptują dorosłe psiaki. W końcu ktoś pokocha Huzara. Piękny jest. I te oczy! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
I to własnoręcznie wstawiłaś! Gratulacje. Kanapka urocza, najcudowniejsze są te zdjęcia łóżkowe (zwłaszcza jedno - to niemożliwe, żeby pies tak sypiał). Na wątku Pimka też już byłam - fajnie, że go założyłaś. Kochany staruszek. Coś mi się zdaje, że Bafek będzie najmniejszy w tym towarzystwie. Kruszynka moja słodka. Tak, już utulony, wyspacerowany, wreszcie coś zjadł. Komedia - Mixer przerzucił się na małe groszki - podżera Bafkowi z miski (taka duża morda w takiej małej miseczce!). A Bafuś przymierza się do dużych chrupek Mixera. Holka patrzy na to wszystko z wyższością i politowaniem. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
A co mu miałam żałować? Chłopak wygląda na zadowolenego. Niedługo skończą się te przyjemności - przynajmniej będzie miał wspomnienia. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że mu się podobało. Tylko dzisiaj nic nie jadł, bo był zajęty piękną sznaucerką. Właśnie wyszła. A Bafik stoi przy drzwiach balkonowych i popłakuję. Lecę go utulić. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Może mi się zdaje, że się powiększyła? Oby. Zobaczymy, co wetka powie. Ale jeśli rzeczywiście urosła w ciągu niecałych dwóch tygodni, to będzie rosła i przez następne dwa. Poczekajmy do jutra, ale może trzeba by zacząć się zastanawiać. Przepraszam, że ci zepsułam końcówkę świąt. -
Przecudnej urody Kantor (jak labrador) - ADOPTOWANY
agata51 replied to eduso's topic in Już w nowym domu
Taki piękny i nikt go nie chce? -
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Znajdziesz domek, piękny Kozaczku. Mój Mixer czekał na mnie w schronisku ponad 3 lata. Nie trać nadziei. -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
agata51 replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie trać nadziei, Lori. W końcu znajdziesz domek. -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Patosku, znajdź wreszcie ciepły domek. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci, przeczytałam uważnie wątek Kanapki i już nic mi się nie myli (za dużo psów chodziło mi ostatnio po głowie: tu Alfa, tam Renia i trzy szczeniaczki, i jeszcze jakieś szczenięta - przestałam kojarzyć who is who). Jedno mi umknęło - ile Pimek ma lat? Oj, dobrze będzie Bafulkowi u ciebie. Aż mu zazdroszczę. Pisałam kiedyś, że Bafek nie reaguje na wołanie. Myślałam, że olewa. ale wydaje mi się, że on nie dosłyszy. Trzeba głośno krzyknąć, żeby zareagował. No ładnie, do dwóch ślepotek dołączy przygłuszek. Poza tym narośl chyba się powiększyła. Jutro pójdziemy do wetki. Dziś Bafuś cały dzień adoruje ogromną sznaucerkę mojego syna. Ona ma cieczkę (zabroniłam mu ją przyprowadzać, ale nie miał serca zostawiać jej znowu w domu na tak długo - oczywiście, moje serce i moje nerwy się nie liczą), chodzi w majtasach, a Bafek krok w krok za nią (w końcu on jeden ma jeszcze jajka). Na spacerze koniecznie chciał ją dogonić, chociaż musiał, bidulek, wiedzieć, że nie ma szans. Miałam niezły kocioł, ale teraz nareszcie spokój - towarzystwo gra w karty, a Bafuś, mocno zmęczony, leży pod stołem wpatrzony miłośnie w śpiącą sukę. Od jutra syn ma zakaz wstępu do mojego domu, bo psina mi się (tzn. ci się) wykończy. Życzymy wszystkim miłego, jeszcze świątecznego wieczoru. A śnieg sypie i sypie... -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Przymuliło mnie chyba. Ecci, ty masz jeszcze Pimka, tak? O niego mi chodziło. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Znamy, znamy. Czy Kan też ma swój wątek? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Mulinko, jeśli dwie doby to tylko w weekend, raczej jeden psiak i miałam na myśli sytuację naprawdę podbramkową. Syn i jego TZ pracują, mają sznaucerkę i niewielkie mieszkanie. To są szczeniaki, nie wyobrażam sobie, żeby mogły zostać same w domu 10 godzin. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
A Kanapka chyba większa od Bafka? Och, jak on ją pokocha! On by wszystkie psiaki kochał, a te moje nie chcą jego miłości, potwory jedne. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Oj, coś mi nie wyszło z cytatem. A przed chwilą cytowałam Olenę. Naprawdę, każdego dnia jakaś wpadka. Chyba wezmę korepetycje. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka']a tu rozkoszna Kanapka (Kan) :loveu: z którą zamieszka równie rozkoszny Bafuś :loveu: Idę dalej i co widzę? Bafusiu, biedactwo ty moje, nawet nie wiesz, co cię czeka. I obyś jak najdłużej nie wiedział. Ecci, dostałaś dziś (w niedzielę) zdjęcie Bafka? Wysłałam, ale nie dostałam potwierdzenia. Bafi miał dzisiaj mnóstwo gości, pół rodzinki się zjechało, żeby pozachwycać się Bafkiem. A tymczasowa pańcia rosła z dumy. Bączy teraz spod biurka, pewnie trawi mazurka kajmakowego. Mulinko, przykro mi, nie mogę pomóc. Rodzina i znajomi zapsieni, pracują (ja, jedyna w rodzinie pracuję w domu.) Ew. mogą służyć za etap w transporcie - doba, góra dwie. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Po śniadanku o 13????????[/QUOTE] Olena, to chyba normalne, że o 13-tej jest się PO a nie PRZED śniadankiem? Znowu się mnie czepiasz :mad: