Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Nic nie poradzisz - kiedyś trzeba się pożegnać. Myślę, że jedyne, co możesz zrobić, to pożegnać się jak najpiękniej. A wątek z historią Pimka może tym być. Mój komputer mocno ostatnio rozrabia - jak wystukuję polskie litery, na ekranie ukazują się różne strony. Dziwne, przy "ż" pojawia się wątek Pimka. A Bafek resztkami sił wczołgał się do swojego pontoniku pod biurkiem i zapadł w głęboki sen. Zajrzałam do niego - uśmiecha się.
  2. Kudełki odrosną, najważniejszy domek. Nie mogę zrozumieć, dlaczego takie cuda tak długo przebywają w schroniskach.
  3. Trzymam kciuki i wierzę. Są ludzie, którzy adoptują dorosłe psiaki. W końcu ktoś pokocha Huzara. Piękny jest. I te oczy!
  4. I to własnoręcznie wstawiłaś! Gratulacje. Kanapka urocza, najcudowniejsze są te zdjęcia łóżkowe (zwłaszcza jedno - to niemożliwe, żeby pies tak sypiał). Na wątku Pimka też już byłam - fajnie, że go założyłaś. Kochany staruszek. Coś mi się zdaje, że Bafek będzie najmniejszy w tym towarzystwie. Kruszynka moja słodka. Tak, już utulony, wyspacerowany, wreszcie coś zjadł. Komedia - Mixer przerzucił się na małe groszki - podżera Bafkowi z miski (taka duża morda w takiej małej miseczce!). A Bafuś przymierza się do dużych chrupek Mixera. Holka patrzy na to wszystko z wyższością i politowaniem.
  5. A co mu miałam żałować? Chłopak wygląda na zadowolenego. Niedługo skończą się te przyjemności - przynajmniej będzie miał wspomnienia.
  6. Mam nadzieję, że mu się podobało. Tylko dzisiaj nic nie jadł, bo był zajęty piękną sznaucerką. Właśnie wyszła. A Bafik stoi przy drzwiach balkonowych i popłakuję. Lecę go utulić.
  7. Może mi się zdaje, że się powiększyła? Oby. Zobaczymy, co wetka powie. Ale jeśli rzeczywiście urosła w ciągu niecałych dwóch tygodni, to będzie rosła i przez następne dwa. Poczekajmy do jutra, ale może trzeba by zacząć się zastanawiać. Przepraszam, że ci zepsułam końcówkę świąt.
  8. Taki piękny i nikt go nie chce?
  9. Wytrzymaj, dzielna psino. W końcu ktoś cię wypatrzy.
  10. Znajdziesz domek, piękny Kozaczku. Mój Mixer czekał na mnie w schronisku ponad 3 lata. Nie trać nadziei.
  11. Tak się cieszę, że Lord znalazł taki wspaniały dom. Należał mu się. To jeden z moich ulubieńców na dogo. :multi::multi::multi:
  12. Nie trać nadziei, Lori. W końcu znajdziesz domek.
  13. Maksiu, nie trać nadziei, domek się znajdzie.
  14. Patosku, znajdź wreszcie ciepły domek.
  15. Ecci, przeczytałam uważnie wątek Kanapki i już nic mi się nie myli (za dużo psów chodziło mi ostatnio po głowie: tu Alfa, tam Renia i trzy szczeniaczki, i jeszcze jakieś szczenięta - przestałam kojarzyć who is who). Jedno mi umknęło - ile Pimek ma lat? Oj, dobrze będzie Bafulkowi u ciebie. Aż mu zazdroszczę. Pisałam kiedyś, że Bafek nie reaguje na wołanie. Myślałam, że olewa. ale wydaje mi się, że on nie dosłyszy. Trzeba głośno krzyknąć, żeby zareagował. No ładnie, do dwóch ślepotek dołączy przygłuszek. Poza tym narośl chyba się powiększyła. Jutro pójdziemy do wetki. Dziś Bafuś cały dzień adoruje ogromną sznaucerkę mojego syna. Ona ma cieczkę (zabroniłam mu ją przyprowadzać, ale nie miał serca zostawiać jej znowu w domu na tak długo - oczywiście, moje serce i moje nerwy się nie liczą), chodzi w majtasach, a Bafek krok w krok za nią (w końcu on jeden ma jeszcze jajka). Na spacerze koniecznie chciał ją dogonić, chociaż musiał, bidulek, wiedzieć, że nie ma szans. Miałam niezły kocioł, ale teraz nareszcie spokój - towarzystwo gra w karty, a Bafuś, mocno zmęczony, leży pod stołem wpatrzony miłośnie w śpiącą sukę. Od jutra syn ma zakaz wstępu do mojego domu, bo psina mi się (tzn. ci się) wykończy. Życzymy wszystkim miłego, jeszcze świątecznego wieczoru. A śnieg sypie i sypie...
  16. Przymuliło mnie chyba. Ecci, ty masz jeszcze Pimka, tak? O niego mi chodziło.
  17. Znamy, znamy. Czy Kan też ma swój wątek?
  18. Mulinko, jeśli dwie doby to tylko w weekend, raczej jeden psiak i miałam na myśli sytuację naprawdę podbramkową. Syn i jego TZ pracują, mają sznaucerkę i niewielkie mieszkanie. To są szczeniaki, nie wyobrażam sobie, żeby mogły zostać same w domu 10 godzin.
  19. A Kanapka chyba większa od Bafka? Och, jak on ją pokocha! On by wszystkie psiaki kochał, a te moje nie chcą jego miłości, potwory jedne.
  20. Oj, coś mi nie wyszło z cytatem. A przed chwilą cytowałam Olenę. Naprawdę, każdego dnia jakaś wpadka. Chyba wezmę korepetycje.
  21. [quote name='mulinka']a tu rozkoszna Kanapka (Kan) :loveu: z którą zamieszka równie rozkoszny Bafuś :loveu: Idę dalej i co widzę? Bafusiu, biedactwo ty moje, nawet nie wiesz, co cię czeka. I obyś jak najdłużej nie wiedział. Ecci, dostałaś dziś (w niedzielę) zdjęcie Bafka? Wysłałam, ale nie dostałam potwierdzenia. Bafi miał dzisiaj mnóstwo gości, pół rodzinki się zjechało, żeby pozachwycać się Bafkiem. A tymczasowa pańcia rosła z dumy. Bączy teraz spod biurka, pewnie trawi mazurka kajmakowego. Mulinko, przykro mi, nie mogę pomóc. Rodzina i znajomi zapsieni, pracują (ja, jedyna w rodzinie pracuję w domu.) Ew. mogą służyć za etap w transporcie - doba, góra dwie.
  22. [quote name='Olena84']Po śniadanku o 13????????[/QUOTE] Olena, to chyba normalne, że o 13-tej jest się PO a nie PRZED śniadankiem? Znowu się mnie czepiasz :mad:
×
×
  • Create New...