Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Ecci, na Boga, nie możesz umieścić tych wszystkich twoich szczęść na jednym wątku. Obłędu dostaję. A w międzyczasie każą mi ratować szczeniaka z Pabianic. I nie mam kiedy odwiedzić moich dogo-ulubieńców.
  2. [quote name='GameBoy']mozesz podac orientacyjne koszta? lub sie dowiedziec? przypilnujesz jego leczenia?[/QUOTE] GameBoy, to do mnie? Jutro mogę się dowiedzieć, co może moja wetka. To maleńka lecznica, nie wiem, czy psiaki mogą tam zostać na dłużej. Ale może coś podpowie. Bannerki, bazarki - tak, ale wydaje mi się, że ważna jest każda chwila. Pabianicom dałam namiar na dr Barczyńskiego. Ja psiaka z Pabianic nie odbiorę. Czy przypilnuję jego leczenia? Mam dwa duże psy i malucha na tymczasie. Mogę pomóc finansowo. Powtarzam, Pabianice, trzeba zabrać psiaka ze schroniska i zawieźć do jakiejkolwiek lecznicy. I potem martwić się dalej.
  3. Chciałabym mieć za długie.
  4. W Łodzi są lecznice całodobowe, moja wetka przyjeżdża do mnie w środku nocy, ale gdzie mam ją wysłać? Do schroniska w Pabianicach? Pabianice, wyrwijcie psiaka ze schroniska, to lekarz nie jest problemem. Oczywiście, to kosztuje.
  5. Modliszko, jak mieszkałam w Pabianicach, moimi psami opiekował się dr M. Barczyński, prawdziwy cudotwórca. Kiedyś przyjmował w lecznicy, potem chyba już tylko prywatnie. Niezbyt lubiany w środowisku, bo "kontrowersyjny". Mieszkał na Targowej 17. Ale przeniosłam się do Łodzi i kontakt się urwał, nawet nie wiem, czy żyje - powinien, nie był taki stary. Jeżeli go znajdziesz, pomoże. Chyba, że w schronisku też jest skreślony.
  6. Ale Pimek ma długie, zgrabne nóżki.
  7. Modliszko, ty mnie dobijasz. Kilka dni temu Niki, teraz to biedactwo. Mogę tylko wspierać go wirtualnie, czyli finansowo. Macie więcej takich psiaków w schronisku? Czy to znaczy one nie są szczepione?
  8. Oleno, Bafuś już NIE jest gruby! Musi być mniejszy od Pimka - on ma bardzo króciutkie łapuchny. A dlaczego waży więcej? Bo to paker prawdziwy paker. Przecież widziałaś zdjęcia.
  9. Ale "trafka" zielona, kwiatuszki kwitną, irysy już gotowe do puszczenia pąków. To twój ogródek?
  10. Daję głowę, że masz więcej. A u was już wiosna? Wy to macie dobrze w tym Wrocławiu. A tutaj tak zimno!!!
  11. [quote name='ecci']tak to ta Krall! Agato zdradzisz nam tytuł? on faktycznie ma taką pozę wystawową...może jakiś jego dziad, albo babka z wystawowych jest:megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] To wpływ środowiska, w jakim się obecnie obraca.
  12. "Król kier znów na wylocie". Wielce ambitna pozycja. Ecci, szalejesz. Ale i ja się kiedyś nauczę i też was będę zsypywać. Oleno, ja takich rzeczy nie planuję, one same się dzieją. Myślisz, że zaplanowałam Bafka?
  13. Ja zaglądam i baaaardzo się cieszę. Ecci nauczyła się wstawiać fotki!!! Ecci, jesteś z siebie dumna?
  14. Wszystkie bączą, ale niektóre bardziej.
  15. Dogadają się. Bafuś kocha i pieski, i suczki. Czasem go denerwują zbyt nachalne szczeniaki, ale krzywdy im nie robi. Po prostu daje nogę.
  16. Ale super kumpelę będzie miał Bafuś! Jak myślisz, Ecci, pokocha go? A Pimek? Nie jest zachwycony, co?
  17. Dorzucimy grosik, Ecci, nie martw się.
  18. Suche groszki, Ecci, suche. Polewam im czasem te psie chrupki jakimś rozcieńczonym sosem albo zupką, żeby łatwiej wchodziły. Bafek wciąż śpi pod biurkiem. Co ta suka z nim zrobiła! Rozumiem, że operacja już u ciebie. A 27-go wścieklizna. Czy jeszcze nie zdecydowałaś?
  19. Jak pies kocha jeść, to kocha i już - nic się nie da zrobić. Widocznie tak ma być i Kan ma być grubaską. Jak się czuje Pimek? Byliśmy u wetki - uspokoiła, że nic złego się nie dzieje. Narośl dużo mie urosła, jest wprost idealna do cięcia. Mówi, że 2 tygodnie można spokojnie poczekać. Widać, coś mi się przywidziało. Przepraszam, że cię wystraszyłam. Befek wsunął na obiad groszki polane sosikiem i dalej odsypia. Waży 11,5 kg.
  20. Już po spacerku i po śniadanku. Biedna psina odsypia teraz wczorajsze umizgi. On chyba schudł od tych amorów.
  21. W kółko mu to powtarzam. Nawet mi głupio, bo jeszcze sobie pomyśli, że chcę się go jak najszybciej pozbyć.
×
×
  • Create New...