-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']mozesz podac orientacyjne koszta? lub sie dowiedziec? przypilnujesz jego leczenia?[/QUOTE] GameBoy, to do mnie? Jutro mogę się dowiedzieć, co może moja wetka. To maleńka lecznica, nie wiem, czy psiaki mogą tam zostać na dłużej. Ale może coś podpowie. Bannerki, bazarki - tak, ale wydaje mi się, że ważna jest każda chwila. Pabianicom dałam namiar na dr Barczyńskiego. Ja psiaka z Pabianic nie odbiorę. Czy przypilnuję jego leczenia? Mam dwa duże psy i malucha na tymczasie. Mogę pomóc finansowo. Powtarzam, Pabianice, trzeba zabrać psiaka ze schroniska i zawieźć do jakiejkolwiek lecznicy. I potem martwić się dalej. -
Chciałabym mieć za długie.
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
W Łodzi są lecznice całodobowe, moja wetka przyjeżdża do mnie w środku nocy, ale gdzie mam ją wysłać? Do schroniska w Pabianicach? Pabianice, wyrwijcie psiaka ze schroniska, to lekarz nie jest problemem. Oczywiście, to kosztuje. -
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Modliszko, jak mieszkałam w Pabianicach, moimi psami opiekował się dr M. Barczyński, prawdziwy cudotwórca. Kiedyś przyjmował w lecznicy, potem chyba już tylko prywatnie. Niezbyt lubiany w środowisku, bo "kontrowersyjny". Mieszkał na Targowej 17. Ale przeniosłam się do Łodzi i kontakt się urwał, nawet nie wiem, czy żyje - powinien, nie był taki stary. Jeżeli go znajdziesz, pomoże. Chyba, że w schronisku też jest skreślony. -
Ale Pimek ma długie, zgrabne nóżki.
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Modliszko, ty mnie dobijasz. Kilka dni temu Niki, teraz to biedactwo. Mogę tylko wspierać go wirtualnie, czyli finansowo. Macie więcej takich psiaków w schronisku? Czy to znaczy one nie są szczepione? -
Oleno, Bafuś już NIE jest gruby! Musi być mniejszy od Pimka - on ma bardzo króciutkie łapuchny. A dlaczego waży więcej? Bo to paker prawdziwy paker. Przecież widziałaś zdjęcia.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']tak to ta Krall! Agato zdradzisz nam tytuł? on faktycznie ma taką pozę wystawową...może jakiś jego dziad, albo babka z wystawowych jest:megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] To wpływ środowiska, w jakim się obecnie obraca. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
"Król kier znów na wylocie". Wielce ambitna pozycja. Ecci, szalejesz. Ale i ja się kiedyś nauczę i też was będę zsypywać. Oleno, ja takich rzeczy nie planuję, one same się dzieją. Myślisz, że zaplanowałam Bafka? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Wszystkie bączą, ale niektóre bardziej. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dorzucimy grosik, Ecci, nie martw się. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Suche groszki, Ecci, suche. Polewam im czasem te psie chrupki jakimś rozcieńczonym sosem albo zupką, żeby łatwiej wchodziły. Bafek wciąż śpi pod biurkiem. Co ta suka z nim zrobiła! Rozumiem, że operacja już u ciebie. A 27-go wścieklizna. Czy jeszcze nie zdecydowałaś? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Jak pies kocha jeść, to kocha i już - nic się nie da zrobić. Widocznie tak ma być i Kan ma być grubaską. Jak się czuje Pimek? Byliśmy u wetki - uspokoiła, że nic złego się nie dzieje. Narośl dużo mie urosła, jest wprost idealna do cięcia. Mówi, że 2 tygodnie można spokojnie poczekać. Widać, coś mi się przywidziało. Przepraszam, że cię wystraszyłam. Befek wsunął na obiad groszki polane sosikiem i dalej odsypia. Waży 11,5 kg. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Już po spacerku i po śniadanku. Biedna psina odsypia teraz wczorajsze umizgi. On chyba schudł od tych amorów. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
W kółko mu to powtarzam. Nawet mi głupio, bo jeszcze sobie pomyśli, że chcę się go jak najszybciej pozbyć.