-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
A może "zakręcony"? I długo tak może? Pimeczku, skarbku, czemu tak latasz?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, co się ze mną dzieje. Codziennie padam zasypiam przed TV (ok.21.00.) i budzę się (przepraszam - budzą mnie) o północy (dzisiaj zwlokłam się z kanapy przed pierwszą). Koszmar jakiś! Zamiast zabawiać Bafusia (jakiś pokerek, scrabble, w najgorszym razie - jakaś lektura), bezczelnie zasypiam. To się musi skończyć! Jutro o 21.00. jestem na dogo z Bafusiem, a potem partia szachów. Kanapę i TV omijam szerokim łukiem! -
Ja też nie rozumiem. Wydawałoby się, że każdy powinien go chcieć. Rzadko się takie cudeńka zdarzają. Ludzie są beznadziejni. Ale nie wolno tracić nadziei. Ani cierpliwości. Gdzie znajdę jego banerek?
-
Nelson-beznoga przylepa z wielkim serduchem już w domu ;)
agata51 replied to asiamm's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kleszcze są wszędzie, nawet w centrum wielkiego miasta. Raz w miesiącu trzeba psiaka potraktować płynem przeciwkleszczowym, nie ma rady. -
No dobrze, to ciotka Agata będzie go odwiedzać. A ty się ucz. Dobranoc, Pimusiu.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Czyli do 30 kwietnia, tak? Więc jednak długi weekend u mnie! Słyszysz, Olenko? Widzę z tego, że remont dopiero się rozpoczyna. Ecci, biedactwo, zostaw bibliografię, idź spać. Jutro też wstajesz o 4-tej? -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Będzie, na pewno będzie! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Wstajesz o 4-tej rano?!!!!!! No to się nie dziw, kochana. -
Pimeczku, dlaczego twoja Pancia cię nie odwiedza? Oj, Pimeczku, tyle psich bid do przytulenia. A twoja Pancia jest chciałaby wszystkie przygarnąć do serca. Musisz to zrozumieć. Akurat. Od miesiąca tłumaczę to Mixerowi. Nienawidzi Bafusia jak ty Kanapki. Ty nie masz szans, ja dziękuję Bogu, że Mixer jeszcze nie pożarł biednego Bafka.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Mijamy się. Ja wstaję, wy idziecie spać. Ale jeszcze się spotkamy! :diabloti: -
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
agata51 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znajdzie się ktoś taki, na pewno. Cierpliwości. To "dopiero" rok. Psy tak długo potrafią czekać. -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Harnasiu, w lipcu zeszłego roku przez dwa tygodnie, dzień po dniu, wertowałam strony łódzkiego schroniska, szukając tego jednego. Byłeś na liście. Lista była długa. Musiałam w końcu wybrać. Nie pytaj, jak to się stało, że wybrałam Lorda. Nie żałuję, ale bardzo bym chciała, żeby i ciebie ktos wypatrzył spośród kilkuset psich nieszczęść. Jestem pewna, że tak się stanie. I gratuluję wyboru twojemu przyszłemu Panu. -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A jaki miły i gładziutki stałby się pod kochającą reką kochającego Pana! -
Co robicie, że tyle wszych psów idzie do domków? W zeszłym roku adoptowałam 6-letniego psa z łódzkiego schroniska - 3,5 roku w boksie, podejrzewam, że bez minuty spacerku. Przez tydzień nie chciał wyjść na spacer, załatwiał się w domu - agorafobia totalna. Gdyby nie suka adoptowana ze schroniska cztery lata wcześniej, za którą wreszcie poczłapał na spacer, trwałoby to sto razy dłużej. On nawet nie umiał podnosić nogi przy sikaniu. Dopiero po dwóch dniach nieśmiało zaczął się domagać miziania. Dlaczego tyskie schronisko, o którym mam nienajgorsze zdanie, nie chce wolontariatu? Przecież to sama korzyść. Nie rozumiem.
-
KOZAK - POEZJA - piękny 11 letni znalazł czlowieka!!!
agata51 replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[quote name='agamika']Wystarczyłby jeden a konkretny zainteresowany :razz:[/QUOTE] Wystarczyłby jeden konkretnie zakochany. -
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
agata51 replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, co wy robicie, że tak szybko przywracacie uśmiech na psich mordkach? Ludzie z drugiej strony krat, nie widzicie tego?