Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Edi cudowny, zdjęcia cudowne, czekamy na cudowny dom. A ten kumpel pod bzem to kto? Też zresztą cudowny.
  2. [quote name='ecci']rozbroiłaś mnie!!! czyżby szykował mi się 4 pies???[/quote] Ecci, ja cię proszę, nie szalej. A Bysio, owszem, niczego sobie.
  3. Mam numer konta. Potrzebny adres. Prześlijcie na PW. Pozdrowienia dla Pani Teresy i Jej podopiecznych.
  4. Gratuluję Teosiowi i jego nowej Rodzinie. Cudny jest. Podobny do mojego kudłacza. I identycznie się rozkłada do miziania. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Całej Czwórce.
  5. Nie sprzątaj, pobaw się z Pimkiem. U nas bezdeszczowo, ale pochmurno i jakoś sennie. Spaaaaaać!!!
  6. Ja tłumaczę, Bafek się byczy czyli śpi. Moje psy (i twój Bafuś) zaczynaja żyć po południu. a najwięcej w nich życia wieczorem. Bardzo mi to odpowiada, bo ja jestem podobnie skonstruowana. Jutro psy będą biedne, bo państwo jedzie do W-wy na koncert Knopflera. Państwo już w styczniu dostało bilety od dzieci na rocznicę ślubu. Państwo się cieszy, bo lubi koncerty na żywo, a psy spokojne, bo jeszcze o niczym nie wiedzą.
  7. Miałaś dzisiaj szkołę? Co będziesz robić, Ecci?
  8. Ciotka pracuje, Bafek siedzi na balkonie pod flagą i wypatruje pochodu. I nic - pusto, cicho, nie ma kogo obszczekać. Kiedyś to się działo!
  9. Buziaczki od Bafka, Pimeczku.
  10. Kongo, co ty jeszcze robisz w schronisku? Biegnij do domu!
  11. Kozaczku, dzisiaj bez rymów, bo ciotka ma czas tylko na krótki spacerek. Biegniemy, mój śliczny.
  12. Znów jestem zajęta, więc dziś krótki spacerek. Sorry.
  13. Borysku, już niedługo będziesz w domku z dobrymi ludźmi, zobaczysz.
  14. Pewnie, że przykre. Nie rozumiem, dlaczego ludzie go nie widzą, a jak widzą, to nie chcą. Ale nie tracę nadziei - tego mu nie mogę zrobić. Dinku, idziemy pohasać.
  15. Ciotka strasznie zajęta, Bafuś zadowolony z życia. Pozdrawia.
  16. Baron, ja cię bardzo proszę, poszukaj ty sobie swojego Człowieka do spacerków!
×
×
  • Create New...