Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. Wysłałam dziś styczniowe deklaracje. Lutowe pójdą w przyszłym tygodniu. U nas właściwie już po śniegu. Szaro, mroczno i brudno. To ja wolę już 10-stopniowy mrozik.
  2. Stawiam się na prośbę AgusiaP. Czaki przypomina mi jednego z moich tymczasów: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/194703-*FPR-ZWP*-Niko-psi-arystokrata-wyrzucony-na-wsi-MA-WSPANIAŁY-DOM[/URL] Pewnie dyszkę/mies. jeszcze dla niego wysupłam.
  3. [quote name='agata51']Witaj, Yorijko! Jeszcze cię u Werki nie było?[/QUOTE] [quote name='Yorija']no właśnie nie było, no[/QUOTE] Eee, widzę, że muszę ci podsyłać wątki do moich tymczasów. Nieaktualne - Wera to mój ostatni tymczas. Jak ci się podoba moje złote cudo? Uf, wreszcie udało mi się okiełznać Werę na spacerach. Można powiedzieć, że chodzi na luźnej smyczy. Od czasu do czasu trzeba jej przypominać, a w kieszeni przysmaczki nosić, ale już załapała, o co chodzi. Jeszcze czasem nie wytrzymuje, ale właściwie mogę z nią odbywać spacery bardzo wolnym krokiem, jak na starszą panią przystało. Nawet na psy reaguje już spokojniej, chociaż widzę, że "chciałaby, oj, chciała..." Było już dobrze, a dziś znów mi przysaneczkowała. Jutro podygam do wetki - niech powie, co robić. A najdalej w niedzielę (TŻ w domu) nieodwołalnie (?) otwieram wszystkie drzwi i niech się dzieje, co chce. Tak dalej być nie może. Poza tym kocham ją coraz bardziej, a jeszcze bardziej już bym nie chciała. piechcia, wypiechciłaś już te plakaciki? Bo cię zawstydzę i sama zrobię!
  4. [quote name='Yorija']ja też zdjęłam to mi dziś na łepetynę napadało a pod nogami ślizgawica[/QUOTE] To samo u nas - strach chodzić! Wolę na łepetynie mokre włosy niż mokrą czapkę.
  5. [quote name='Yorija']dzień dobry to sobie popaczam gdzie moja ulubiona ciotka Łódzka pisuje[/QUOTE] Witaj, Yorijko! Jeszcze cię u Werki nie było?
  6. [quote name='xmartix']Światuś był i jest wyjątkowy..[/QUOTE] Każdy jest wyjątkowy. Ale wiadomo - Światuś był i jest wyjątkowy szczególnie.
  7. Terier w płaszczyku i bucikach?! Chyba żartujecie! Albo ja na terierach się nie znam.
  8. Depiśku złoty, całusy od równie złotej Werki!
  9. Martwię się - Alfy nie ma od ponad dwóch tygodni!
  10. Wiedźmo kochana, mrozy puszczają! Wreszcie czapkę z głowy zdjęłam i nie straszę już ludzi!
  11. Stawiam się na wezwanie _Lary, ale na razie finansowo wesprzeć nie mogę. Może w marcu, bo lutego to aż się boję.
  12. [quote name='agata51']Wera chce do domu!!!!!!!!!![/QUOTE] [quote name='piechcia15']my też chcemy dla niej domu :([/QUOTE] Podobno "chcieć to móc". I tego się trzymajmy.
  13. Jeszcze nic nie spłynęło. Biegniemy - na śniegu będzie cię lepiej widać!
  14. Świecie, co ty na to? Daj boże taką śmierć każdemu. Każdy jakoś odejdzie - oby jak najcieplej. Najlepiej u ivette.
  15. [quote name='phase']Ach te cudeńko!! Daje radę z mrozami?.[/QUOTE] [quote name='Paula95']Jakoś daje. Dumnie chodzi w swoim ubranku i mam nadzieję, że dzięki temu jest mu choć trochę cieplej. :)[/QUOTE] Jagteriery to twardziele - żaden mróz im nie straszny, byle w ruchu były i tropić mogły. O niedowidzących wiem niewiele. Czy Figo wychodzi poza teren schroniska? Ot, żeby chociaż na myszki pod śniegiem polować? Może niedowidzi, ale niucha musi mieć - dajcie mu szansę.
  16. Depiś rozzłoci ponure, zimowe ranki i wieczory.
  17. Baronie, rozruszamy nasze stare gnaty? Ostatnia szansa - straszą, że w poniedziałek ten cudny śnieg spłynie do morza!
  18. [quote name='ivette3']Ciepłe głaski dla Kamyka :). Dzisiaj w nocy był podobno rekord mrozów w Polsce( -23).Dobrze, że chociaż niektóre zwierzaki nie muszą tego znosić .[/QUOTE] -23 to chyba tylko w Suwałkach. Nie jest tak źle. Odkąd się przemogłam i zaczęłam nosić czapkę, nie narzekam. Stwierdziłam, że już nie muszę się nikomu podobać; zresztą, nie wiem, czy z uszami w kolorze bordo wyglądałam ładniej. Ale nie ukrywam, że wciąz czekam, aż ktoś wymyśli nakrycie głowy, w którym nie straszyłabym ludzi. Moje psiaki chyba też nie marzną, wręcz przeciwnie - uwielbiają szaleć w tym śniegu. ivetko, zmieniłabyś wreszcie swój podpis i zrobiła miejsce dla psiaków, które jeszcze mają szansę. Partyzantowi i Światkowi wystarczy miejsce w twoim sercu. W naszych też im go nie zabraknie.
  19. Możesz po prostu wysyłać chętnym mailem. W końcu nie ma nas tutaj zbyt wielu. Dzisiaj Werka już nie saneczkowała. U wetki nie byłam, nie starczyło czasu. Pójdę w poniedziałek. Wciąż myślę o tej alergii. To się zaczęło ok. 15 stycznia. Nic nowego do żarcia nie dawałam, ale może czegoś za dużo?
  20. [quote name='Yorija']Znalazłaś jednak :-)[/QUOTE] Ano udało się. Zawsze mówiłam, że trzeba podnosić wątki!
  21. [quote name='sylwiaso']Ciociu Agatko przyjedż do nas sanie są jak ruszymy przez lasy i pola to energii nabierzemy jeszcze więcej!!:multi::loveu::multi:[/QUOTE] Bardzo zachęcająca propozycja, dziękuję za zaproszenie. Obawiam się jednak, że dopóki będę miała Werkę, wszelkie wypady nie wchodzą w grę. Zapasy energii muszę czerpać z innych źródeł. A Kamykowi podoba się śnieg?
×
×
  • Create New...