-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
agata51 replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Cudne wieści, cudny domek! Gdzie się takie znajduje? Reksiu, tu szczęściarzu... R-B, przepraszam, ureguluję w poniedziałek. -
Figo-3letni NIEWIDOMY pies-szukamy domu dla mełego CUDU!
agata51 replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Jagteriery to twardziele - żaden mróz im nie straszny, byle w ruchu były i tropić mogły. O niedowidzących wiem niewiele. Czy Figo wychodzi poza teren schroniska? Ot, żeby chociaż na myszki pod śniegiem polować? Może niedowidzi, ale niucha musi mieć - dajcie mu szansę.[/QUOTE] [quote name='Paula95']Gdyby tylko chciał miałby codziennie taką możliwość, ale Figuś nie przepada za chodzeniem na smyczy, woli być wypuszczony luzem, więc albo biega sobie po wybiegu, albo po terenie schroniska.[/QUOTE] Pytam, bo jestem ciekawa, jak u niego z instynktem łowieckim. Żeby po miesiącu, dwóch w domku nie wyszło z niego to coś. Bo może być kłopot. Wiem, co mówię. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']Świetnie by się odnalazł w domu gdzie ktoś poświęci mu trochę więcej czasu, nie mówię że 24h non stop ale wybieganie i wybawienie, spacerek i aniołek. [B]Na pewno nie dla starszych ludzi, raczej ktoś aktywniejszy, on ma niespożyte pokłady energii, no terierek w końcu.[/B][/QUOTE] Święte słowa! Podpisuję się wszystkimi czterema łapami! -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
agata51 replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='ivette3']Odwiedzę dziś Światusia - Był moją najmilszą "Walentynką":sad:[/QUOTE] Chyba Walentym? Chcesz, żeby z zaŚWIATów w łapę cię użarł? -
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
To ma być ich mama? Sama wygląda jak szczeniak pragnący do mamusi się przytulić. -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Jutro ten cudny śnieg spłynie z deszczem i znów będzie szaro i brudno. Szkoda... Dziś do sforki dołączył szczeniaczek - nasza wnucha. Na szczęście to krótki, weekendowy tymczas, chociaż nie będę ukrywać, że wyczerpujący. Ot, taki słodki ciężar. Obiecała, że nie zrobi mi pobudki o 6 rano, ale nie wiem, czy mogę jej wierzyć. -
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Chyba mam coś takiego w piwnicy. Wyślę tam jutro TŻ, bo sama do piwnic nie schodzę. -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że jesteście! -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*']Podczytuje po pichutku o Werce. Twoje wpisy Agato sa jak dobra ksiazka. Szkoda, ze nie mozesz uwieczniac chwil tych tak ulotnych :( Mizianka dla stadka :)[/QUOTE] Dobra książka nie musi się podpierać obrazkami :eviltong: Wiem, powinnam robić i wstawiać fotki, ale na spacerach ganiam za tymi myszkami w śniegu po kolana, w dodatku nasz rewir łowiecki porośnięty jest głównie głogami i muszę naprawdę nieźle się nagimnastykować, żeby czapki na jakimś cierniu nie zostawić ani, co ważniejsze, gęby nie podrapać. Jeszcze bym miała fotki strzelać! Spróbuję w domu, ale domowe zdjęcia nie będą rewelacyjne. Chociaż wczoraj tak pięknie padły na dywaniku po którejś z igraszek - lustrzane odbicie z łapkami zwróconymi ku sobie. Już miałam uwiecznić komórką, ale dywanik nieodkurzony, wstyd coś takiego na forum pokazać. piechcia, mam (nie wiem, czemu czuję, że płonną) nadzieję, że zdjęcia na zielonej trawce zrobi już ten wymarzony domek Werki. Zapomnijmy o trawce, marzec tuż tuż - o sterylce trza zacząć myśleć. -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dalej polujemy. Kurczę, aż się boję - to coraz bardziej wciąga. Niestety, na razie trofeów na ścianie zawiesić nie możemy, bo łowy bezkrwawe. Ale w końcu, "nie o to chodzi, by złapać króliczka..." piechcia, wydobrzałaś? Pies trącał wizytę u weta, ale sesja zdjęciowa rudej, już bez gipsu na tylnej łapie, w tym śniegu, przy dniu coraz dłuższym.... Wiem, masz na głowie Fuksa i te cztery czarne maluchy. Ok, poczekamy do wiosny. Już sobie wyobrażam te fotki - Werka wśród zielonych traw i złocistych mleczów. A myszki zawsze będą. -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
agata51 replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Matko, przecież każdy schroniskowiec, każdy pies po przejściach, nawet jeśli trafi do najbardziej fantastycznego domku, może do końca życia mieć jakieś urazy, fobie, bać się gwałtownych gestów, podniesionego głosu. Ma to swoje plusy - uczy człowieka łagodności, kontroli nad negatywnymi emocjami. Doyku, wyrozumiałego domku życzę. -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Miał do Niemiec jechać. Cisza? -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
agata51 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ale w końcu każdy z nas zasługuje. Trzymaj się, złoty. -
[quote name='ciapuś']Bardzo dziękuje Sytuacja finansowa Misia zaczyna wyglądać bardzo nieciekawie. Musimy coś wymyślić aby dalej opłacać jego hotel NA POCZĄTEK ZAPRASZAM NA WYDARZENIE NA FB bardzo proszę o zapraszanie znajomych i udostępnianie Zapraszam na wydarzenie Misio pies po przejściach błaga o pomoc w opłaceniu spokojnego jutra [URL]http://www.facebook.com/events/358806220909273/[/URL][/QUOTE] Nie istnieję na FB. Dzisiaj wpłaciłam za styczeń i luty.
-
piechcia, mówiłam ci, że mam sto tysięcy fantów na bazarki. Nigdy ich nie robiłam, od dawna się przymierzam, ale póki mam Werkę nawet nie spróbuję. Ciotki z Łodzi i okolic, chętnie przekażę. Co tylko chcecie - ciuchy dla dorosłych i dzieci, książki, płyty i przeróżne różności, których chętnie się pozbędę przed czekającą mnie, być może już za rok, przeprowadzką. Przechodzę na minimalizm.
-
*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Oj, zaraz transporterek! A zwykły karton na te parę godzin nie wystarczy? Cudnie, że maluchy zaopiekowane będą. -
*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS
agata51 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Yorija']one są głodne!!![/QUOTE] [quote name='piechcia15']ooo właśnie, biedne psy...muszą polować bo ciotka im za mało jedzenia daje :evil_lol: Wera wygląda nawet na taką cwaną bestię, więc spryt w polowaniu jakoś szczególnie mnie nie zadziwił :)[/QUOTE] To niech się lepiej starają, bo na razie efekty tych polowań marne. Póki co musi im wystarczyć to, co sypnę do misek. Bardzo skrupulatnie, co do grama, odważam porcje - Betka jest gruba jak beka i za nic nie chce schudnąć, więc prędzej poskąpię niż dołożę. Trudno, jak nic nie upolują, będą chodzić głodne. -
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się, piękny.