-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Daleko daleko... ale i tam zawieziemy Clifforda jeśli trzeba będzie ;)
-
Good idea :) Zapomniałam o tych zdjęciach całkiem, robiłam zaraz po strzyżeniu i na szybko dodałam na stronę... A tym czasem powstał już Mohombijski wątek, na który wszystkich serdecznie zapraszam ;) Klik - banerek [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210168-Cocker-spaniel-Mohombi-ju%C5%BC-3-raz-wyl%C4%85dowa%C5%82-w-schronisku...-czy-na-zawsze"][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3593/593image1.jpg[/IMG][/URL][/B]
-
[URL="http://img829.imageshack.us/i/593image1.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3593/593image1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/593image2.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5598/593image2.jpg[/IMG][/URL] I po strzyżeniu [SIZE=1](jestem zła na siebie, za te ogołocone uszy. wiem. zawaliłam. :angryy:) [URL=http://img135.imageshack.us/i/593image11.jpg/][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3642/593image11.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/593image10.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/5965/593image10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img829.imageshack.us/i/593image8.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/7720/593image8.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE]
-
[B]Mohombi, lat 5, cocker spaniel mix, piękny, sympatyczny i bardzo smutny. [/B]Akceptuje inne psy. Tyle widzimy na pierwszy rzut oka. Patrząc głębiej.... jest to pies niesamowicie spragniony wolności, z niespożytymi pokładami energii, ogromnie inteligentny i bystry. Inteligentny na tyle, by nie ufać byle komu. I właśnie dlatego, że Mohombi nie jest psem dla pierwszego - lepszego człowieka, wylądował w schronisku już 3 raz. [B]Po raz pierwszy[/B] - zapewne pozbył się go dotychczasowy właściciel. [B]Po raz drugi[/B] - został adoptowany, Państwo ulegli przekonaniu "pies jest ze schroniska - trzeba mu wynagrodzić spędzony tam czas i pozwolić dać sobie wejść na głowę", co Mohombi szybko wykorzystał. Przy tej okazji okazało się, że nie jest odpowiednim psem do domu z dziećmi. [B]Po raz trzeci[/B] - uprzedzeni już o poprzedniej adopcji ludzie przecenili swoje siły. W przeciwieństwie jednak do poprzedniego domu nie chcieli zupełnie pracować nad zachowaniem psa - poddali się zaledwie po kilku dniach.[B] [/B][B]Po raz czwarty[/B]... mamy nadzieję, że takowego nie będzie ! W rzeczywistości wystarczyłoby tylko pokazać psu, że to CZŁOWIEK jest przewodnikiem stada, nie PIES. Ludzie, czy to takie trudne... ? Zakładam ten wątek z nadzieją, że tutaj, na dogomanii, znajdzie się odpowiedni człowiek, który będzie w stanie poprowadzić Mohombiego w odpowiedzialny sposób. Co podkreślam... ten pies nie ma problemów z zachowaniem, to ludzie stający na jego drodze mają problemy z postrzeganiem świata jego oczami. Mohombi przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. [U][B]Kontakt:[/B][/U] tel. 16 672 07 07 mail: [email][email protected][/email] [B]banerek[/B], proszę się częstować ;)[B]:[/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210168-Cocker-spaniel-Mohombi-ju%C5%BC-3-raz-wyl%C4%85dowa%C5%82-w-schronisku...-czy-na-zawsze"][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/3593/593image1.jpg[/IMG][/URL] [/B] Zdjęcia w drugim poście ;)
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Neczka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Kamciszku :loveu: -
Fifi dalej w schronisku ? Jeśli kundelkowe dziewczyny by się zgodziły, jest dla niego DT na 99%... :roll:
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Neczka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Przeglądam wątki po dogo a tu Depi :-o Byłam pewna, że przystojniak już dawno grzeje się w domku... Jak to się dzieje, że on jeszcze siedzi w schronisku ? Nikt nie dzwoni z ogłoszeń, czy dzwonią sami nieodpowiedni ludzie ? -
Zrobię w tygodniu nowe fotki, jak będzie chwilka czasu. Wątek założę niebawem. To pobawię się w ogłoszenia chłopaka. Nie podubluję, bo ani na jarosławiaku ani na przemyślaku nigdy nie ogłaszam ;)
-
Dzięki, poszukam. Kierownik nie bawi się raczej w ogłoszenia internetowe, a ogłoszeń jest (na szczęście ;) ) tyle, że czasami ciężko się czegokolwiek doszukać. Informacje nowe są takie, że Mohombi nie ma szczęścia do ludzi... znowu wrócił, znowu ludzie postępowali niekonsekwentnie, a adoptując psa wiedzieli jak będzie należało z nim postępować :shake: Szukamy więc domku z ludźmi, którzy mają doświadczenie w układaniu psów dominujących...
-
Nikt dziś Carlusi nie odwiedził... :-(
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No właśnie, w weekend jest najwięcej ludzi ;) -
Czyli ogólnie nie ma uporządkowania postów na spanielowym ogólnym ? ...no to jak założę wątek, pewnie za kilka dni, to go wrzucę.
-
[quote name='Asia & Ginger']Dzięki za info. Wrzucam psiaka na fora spanielowe i do wątku adopcyjnego spanieli na dogo.[/QUOTE] Zapytam, bo nie zrozumiałam nic ;) Gdzie na dogomanii można teraz znaleźć Mohombiego ? Założę mu pewnie niedługo wątek.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Otwarte cały tydzień właściwie o każdej porze, ale najlepiej przychodzić od świtu do zmierzchu, bo wtedy psy nie śpią ;) W schronisku nie ma pojęcia "święto" czy "niedziela", przecież psy i koty czekają codziennie... :roll: -
A skąd jesteś? ;)
-
Białe cudności pewnie właśnie hasają po schroniskowym wybiegu... szkoda, że nie po ogrodzie wokół domu...
-
Carlusia może dzisiaj przyjdzie ktoś i pogłaszcze... a może coś więcej...
-
Cliffordziku, biegałeś już dzisiaj czy jeszcze czekasz na swoją kolej... ? :roll:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witam niedzielnie ;) A ja tak sobie marzę, że przyjdzie do schroniska dziś, właśnie w niedzielę, taaaka wspaniała rodzinka i zabierze Hackenbusha :roll: -
No to jeszcze przypominamy Mozzarcika wieczorową porą :roll:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dobranoc bullciu... Z tego co słychowałam, wczoraj Hackenbush miał długi spacerek poza schronisko :roll: Trzeba będzie w końcu zrobić nowe zdjęcia... -
Clifford mieszka w boksie ze swoim kolegą Froyd'em, z którym do nas trafił. Jest strasznie wpatrzony w tego swojego psiego kolegę. Chociaż tamten jest przy nim wiekowo gówniarzem, Cliford jakby pytał go za każdym razem o pozwolenie na zabawę, czy podejście do człowieka. Wspaniałe psisko... Śpij spokojnie Piękny Duży... A to kolega Froyd