-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Neczka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A może jakieś nowe, działkowe zdjęcia Kamciszka ? ;) -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Hacken dalej siedzi w boksie, a ja właśnie wróciłam ze swoim suczem z 4-godzinnego spacerku... życzę Hackenbushowi, żeby mógł niedługo wybrać się ze swoim właścicielem na tak morderczą wędrówkę... :roll: [SIZE=1][COLOR=wheat]uf..zdycham.[/COLOR][/SIZE] -
To pewnie z tego indywidualnego została wypatrzona :) Bardzo bym chciała, żeby wypalił... Pani ma córkę 19-letnią, która nie dawno poradziła sobie z rakiem. Bardzo chciałaby mieć psa, takiego ze schroniska, któremu mogłaby pomóc tak jak ludzie pomogli jej. Nie przeszkadzało jej to, ze Astra jest nieśmiałą suczką... Jutro zadzwonię ;) A my tutaj tak Astrujemy, to ja bym panienkę przedstawiła zdjęciowo ;) Tylko coś się podziabało ze stroną schroniska, a ja nie mogę znaleźć jej zdjęć na komputerze... wstawię jutro :roll:
-
Widzę, że u pięknego Mozzarcika też zapadła cisza... :nonono2: Zginęli gdzieś wielbiciele białych puchatych ? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/36264676.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5834/36264676.jpg[/IMG][/URL]
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Przypominam Hackenciową mordkę na pierwszym miejscu ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/30294735.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6372/30294735.jpg[/IMG][/URL] -
Oj powinien... :nonono2: A ja właśnie złapałam się na tym, że nie napisałam skąd Carla wzięła się w schronisku :roll: A więc... suczka trafiła do nas od Pani Romy - starszej kobiety, która swego czasu miała w niewielkim domu około 50-ciu psów. Bardzo możliwe, że Carla niejednokrotnie była mamą. Psiaki Pani Romy były sterylizowane / kastrowane, lecz osoba fundująca sterylki nie prowadziła w tej sprawie na tyle dokładnej ewidencji, by dało rady teraz dojść do tego, czy Carla jest ciachnięta :shake: W każdym bądź razie... suczka trafiła do schroniska wraz z kilkoma innymi psiakami. Mieszka teraz razem w sporym boksie takich 5 staruszków... które pewnie domków się nie doczekają :-( A powiem Wam, że to jest chyba najsympatyczniejszy, zbiorowy boks w całym schronisku :nonono2: Tutaj na zdjęciu z Roślinką, która miała nie żyć. [URL="http://img221.imageshack.us/i/386image9.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1778/386image9.jpg[/IMG][/URL]
-
Waderciu, masz cudo - psa i nie narzekaj :loveu: Ale ja bym z tej kanapy go śmignęła od razu :D Witaj Collie :) Co prawda, to prawda... niestety bardzo niewielu miłośników schroniskowych staruszków. Takie adopcje przeważnie wychodzą właśnie przez internet... w schronisku rzadko kiedy się udaje, niestety :shake: Ja niestety do swojej gromadki nie dam rady zmieścić już nikogo. A moje drugie piętro dla Clifforda nie nadałoby się za nic... :-(
-
Tylko, że mi się włącza od razu "moc człowieka gadającego" :D
-
A wróciłam wróciłam ;) ...z wątkami też oczywiście. Wiem, pamiętam o ogłoszeniach i bardzo dziękuję :loveu: W zeszłym tygodniu dzwoniła do mnie Pani spod Przemyśla w sprawie Astry, ale nie pisałam Ci, bo to nie było nic pewnego... no i kurczę, ucichło... a tak fajnie się rodzinka zapowiadała :shake: Ale mam numer do Pani i zastanawiam się, czy jej troszkę nie pomolestować moim telefonem :roll: co o tym myślicie ? ;)
-
Przepiękny jest :loveu: Czytałam kiedyś artykuł, zdaje się w lokalnej prasie, na temat "przygód Toma". Nawet nie pomyślałam, że z takiej psiej kupki nieszczęścia ukaże się cudne terierzysko :loveu: Nie wiem tylko dlaczego nie działa mi filmik... wyświetla się, że filmik zablokowali w naszym kraju :D Collie, kiedy wybierasz się do Kundelka ? Zabrałabym się z Tobą, baardzo dawno nie byłam.
-
To tylko jednego masz... ? Cinko, cinko... :D Jakiego ? ;)
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Będę bardzo wdzięczna ;):loveu: -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Popołudniową porą podnosimy pięknego bulla w górę :roll: -
Witaj piękny biały... może dziś :roll: A ja zapraszam Mozzartowych przyjaciół na wątek Carli również z orzechowskiego schroniska. Straszna cisza na tym wątku :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210090-Pokrzywiona-Carla...-ka%C5%BCda-jej-%C5%82apka-idzie-w-inn%C4%85-stron%C4%99.-Mimo-to-tak-bardzo-chce-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/threads/2100...-%C5%BCy%C4%87[/URL]
-
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/members/71244-Neczka"][/URL] Wiem, że nikt nie lubi offów, ale... Nikt nie zagląda do malutkiej babci Carli, koleżanki ze schroniska naszych boksiów... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210090-Pokrzywiona-Carla...-ka%C5%BCda-jej-%C5%82apka-idzie-w-inn%C4%85-stron%C4%99.-Mimo-to-tak-bardzo-chce-%C5%BCy%C4%87"]http://www.dogomania.pl/threads/2100...-%C5%BCy%C4%87[/URL] Zapraszam serdecznie ! ;-) -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wiem, że nikt nie lubi offów, ale... Nikt nie zagląda do malutkiej babci Carli, koleżanki ze schroniska Jeana... [url]http://www.dogomania.pl/threads/210090-Pokrzywiona-Carla...-ka%C5%BCda-jej-%C5%82apka-idzie-w-inn%C4%85-stron%C4%99.-Mimo-to-tak-bardzo-chce-%C5%BCy%C4%87[/url] Zapraszam serdecznie ! ;) -
Ale dziś upalny dzień... Carla pewnie grzeje swoje starutkie kostki na słoneczku...