Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. A jak Fado czuje się w nowym domku ? Jest opcja, że dostaniemy zdjęcia... ? :roll:
  2. Miałam kilka dni temu dosyc dziwny telefon w sprawie Mozzarta. Wydaje mi się, że młody chłopak. Dzwonił z okolic Mielca. Szuka psa, który pilnowałby jego gospodarstwa. Powinien być agresywny, no i w razie przyjazdu rodziny lądowałby najprawdopodobniej na łańcuchu. Poza tym Pan zażyczył sobie transportu do Mielca. Pytał się ile razy przeprowadzana jest kontrola poadopcyjna, etc. Dzwonił z zastrzeżonego numeru :roll: ...raz jedyny i ostatni.
  3. Dziękuję :loveu:
  4. Przypominam wspaniałą mordkę na pierwszej stronie i znikam na kilka dni wakacyjnie... Może za ten czas pojawi się ktoś, kto pokocha Hackenbusha ? :roll:
  5. W górę maleńki... za kilka dni wpadnę. Może ktoś Cię za ten czas podrzuci... :roll:
  6. Maleńka, Ciebie też zostawiam na kilka dni samą i wyjeżdżam w Polskę... Mam nadzieję, że nie zostaniesz tutaj sama :)
  7. Ja uciekam na kilka dni z domu, także nie będę miała najprawdopodobniej dostępu do internetu. W razie W - proszę dzwonić ;)
  8. Cliffordziku, zostawiam Cię na jakiś czas i znikam z forum wakacjować się. Mam nadzieję, że uda Ci się spędzić jeszcze te wakacje ze swoimi ludźmi... I liczę, że Dziewczyny nie zostawia Cię tutaj samego przez te dni, kiedy mnie nie będzie ;)
  9. Ja zwijam się na jakiś conajmniej tydzień z psią ekipą nad morze, także w razie W proszę o kontakt telefoniczny ;)
  10. Aaa... i smyczka z obrożą mile widziana, bo to na czym obecnie przemieszcza się Fado zostało zabrane jednej z moich suk :D
  11. Madziu, mamy planowy przyjazd do Krk Gł. o 20:14 ;) Będziesz na dworcu, czy mamy gdzieś wyjść ? ;)
  12. Najlepiej jak nowi właściciele skonsultują się z lekarzem... [SIZE=1]lub farmaceutą[/SIZE] :D Ja do uszu dałam mu Aurizon, myślę, że Surolan też powinien być ok, przez jakieś 10 kolejnych dni.
  13. Piękny, ale tu u Ciebie cisza... :nonono2:
  14. Witaj cudna malutka... i zapomniana :-(
  15. Niech będzie już ten poniedziałek.... Zakochuję się coraz bardziej. Ten pies jest [B]IDEALNY[/B]. Wiele grzecznych psów już widziałam, ale przyznam, że to najwspanialszy charakter z jakim się spotkałam... Zazdroszczę jego przyszłym właścicielom :cry:
  16. [COLOR=blue][SIZE=6][COLOR=black][SIZE=4][SIZE=2][FONT=Arial]Kocham to zdjęcie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/FONT][/SIZE] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/3800/vlcsnap2011071012h27m57.png[/IMG] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  17. Muszę się jeszcze pochwalić, jestem dumna z mojego dziadeczka Amiego, który generalnie nie akceptuje innych psów. Wczoraj pochodził godzinkę w kagańcu i dziś już olewa zupełnie Fado ;) Osti i Luśka również stosują olew. Za to Deyla robi rozpierduchę i zaczepia do zabawy. ...z cyklu: [B]miłość nie wybiera[/B] Czyli Fadowski i Luśka [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/1006988may.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8233/1006988may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/1006994may.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1286/1006994may.jpg[/IMG][/URL] Do towarzystwa dołączyła Deyla [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/190/1006993redni.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2724/1006993redni.jpg[/IMG][/URL]
  18. Olaboga ile ogłoszeń :loveu::loveu: Dzięki przeogromne, Dziewczyny ! Telefon mam cały czas przy sobie i czekam... na razie zero kontaktu, ale czekam wciąż uparcie ;)
  19. A więc dalej będę Was zamęczać zdjęciami ;) Wyjeżdżamy z Rzeszowa około 17 pewnie, ale jak będę dokładniej wiedzieć, to dam znać. Fado już wykąpany. Dalej strasznie męczy tą skórę... rozdrapał sobie w okolicach lędźwi krwawą ranę. Wygląda mi to na APZS, myślę, że będzie trzeba chłopaka wykąpać jeszcze z 3 razy w domu i odpchlić po raz kolejny. Poza tym wyczyściliśmy uszy i dr. Anka stwierdziła zapalenie :roll: Podałam mu Aurizon, powtórzę wieczorem i jutro. Radziłabym zaopatrzyć się nowemu domkowi w tenże specyfik i podawać przez około 10 dni. A tak wogóle... gdzie Fadek będzie mieszkał ? I z kim ? ;)
  20. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/41/1006933may.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9875/1006933may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/638/1006903may.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/7215/1006903may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/1006974may.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1244/1006974may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/232/1006908may.jpg/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5944/1006908may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/1006973redni.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/7817/1006973redni.jpg[/IMG][/URL] Już pewnie niektórzy zauważyli, że mają ze mną przekichane pod względem zdjęć... ;) A Faduś już najedzony, wyspacerowany (już nie ciągnie :loveu:), wybawiony. Śpi teraz... na moim łóżku.
  21. Coraz wyżej... coraz wyżej... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/813/1006939may.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/4650/1006939may.jpg[/IMG][/URL] Aż w końcu ktoś przegiął pałkę :mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/1006951may.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5315/1006951may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/1006943may.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8043/1006943may.jpg[/IMG][/URL] Ciastek tez zauważył to przegięcie. Było ono dla niego podwójne, gdyż zajęto jego miejsce w łóżku :mad: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/1006961may.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9254/1006961may.jpg[/IMG][/URL] I chcąc - nie chcąc, trzeba było przywrócić lekko "normalniejszy" stan rzeczy ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/1006971may.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2285/1006971may.jpg[/IMG][/URL]
  22. Nocka spokojna. Poza tym, że Fadek bezustannie się drapie... dziś czeka go kąpiel. Wieczorem, gdy wstawiałam na forum zdjęcia - chłopak zasnął błogim snem. O dziwo na podłodze :roll: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/810/1006784may.jpg/"][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/2424/1006784may.jpg[/IMG][/URL] A jego oczy odpłynęły... w nieznane zakamarki czaszki :D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/1006776may.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/4821/1006776may.jpg[/IMG][/URL] Na nieświadomego, śpiącego psa tuż za rogiem czaił się prześladowca... :smhair2: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/1006822redni.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7998/1006822redni.jpg[/IMG][/URL] Spoglądał on na Fado z wielką pogardą... ...aczkolwiek z bezpiecznej odległości :diabloti: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/1006849may.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2351/1006849may.jpg[/IMG][/URL] Później przenieśliśmy się do łóżka. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/143/1006893may.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/7162/1006893may.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='maciaszek']A nie ma tam kto pójść z Fado do weta, żeby zaglądnął w zębiska i wiek ocenił?[/QUOTE][quote name='Kenny']właśnie o to chodzi, że nie. i to jest jeden z powodów dla którego nie powinien tam zostać. dzieciaki się tym nie zajmą. mówią, że ma rok i tyle.[/QUOTE] A na przyszłość. Cholerka :mad: Pamiętaj, żem ja z Rzeszowa i jeżdżę trochę po podkarpaciu, zwłaszcza Przemyślu :evil_lol:
  24. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/1006729may.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/5499/1006729may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/1006732may.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/812/1006732may.jpg[/IMG][/URL] Tak podróżujemy autem ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/1006611may.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3977/1006611may.jpg[/IMG][/URL] A tak pociągiem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/715/1006768may.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5822/1006768may.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/1006765redni.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9900/1006765redni.jpg[/IMG][/URL]
  25. A myślałam, że on większy :roll: Fado jest przeuroczy. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/1006734redni.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3905/1006734redni.jpg[/IMG][/URL] Grzeczny a aucie, w pociągu, uwielbia jazdę autobusem. W stosunku do zaczepiających psów - genialna "olewatorska" postawa. Aczkolwiek generalnie uwielbia psie towarzystwo. Na koty nie zwraca uwagi (za to moje koty przeżywają ciężki szok, wyczuwam obrazę na moją osobę). Na smyczy idzie ładnie, ciągnie, dopóki się nie wymęczy :roll: W wojnie Fado - Kaganiec po kilku nieudanych próbach wygrał jednak Kaganiec, a Fado poddał się walkowerem ;) Poza tym coś czuję, że będę miała dziś nieproszonego gościa w łóżku :siara: Jeśli chodzi o transport do Krakowa - jedziemy w poniedziałek wieczorem nad morze pociągiem, także zabierzemy chłopaka do Krakowa. Musimy się tylko umówić co do odbioru ;) BTW - Fado jest dosyć mocno upierdliwym psem, jeżeli chodzi o zainteresowanie jego psią osobą. Co prawda w miarę szybko się poddaje, ale uwielbia być w centrum uwagi. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/268/1006742may.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4999/1006742may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/62/1006735may.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4394/1006735may.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/837/1006697redni.jpg/"][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6913/1006697redni.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/1006701redni.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7636/1006701redni.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...