Jump to content
Dogomania

kikou

Members
  • Posts

    10349
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by kikou

  1. Zaraz zadzwonie i dopytam Juz dzwonilam, ok 400,- Ale na tym rachunku będzie tez badanie- morfologia, bo ostatnio rachunek nie byl wypisany
  2. Tak, tak Timuś bierze antybiotyk do przyszlej środy bo w moczu bylo trochę bakterii, potem jeszcze raz badanie moczu i przydaloby się zrobić znowu wyniki krwi czy to posikiwanie nie jest związane z nerkami
  3. Tak, słusznie, trzeba zawsze odczekać, na przestrzeni lat już tyle razy "przerabiałyśmy" zwroty po adopcji, kiedy to piesek nie spełnił oczekiwań.
  4. Wczoraj konto Pręguska zasiliły wpłaty: 22.07 Limonka80 540,- 22.07 Keyuta 200,- (VII, VIII+ wet) 22.07 Jo 37 60,- (VII-XII) Dziękujemy zcałego serca! Skarbonka psiaczka ciut pełniejsza na start ale deklaracji malutko
  5. Bardzo się o to martwimy bo deklaracji malutko ale czekać tez nie chcemy dłużej żeby nie było za późno, żeby zdążył pożyć życiem psiaka, a nie potępieńca w kącie klatki na betonie
×
×
  • Create New...