Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Bardzo smutno, ważne że nie była sama i miała wspaniałych ludzi przy sobie i psich przyjaciół...
  2. Coś nieprawdopodobnego... rok mieli kota i z okna zrzucili... to co ten kot przeżywał tam rok? No to dzieci empatii tam się nie nauczą.. a co do Ziutki - ja bym wtedy miała 3 koty i brak takich znajomych, dziwię się jej decyzji... Co to Państwa, ja się nie znam i tylko czytam, ale ja mam wrażenie, że dzieci chcą tego psiaka i tylko tego i już, a zdjęcia z wyprawką ja bym odebrała jako takie podjęcie przez nich decyzji i koniec. Trochę to wygląda na spontaniczną decyzję jednak :(
  3. 2017 i 2018 przerzuciłam do kolejnego postu;) deklaracje skróciłam np na I-XII - jeśli rok już się skończył
  4. Matko jak się przestraszyłam... przed chwilą pisałyśmy na jednym wątku, ja tu u Blekusia przechodzę na ostatnią stronę i widzę że ostatni post jest z 17 czerwca i myślę, "o nie, znowu dogo pokasowało posty",, a ta rozmowa u Grzesia była... czas na urlop.... W każdym razie trochę ogarniam te rozliczenia, bo za długie posty i mi się źle edytuje
  5. Blekuś to sam sobie nie pozwala na adopcje , a Grześ jest czarny i zwyczajny:( dla Grzesia lepiej, jak pomyślę o tym stresie od nowa :(
  6. Dziękuję za wpłatę: - Bakusiowa - 50zł - 28.06 Razem z moją czyli 80zł wysłałam do Murki, jeszcze brakuje 80zł za czerwiec.
  7. Wysłałam Murce pierwszą ratę za hotel - 200zł - brakuje 160zł do zapłacenia czerwca :(
  8. Za zimno, rano 15 stopni, kto to widział w lato?
  9. Dragonku będzie dobrze, ważne że już u siebie
  10. Jestem na zaproszenie, niestety stałej nie dam, ale coś dorzucę jednorazowo, może z tych jednorazowych uda się zebrać na dwa miesiące i psiaka wyciągać? Obawiam się czy Ci ludzie nie zrobią trudności albo psiaka gdzieś nie wywiozą bo zaczną ich wkurzać te wizyty
  11. Dziadziuś pozdrawia spod lodówki ;)
  12. Super! No może może?
×
×
  • Create New...