Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Ale on piękny! No to jutro wyróżniam na pare miast i tylko czekać na telefon. Dobrze że kupala już ok
  2. mam wrażenie że jest lepiej, ale w mieszkaniu tak samo duszno:(
  3. Kurcze biedny psiak, dobrze że on już u was, męczyłby się z tymi robalami w schronisku cały czas. Czekamy na wyniki Zapraszamy i prosimy o rady i wtrącania ;)
  4. o rany to faktycznie miała bidula tych chorób:( ale piękna była!
  5. Dziękuję za wpłatę: - agat21 - 20zł - 13.06
  6. Brzmi strasznie, i pewnie się nacierpiała sama psina. Oby w przypadku Jogiego to nie było to, już nie mówiąc o tym, że z adopcji pewnie nici
  7. Z mojego drugiego bazarku na Jogiego wyszło także 60zł
  8. Z mojego drugiego bazarku na Blekusia wyszło także 60zł
  9. Z mojego drugiego bazarku na Grzesia wyszło także 60zł
  10. Trzymam kciuki żeby jak najszybciej go udało się zabrać, na razie dam 10zł stałej bo miałam nie dawać na razie na żadnego psiaka ale że temu od dawna chciałam pomóc to muszę;)
  11. Piekny on jest i bez bandamki;) martwi mnie ta kupala:( już wysyłam kaskę Nie strasz :(
  12. To chyba psiak z facebooka, któremu i ja szukałam domu - były tam dwa i jeden znalazła dom?
  13. Dziękuję za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 11.06
×
×
  • Create New...