-
Posts
6679 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
Gustaw dziś pojechał do nowego domu!!! :) Powodzenia Guciu!
Selenga replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie Matko Chrzestna mojego Guzika nie mogę tak z marszu pomóc finansowo, bo jestem baaaardzo pod kreską :( ale przygotuję jakiś fajny bazarek i mogę zrobić też allegro cegielkowe, tylko dobrze by było znaleźć jakieś stowarzyszenie, które zgodziłoby się udostępnić swoje konto, inaczej cęo będzie zebrać pieniądze -
[quote name='kikou']a może by tak jeszcze na szybko dodać zdiecie z akrylem na wierzchu do aukcji allegro? [/QUOTE] Dodane :) Wcześniej mnie nie było
-
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
Selenga replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Selenga mogłabyś???:multi:[/QUOTE] generalnie to tak - Lion mieszka niedaleko mnie :) tylko nie w tej chwili - mam remont w domu i nie bardzo mogę się teraz włóczyć po mieście, nawet po bliskiej okolicy -
Lion z Dobrocina-znalazl domek!! Powodzenia Slodziaku:)
Selenga replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Chyba muszę się zaczaić z aparatem i upolować Lionka na spacerze :) -
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
Selenga replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odpoczywaj Maleńka... Nie tak miało być, ale... kto wie, może tak jest dla Ciebie lepiej... Mam nadzieję, że ten kto Ci to zrobił też w takich męczarniach skończy... -
Mam pytanie czy ktoś będzie jechał na trasie Warszawa-Sandomierz i byłby skłonny zabrać 3 kartony książek dla zalanej biblioteki w Gorzycach (10 km od Sandomierza)??? [SIZE=2]Wiem, że wątek dotyczy pomocy zwierzakom, ale może udałoby się dołączyć też taką pomoc - biblioteka straciła prawie cały księgozbiór...
-
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
Selenga replied to leni356's topic in Już w nowym domu
zamówione allegro dla Bingo, full wypas [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1232494745[/URL] -
[quote name='Neris']Próbuję "załatwić" pomoc wolontariuszki z Krakowa.[/QUOTE] ja też, od przybytku głowa nie boli :D
-
Ratlerka wyrzucona na Modlińskiej juz w domku:)
Selenga replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wysłałam pytanie do dziewczyn z Kielc o wizytę przedadopcyjną mam nadzieję, że się tu odezwą -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Selenga replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, kto może zrobić wizytę przedadopcyjną w Kielcach??? Chodzi o sunię z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192572-Ratlerka-wyrzucona-na-Modli%C5%84skiej-bardzo-pilnie-DT-i-zbi%C3%B3rka-na-sterylizacj%C4%99[/URL] sprawa jest bardzo pilna, sunia ma DT do czwartku, zgłosił się chętny DS, mógłby ją w czwartek zabrać inaczej mała będzie się błąkać po innych DT [URL="http://www.dogomania.pl/192572-Ratlerka-wyrzucona-na-Modli%C5%84skiej-bardzo-pilnie-DT-i-zbi%C3%B3rka-na-sterylizacj%C4%99"] [/URL] -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Selenga replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja niestety w tym miesiącu wpłacę z poślizgiem :( Remont mi zeżarł środki na koncie i muszę je reanimować... -
Talar,wrocilem do schronu bo dziecko ma alergie:( i mam dosyc zycia
Selenga replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
No to sytuacja jest patowa - bez zdjęć nie ma ogłoszeń, bez ogłoszeń nie ma domu... -
[quote name='Neris'] Selengo mam wielką prośbę, żeby nadać aukcji dynamiki - czy mogłabyś dodać np. aktualizację z info z wizyty? Może z tym zdjęciem pana doktora (tylko głowę trzeba jakoś zamazać" i krótkie zdanie, że Maksio swoją pogodą ducha i wolą życia wzbudził zachwyt w lecznicy, co utwierdziło nas w przekonaniu że robimy dobrze ratując go. Może ludzie widząc, że ciągle działamy zaczną kupować?[/quote] W weekendy zwykle jest zastój, ludzie czym innym zajęci... Dopiszę trochę aktualności, tylko mam w domu remont i nie zawsze się wyrabiam z malarzami, robotą codzienną i dogo :( [quote]Na razie na moje konto nie ma więcej wpłat.[/quote] Wpłaty z allegro będą na inne konto, więc na bieżąco ich pewnie nie będzie widać [quote]Niestety na skutek działania osób trzecich nie wiem czy Ania sfinansuje zabieg. Ktoś życzliwy wyliczył jej, że za to można uratować kilka innych, zdrowych, młodych psów. Będę z nią jeszcze rozmawiać, ale nie wiem jak to będzie :shake:[/QUOTE] Może to i prawda, ale to nie jest przypadek, że trzeba wybrać czy ratuje się tego starszego psa czy 4 młode... Ratowanie Maksa zostało rozpoczęte. Przerywanie pomocy w połowie jest chyba gorsze niż nieudzielenie pomocy wogóle... Ma mu się ta szczeka tak zrosnąć? ma zostać z otwartym pyskiem na zawsze? to już chyba lepiej było od razu go uśpić...
-
[quote name='ewab']Allegro będzie widać dopiero jak będzie zbliżać się końca, za jakieś 10 dni:([/QUOTE] Dlaczego??? Allegro jest na full wyróżnione, ZAWSZE wyświetla się w pierwszej części ogłoszeń, w tej strefie uprzywilejowanej Owszem, w ramach tej strefy też się przesunie bliżej początku, ale to nie jest tak, że ono teraz się wyświetla gdzieś nie wiadomo jak daleko, na n-tej stronie W tej chwili (8 dni przed zakończeniem) aukcja wyświetla się na 2 stronie i to nawet wtedy, kiedy w warunkach wyszukiwania zada się tylko żeby pies był bez rodowodu, bez podziału na płeć psa nawet
-
Talar,wrocilem do schronu bo dziecko ma alergie:( i mam dosyc zycia
Selenga replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales'][COLOR=green]Talarus smutenku - bedzie dobrze , musi sie wkoncu przeciez ktos zakochac w takim cudku:Dog_run::thumbs::calus:[/COLOR][/QUOTE] Może się i zakocha, tylko niby skąd ma wiedzieć, że taki pies jest i jak wygląda??? Bez zdjęć i ogłoszeń nikt się w nim nie zakocha (oprócz nas oczywiście, tylko która ciotka nie jest zapsiona na maksa?) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Selenga replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Oj, to prawda, że z tych obserwatorów to zazwyczaj nic nie wynika :( Jak się ktoś zakocha to od razu, a nie będzie czekał..................na co?[/QUOTE] Myślę, że czasem ludzie szukają psa i "na oko" podoba im się kilka, więc zaznaczają do obserwacji i się zastanawiają, czytają dokładnie, czasem dzwonią po więcej informacji Chciaż czasem jest tak, że od pierwszego spojrzenia wiadomo, że to ten jedyny... -
Ratlerka wyrzucona na Modlińskiej juz w domku:)
Selenga replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Lulka, jak nie znajdziecie nic innego dla niej, to może przyjechać do mnie. Problemy na pewno będą bo ja jej nie dam rady wynieść na dwór, poza tym mam remont w domu, więc jest demolka i niewiele spokoju, ale to i tak chyba lepsze niż budka czy pod chmurką. Mój telefon 601 440 478 -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Selenga replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
na allegro ma obserwatora ale niestety to nic pewnego nie znaczy... -
[quote name='Isadora7']Alęz nie ma problemu, może leżeć, nie przeszkadza. A jakby co to ja tez mogę podjechać i podwieźć.[/QUOTE] Serdecznie zapraszam,zawsze :) Póki co jeszcze kuchnia i salon nie są zdemolowane :)
-
[quote name='Isadora7'] pamiętasz że masz u mnie torbę termiczną? [/QUOTE] Pamiętam :) Tylko najpierw siostrzenica pożyczyła samochód na urlop, a teraz mam remont w domu i totalny meksyk... Może jeszcze trochę poleżeć? Cegiełki się sprzedają :thumbs:
-
Allegro cegiełkowe dla Maksia [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1226129080[/URL] Cioteczko Isadoro7, zrobisz dyplomik dla chłopaka? Bo ja takiego ładnego jak Ty robisz to nie umiem :(
-
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
Selenga replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja tez zaglądam... i tutaj i na miau... czekam na dobre wieści... -
Ciotki, aukcja będzie dzisiaj ok. południa, nie dałam rady wczoraj,