Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Super, że już jadą :). Dobrej podróży dla kierowców i psiaczków. A przy okazji zaproszę na bazarek dla kilku z tych psiaczków: bazarek różności na nową drogę życia.
  2. To jeszcze niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki - powodzenia psiaczki i spokojnej podróży dla wszystkich.
  3. To jeszcze niecałe 3 godziny - Nugacik wyruszy do swojego domku wraz z kilkoma szczęściarzami, którzy dopiero zaczynają nowe lepsze życie - trzymam mocno kciuki - spokojnej podróży dla wszystkich.
  4. To jeszcze niecałe 3 godziny- i Joguś wyruszy do swojego domku :) - trzymam mocno kciuki - i spokojnej podróży dla wszystkich.
  5. To jeszcze niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki - powodzenia psiaczki i spokojnej podróży dla wszystkich.
  6. To jeszcze niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki - powodzenia psiaczki i spokojnej podróży dla wszystkich.
  7. To już dzisiaj za niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki za wszystkich podróżujących!
  8. Jestem i u Dredzika. Jutro będzie pełen emocji i wrażeń dzień. Najważniejsze, żeby wszystkie psiaczki dojechały szczęśliwie.
  9. Serdecznie zapraszam na bazarek :) bazarek różnych różności
  10. Po mojej wątkowej Misi zostały pieniażki i połowa tego tj. 110zł została wysłana dla Grety, Misia księżniczka jak pieniążki przyjdą poproszę o potwierdzenie na wątku Misi.
  11. Po mojej wątkowej Misi zostały pieniażki i połowa tego tj. 110zł została wysłana dla Nugacika, Misia księżniczka jak pieniążki przyjdą poproszę o potwierdzenie na wątku Misi.
  12. Pieniążki po Misi w kwocie 220zł zostały podzielone po połowie na: - Nugacika pod opieką fundacji ZEA wątek Nugacika oraz na - buraskę Gretę - pierwotnie chciałam przekazać pieniążki na Myszkę pod opieką Jo37 ale ponieważ Myszka znalazła już domek a pod opiekę Jo37 przyjeżdża nowa sunia to zgodnie z Jo37 pieniążki zostały przekazane właśnie na nią wątek buraski Grety. Ponieważ Greta nie ma nic, to gdyby ktoś z Was chciał swoją deklarację pomocy przełożyć z Misi na Gretę to serdecznie zapraszam na jej wątek :). Greta jakoś mnie ujęła na wątku zamojskim - taka poczciwa szarobura sunieczka, na zdjęciach ze schroniska zawsze przy kratach oczekująca z nadzieją, że ktoś się zlituje... bo może z wyglądu i niepozorna ale czy przez to mniej zasługuje na dobre życie ?
  13. Szaguś jest przeuroczym psiaczkiem, sama radość patrzeć na jego fotki, czytam o nim :). I bardzo się cieszę, że poprawia się jego stan zdrowia.
  14. Na wątku zamojskim buraska Greta zapadła mi w pamięćwięc tym bardziej się cieszę że Jo37 dała jej szansę - dziękuję :).
  15. Czytam, oglądam i ogromnie się cieszę że Myszka Muszka ma kochający domek :).
  16. Zawsze jak rozmawiam z panem Misi to mówię, że jest za gruba, i że to nie jest dobre dla jej zdrowia. Pan od początku ją karmił z ręki, dawał jej smakołyki, żeby nawiązać dobrą relację z nią. A znowu ona wychodziła na krótkie spacerki i nie była ciekawa swojego nowego terenu. Minęło już trochę czasu więc myślę, że pan zacznie ją zdrowiej żywić, poza tym zapozna ją z innym pieskiem, - wcześniej byłą próba ale Misia wyła potem w nocy, więc pan nie chciał jej denerwować, i stwierdził, że to jeszcze za wcześnie, że to dopiero jak Misia się pewniej poczuje u siebie w domu - może wtedy Misia zacznie biegać, brykać w psim towarzystwie.
×
×
  • Create New...