Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Super, że już jadą :). Dobrej podróży dla kierowców i psiaczków. A przy okazji zaproszę na bazarek dla kilku z tych psiaczków: bazarek różności na nową drogę życia.
-
BRUNO, TERAZ MANIEK WE WŁASNYM DOMU :) Cała reszta to już przeszłość ... :)
Onaa replied to Livka's topic in Już w nowym domu
To jeszcze niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki - powodzenia psiaczki i spokojnej podróży dla wszystkich. -
To jeszcze niecałe 3 godziny- i Joguś wyruszy do swojego domku :) - trzymam mocno kciuki - i spokojnej podróży dla wszystkich.
-
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
Onaa replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
To jeszcze niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki - powodzenia psiaczki i spokojnej podróży dla wszystkich. -
To już dzisiaj za niecałe 3 godziny - trzymam mocno kciuki za wszystkich podróżujących!
-
BRUNO, TERAZ MANIEK WE WŁASNYM DOMU :) Cała reszta to już przeszłość ... :)
Onaa replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Jestem i u Dredzika. Jutro będzie pełen emocji i wrażeń dzień. Najważniejsze, żeby wszystkie psiaczki dojechały szczęśliwie. -
Serdecznie zapraszam na bazarek :) bazarek różnych różności
-
Pieniążki po Misi w kwocie 220zł zostały podzielone po połowie na: - Nugacika pod opieką fundacji ZEA wątek Nugacika oraz na - buraskę Gretę - pierwotnie chciałam przekazać pieniążki na Myszkę pod opieką Jo37 ale ponieważ Myszka znalazła już domek a pod opiekę Jo37 przyjeżdża nowa sunia to zgodnie z Jo37 pieniążki zostały przekazane właśnie na nią wątek buraski Grety. Ponieważ Greta nie ma nic, to gdyby ktoś z Was chciał swoją deklarację pomocy przełożyć z Misi na Gretę to serdecznie zapraszam na jej wątek :). Greta jakoś mnie ujęła na wątku zamojskim - taka poczciwa szarobura sunieczka, na zdjęciach ze schroniska zawsze przy kratach oczekująca z nadzieją, że ktoś się zlituje... bo może z wyglądu i niepozorna ale czy przez to mniej zasługuje na dobre życie ?
-
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
Onaa replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jestem u maleństwa :). -
Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.
Onaa replied to Jo37's topic in Już w nowym domu
Czytam, oglądam i ogromnie się cieszę że Myszka Muszka ma kochający domek :). -
Zawsze jak rozmawiam z panem Misi to mówię, że jest za gruba, i że to nie jest dobre dla jej zdrowia. Pan od początku ją karmił z ręki, dawał jej smakołyki, żeby nawiązać dobrą relację z nią. A znowu ona wychodziła na krótkie spacerki i nie była ciekawa swojego nowego terenu. Minęło już trochę czasu więc myślę, że pan zacznie ją zdrowiej żywić, poza tym zapozna ją z innym pieskiem, - wcześniej byłą próba ale Misia wyła potem w nocy, więc pan nie chciał jej denerwować, i stwierdził, że to jeszcze za wcześnie, że to dopiero jak Misia się pewniej poczuje u siebie w domu - może wtedy Misia zacznie biegać, brykać w psim towarzystwie.