Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Przycupnę sobie na wątku. Bilbuś tak się biedny ukulił, wreszcie miał ciepło i spokój a Lemon to ładny piesek.
  2. Tyle lat ... Biedne maluszki na dodatek jeszcze tak zimno się zrobiło :(.
  3. Mufka - no cud miód i orzeszki :D. Ślicznie dziękuję za info o Mufeczce :).
  4. Ogromnie się cieszę szczęściem Miłeczki :) :) :). Dziękuję Martusiu za kontakt z ds Miłki. Jeśli chodzi o następcę lub następców Miłeczki w drodze po lepsze życie to wszystko rostrzygnie się na dniach. Bardzo potrzebna Wasze wsparcie i dobre myśli. Na ten moment kolejny piesek ma takie deklaracje: p. Krystyna z fb - 20zł Maruda - 10zł Dulska - 20zł helli - 50zł Onaa - 20zł Radek - 20zł ania75 - 20zł malti - 10zł dorota 1 - 10zł To razem 180zł a miesięcznie potrzeba 360zł. Gdyby jeszcze ktoś mógł pomóc to mogłyby już teraz opuścić schronisko gdy zrobiło się tak zimno dwa bidusie.
  5. Widzę że suczki już ma ją domek i to nawet jeden, wspaniale :), zwłaszcza że trudno jest znaleźć dobry dom dla dwupaku. A Ferri też już ma na horyzoncie widoki na dom :).
  6. Na pomoc czeka mały starszy piesek, a staruszków mi tak strasznie żal, niestety nic więcej o nim nie wiem narazie, czekam na jakieś informacje o nim. Oraz niewielki bardzo sympatyczny czarny piesek, który tak bardzo prosi żeby wyjść,a w schronisku ma mniejsze szanse niż inne pieski ponieważ jest czarny :(.
  7. Wciąż nie mogę uwierzyć że Miłeczka ma swój kochający dom :). To jak sen. Jeśli chodzi o kolejnego zamojszczaka w potrzebie to czekam na miejsce u Mureczki i zbieram deklaracje. Mam dylemat między starszym pieskiem a małym ale czarnym który bardzo prosi żeby wyjść :( - każdy nie bardzo adopcyjny.
  8. Tak Lapiś miał okropną ranę, Anecik go pięknie z tego wyprowadziła, niewielka blizna została raptem. A w schronie psiak już umierał.
  9. Wydaje mi się że ten piesek starszy o którego pytałam kiedyś i ten po prawej to ten sam, tak myślę. Mam dylemat między nim i tym czarnym małym który tak prosi żeby go wziąć :(.
  10. Tolu - nie martw się, najważniejsze żebyś była zdrowa. A ja i tak czekam na miejsce u Mureczki dla kolejnego zamojszczaka. Aha - i gratulacje Babciu :D i wszystkiego dobrego dla Maluszka i jego mamy.
  11. Cudownie :). Na działce może się swobodnie wybiegać. Dziękuję Martusiu za fotki Miłeczki :).
  12. Czyli ciężko się będzie coś dowiedzieć o tym starszym o piesku.
  13. Wiem Martusiu. Pytałam bo czasami są psiaki w szczególnej potrzebie. Zawsze bardziej żal mi starszych lub tych co długo przebywają w schronisku.. Te dwa pieski po operacji to pewnie niedawno są w schronie. Poczekam jeszcze na wieści.
  14. BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA CAŁĄ POMOC DLA MIŁECZKI za bycie z Miłeczką, za wszelkie wsparcie i pomoc, za obecność na wątku, za Wasze rady, nadzieję, życzliwość w okresie tych długich kilku lat od kiedy Miłka opuściła schronisko i zamieszkała w hoteliku, za zawiezienie MIłej do swojego domu mimo tak długiej drogi; bez Was Miłeczka nadal by żyła albo już nie.. w schronisku, bez Was nie byłoby możliwe żeby mogła się wylegiwać na kanapie we własnym kochającym Domu. Kasiu - bardzo dziękuję za opiekę na MIłeczką Asiu - bardzo dziękuję za prowadzenie finansów suni. I TAK - chciałabym uratować przed zimą jeszcze jedno albo dwa istnienia z zamojskiego schroniska - dlatego proszę -zostańcie z nami..
  15. Martusiu czy możesz się coś więcej dowiedzieć o tych pieskach, i czy któryś by najbardziej potrzebował opuścić schronisko.
×
×
  • Create New...