Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
Onaa replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za domek :). -
Tyle lat ... Biedne maluszki na dodatek jeszcze tak zimno się zrobiło :(.
-
Ogromnie się cieszę szczęściem Miłeczki :) :) :). Dziękuję Martusiu za kontakt z ds Miłki. Jeśli chodzi o następcę lub następców Miłeczki w drodze po lepsze życie to wszystko rostrzygnie się na dniach. Bardzo potrzebna Wasze wsparcie i dobre myśli. Na ten moment kolejny piesek ma takie deklaracje: p. Krystyna z fb - 20zł Maruda - 10zł Dulska - 20zł helli - 50zł Onaa - 20zł Radek - 20zł ania75 - 20zł malti - 10zł dorota 1 - 10zł To razem 180zł a miesięcznie potrzeba 360zł. Gdyby jeszcze ktoś mógł pomóc to mogłyby już teraz opuścić schronisko gdy zrobiło się tak zimno dwa bidusie.
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
Onaa replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Słodziak :). A może to nie ten paskudny świerzb tylko jakaś infekcja uszu ? -
Na pomoc czeka mały starszy piesek, a staruszków mi tak strasznie żal, niestety nic więcej o nim nie wiem narazie, czekam na jakieś informacje o nim. Oraz niewielki bardzo sympatyczny czarny piesek, który tak bardzo prosi żeby wyjść,a w schronisku ma mniejsze szanse niż inne pieski ponieważ jest czarny :(.
-
No i nie wytrzymałam długo.. Neruś z meliny - młody cudowny pies uwiązany na łańcuchu i kulejący na łapkę po wypadku czeka na pomoc. Zajrzyjcie, pomóżcie ! Potrzebna kasa na diagnostykę łapki i kręgosłupa, kastrację. Będę wdzięczna za pomoc - MA DOM! :))
Onaa replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się na wątku. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Onaa replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Tak Lapiś miał okropną ranę, Anecik go pięknie z tego wyprowadziła, niewielka blizna została raptem. A w schronie psiak już umierał. -
Wydaje mi się że ten piesek starszy o którego pytałam kiedyś i ten po prawej to ten sam, tak myślę. Mam dylemat między nim i tym czarnym małym który tak prosi żeby go wziąć :(.
-
Tolu - nie martw się, najważniejsze żebyś była zdrowa. A ja i tak czekam na miejsce u Mureczki dla kolejnego zamojszczaka. Aha - i gratulacje Babciu :D i wszystkiego dobrego dla Maluszka i jego mamy.
-
Czyli ciężko się będzie coś dowiedzieć o tym starszym o piesku.
-
Wiem Martusiu. Pytałam bo czasami są psiaki w szczególnej potrzebie. Zawsze bardziej żal mi starszych lub tych co długo przebywają w schronisku.. Te dwa pieski po operacji to pewnie niedawno są w schronie. Poczekam jeszcze na wieści.
-
BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA CAŁĄ POMOC DLA MIŁECZKI za bycie z Miłeczką, za wszelkie wsparcie i pomoc, za obecność na wątku, za Wasze rady, nadzieję, życzliwość w okresie tych długich kilku lat od kiedy Miłka opuściła schronisko i zamieszkała w hoteliku, za zawiezienie MIłej do swojego domu mimo tak długiej drogi; bez Was Miłeczka nadal by żyła albo już nie.. w schronisku, bez Was nie byłoby możliwe żeby mogła się wylegiwać na kanapie we własnym kochającym Domu. Kasiu - bardzo dziękuję za opiekę na MIłeczką Asiu - bardzo dziękuję za prowadzenie finansów suni. I TAK - chciałabym uratować przed zimą jeszcze jedno albo dwa istnienia z zamojskiego schroniska - dlatego proszę -zostańcie z nami..
-
Martusiu czy możesz się coś więcej dowiedzieć o tych pieskach, i czy któryś by najbardziej potrzebował opuścić schronisko.