Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Fajnie, że coraz nas tutaj więcej :). A jutro wielki dzień dla Rabarbara i sunieczki Onki, która ma z nim wyjechać.
  2. Bardzo dziękuję Wszystkim którzy tutaj zaglądnęli :) że jesteście z nami i czekacie aż Rabarbar szczęśliwie opuści schronisko i rozpocznie lepszy czas w swoim życiu. Gdyby ktoś chciał jeszcze wspomóc godną starość poczciwego starego Rabarbarka to będziemy wdzięczni, bo nadal brakuje stałych deklaracji.
  3. Mnie imię Rabarbar bardzo się podoba :D, w końcu sama je mu nadałam. Rabarbar kojarzy mi się z pysznym ciepłym jeszcze domowym ciastem i sielską domową atmosferą , i w takim klimacie właśnie widzę Rabarbarka :). A zdrobnień do wołania go faktycznie jest kilka, Rabcio, Rabuś, Rabek.
  4. Widzę że kilka osób poruszył smutny rudzielec towarzysz Rabarbara. No niestety ja nie dam rady wziąć po opiekę kolejnego pieska który może okazać się małoadopcyjny, bo jeśli chodzi o Krecika to myślałam że taki mały sympatyczny piesek może znaleźć szybko domek nawet jak jest czarny. Rabarbar jest starszym pieskiem, trochę mnie to przytłoczyło kiedy okazało się że ma 12 lat, ja mu tak dawałam 8 lat, więc może być potrzebna diagnostyka i dłuższy czas pobytu w hoteliku - także zapas pieniążków po Miłeczce stopnieje z czasem, zwłaszcza że on nie ma przecież pełnych deklaracji.
  5. Jeśli Darczyńcy się zgodzą to chciałabym pieniążki które zostały po Miłeczce przekazać dla kolejnej zamojskiej bidy - starszego małego burego Rabarbara. wątek starszego Rabarbara który ma szansę na lepsze życie i znalezienie domku
  6. Ja wczoraj oglądałam zdjęcia tutaj na wątku z zimowych zabaw psiaków z zazdrością że mają śnieg a dzisiaj u mnie na osiedlu też się zrobiło biało :).
  7. Przyszłam do Bingusia bo mi go strasznie żal :(, jak dobrze że już zaopiekowany, on by w schronie długo nie dał rady. Poproszę nr konta to po 10 ym wpłacę coś choxiaż jednorazowo. Trzymaj się Bingusiu.
  8. Fajna Froteczka i ma taki brązowy noseczek jak moja sunia :).
  9. Dawno mnie nie było u kudłaczka, też zostawiam głaski i miziaczki.
  10. Asiu, bardzo Ci dziękuję :) że byłaś w schronisku dzisiaj, mogłam się dowiedzieć o tych "moich" psiaczkach czegoś. Tak jak napisała już Asia czarnego Krecika nie ma już w schronisku i pozostaje mieć nadzieję że taki miły psiaczek dobrze trafił. W takim razie szansę na lepsze życie niejako prezent pod choinkę dostał starszy Rabarbar - proszę się nie śmiać z imienia :D, więc bardzo prosimy o Waszą obecność na wątku, wsparcie, rady, dobre myśli, bazarki, wszelką pomoc dla niego, bądźcie z nami ! A narazie czekamy aż biedaczyna opuści schronisko i znajdzie się u Murki.
  11. Ja też :). Witaj Gabi :). Bardzo Ci dziękuję Nesiowata :). Witaj Tysiu :). Witaj Agatko :). Miło że jesteś z nami Asiu :). Bardzo Ci dziękuję :). Witaj Mruczko i ślicznie dziękuję :). Wyślę nr konta jak tylko ustalimy skarbnika. Bardzo dziękujemy :).
  12. Serce mi pękło na widok dwóch śleputków i mini Hany - mimo że wiem że nie da się pomóc wszystkim którym by się chciało.
  13. Ja również dziękuję Asi.
  14. Serdecznie zapraszam na wątek https://www.dogomania.com/forum/topic/352789-czarny-krecik-i-starszy-rabarbar-szukają-pomocy-któremu-uda-się-opuścić-schronisko-w-ten-zimny-przedświąteczny-czas/
  15. DEKLARACJE MIESIĘCZNE bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Rabarbarka p. Krystyna z fb - 20zł Maruda - 15zł Dulska - 20zł helli - 50zł Onaa - 20zł Radek - 20zł ania75 - 20zł malti - 10zł dorota 1 - 10zł Iwona z Sosnowca - 35zł Nesiowata - 10zł Mruczka - 50zł Jolanta08 - 10zł koja - 30zł To razem 320zł , miesięcznie potrzeba 360zł. DEKLARACJE JEDNORAZOWE bardzo Wam dziękuję za pomoc dla Rabarbarka ZEA - koszt pierwszej wizyty w lecznicy i koszt karmy na pierwszy miesiąc limonka80 - 30zł z bazarku Havanki - 238zł mari23 - mikołajowy prezencik UWAGA Ponieważ dnia 03.02.2021 otrzymałam telefon z ds Rabarbarka, że mam go zabrać ponieważ ugryzł teścia, a konto Rabarbarka jest puste gdyż podzielił pozostałe po sobie pieniążki na dwa pieski i nie ma żadnych deklaracji a tym samym na ten moment ZOSTAJE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA czyli do utrzymania go w hoteliku, zapewnienia mu opieki wet w razie potrzeby a przecież musi się gdzieś podziać to rozliczenie finansowe Rabarbarka ze stanem 0,00 zł dokładam do rozliczeń konta Kokoska z tego samego schroniska, który został beneficjentem części pieniażków po Rabarbarku i rozliczenie obu piesków będzie prowadzone wspólnie na wątku Kokoska. DEKLARACJE na zwracanego z adopcji RABARBARKA od dnia 03.02.2021 MIESIĘCZNE Dulska - 30zł JEDNORAZOWE Dulska - 100zł
  16. Rabarbar kolejny starszy burasek :( bez szans w schronisku :( Krecik czy tylko dlatego że jest czarny ma tkwić w schronisku mijany przez ludzi :( ? Przecież on też ma serce :(. Okazało się (29 listopada), że został adoptowany ze schroniska.
  17. Na zdjęciach ze schroniska zamojskiego wypatrzyłam takie dwa psiaczki, obydwa bidusie bo jeden mały starszy ale w ostatnim boksie :(, a drugi niewielki sympatyczny garnący się do siatki - widać że bardzo chciałby wyjść do człowieka :( ale czarny a ludzie nie wiem dlaczego ale mniej lubią czarne psiaki, kotki. Czekam jeszcze na więcej info o nich jak się uda. Jest szansa żeby przynajmniej jeden z nich opuścił schron, a marzeniem moim byłoby żeby mogły wyjechać obydwa..... Ale na to potrzeba pieniążków, po starej Miłeczce bez oczka z tego schroniska zostało troszkę pieniążków, ale bez miesięcznych deklaracji trudno wyciągać psiaka. Miejsce w hoteliku to koszt 360zł , obecnie jest deklaracji na kwotę 180zł. A jeszcze niewiadomo jakie będą koszty weterynaryjne. Dlatego jeśli ktoś może pomóc tym bidusiom żeby dać im szansę na dobre życie, na ciepło, spokój, bezpieczeństwo, troskę to bardzo proszę ! Czyż nie jest kochany ?? Krecik
×
×
  • Create New...