Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Pisałam kilka dni temu do pani Magdaleny H. prowadzącej program "Kundel bury i kocury" w sprawie Aresa , ale nie otrzymałam jeszcze żadnej odpowiedzi :shake:. Może Ty Jusstyna85 będziesz miała większe szczęście albo masz jakieś kontakty, które ułatwią dostęp do programu. A tak w ogóle to jak się miewa Aresik ? , czy jemu czegoś potrzeba w schronisku - myślę tu o rzeczach materialnych, bo wiadomo że najbardziej potrzebuje miłości i dobrego domku !!! Bardzo proszę kogoś kto ma z nim kontakt, żeby go ode mnie wymiziać i wytulić :) !!!!
  2. Jeśli chodzi o ogłoszenia prasowe to dzwoniłam w tej sprawie do krakowskiej Osiedlowej Gazety Informacyjnej, która jest roznoszona w Krakowie. I pani mi powiedziała, że taki moduł w gazecie kosztuje ok. 160zł + Vat :crazyeye:. Jak jej powiedziałam, że chodzi o ogłoszenie w sprawie domku dla bezdomnego psa to pani powiedziała, że może jakby to była inicjatywa społeczna to oni by mogli bezpłatnie to zamieścić. Ale to trzeba by do niej napisać w mailu jak ma to ogłoszenie wyglądać i kto z tym występuje (tak mi ta pani to tłumaczyła), - to wtedy oni by zobaczyli co mogą zaproponować. No i nie wiem teraz, czy mogę się powołać z tą "inicjatywą społeczną" na Was tzn. na wolontariuszy z Rudy Śląskiej i dogomaniaków ??? I kolejne pytanie - może by w takim ogłoszeniu umieścić jeszcze inne 2, 3 psy z Rudy Śląskiej oprócz Aresa , może z jakiegos innego wątku Jusstyny85 ( myślałam też o Simsonie). No i kogo wpisać na kontakt ?! No sama nie wiem .... pisać w sprawie tego ogłoszenia .... ? .... I jakby ono miało wyglądać ? Może byście się wypowiedzieli w tej sprawie, doradzili :):roll:
  3. Trzymam kciuki za Portosa !!!
  4. Ares na http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=10160
  5. W telewizji Kraków jest program "Kundel bury i kocury", może Ares tam mógłby się pokazać .... ? Patrzę na te jego zdjęcia, ale on słodki psiak jest !
  6. Czy Ares był już ogłaszany na "owczarki w potrzebie" ? A jeśli chodzi o tego guza to skąd wiadomo że to wodniak ( tak pisze na 1-ej stronie ), czy był jakoś zdiagnozowany i czy wiadomo jaki jest ogólny stan jego zdrowia ? I czy może wiadomo skąd się wziął w schronisku? 10 lat to bardzo długo ...:-(
  7. Do Amikat: to może zróbmy taką listę kto ile daje żeby było wiadomo na ile starczy - aha i prosze o info komu to i jak wpłacać, może inni to wiedzą ale ja nie mam pojęcia :shake: Może się uzbiera na cały miesiąc szpitalika dla psiaka ??! Ale ktoś musiałby to konkretnie pilotować, rozumiem że to byłaby Amikat ... ?
  8. A był ogłaszany na "owczarki w potrzebie " ?
  9. Najważniejsze w życiu to się nie poddawać, mimo niepowodzeń iść do przodu aż sie uda !!! Tak jak Bruno - powodzenia piesku ! Trzymam kciuki bardzo bardzo mocno !!! Żeby to był już twój kochany domek, domek na twoje całe psie życie !!!
  10. ojej, szkoda ! Bo przecież ten psiak tam w schronisku marnieje każdego dnia. Rozesłałam wieści o Portosie do znajomych, ale narazie nic :shake:. A co tam u niego słychać ? Może faktycznie by go umieścić w tym szpitaliku ( a gdzie ten szpital jest ? ) czy w hotelu jakimś, też sie dorzucę troszkę, tylko by trzeba podsumować ile by się pieniążków uzbierało, żeby go po kilku dniach nie trzeba z tego szpitalika znowu do schroniska zabierać bo to by byla dla niego katastrofa . Oby ten domek się wreszcie znalazł ! A co z jego zdjęciami ? przydałyby się.
  11. Nasz psiak jadłby cały dzień - jak skończy swoje jedzonko to zaraz idzie patrzyć na nasze, naprawdę nie wiem czy to dobrze dla niego ?
  12. Oby to był ten wymarzony domek dla Portosa .
  13. Piękna sunia ! :lol: Wstawiłam ją na forum briardów do Kącika Adopcyjnego, może tam ją ktoś wypatrzy.
  14. Biedny psiaczek ! Może by go umieścić w hoteliku ? A gdzie jest ten szpital dr Czogały ? Nie znam się na hotelikach dla psów ale może by się znalazło coś tańszego ?
×
×
  • Create New...