Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Ja myślę że jeśli do czasu po wakacjach nikt nie zechce dać Azji ds to wtedy najwyżej można się zgłosić do tej Pani z Opola.
  2. Jak ta pani z Opola chciałaby Azję to niech ją weźmie do hoteliku, a nie do kolejnego schronu !!!
  3. Wilczek007 - przecież są deklaracje finansowe na Rokitka. Troszkę jeszcze brakuje więc może jeszcze jakaś dobra Ciocia lub Wujek wspomogą psiaka :).
  4. Dobrze byłoby wiedzieć na pewno które pieski z boksu H1 / H3 znalazły już domki, żeby ich dalej nie ogłaszać. Tylko mnie dziwi, że tak nagle wszystkie domy znalazły :roll:.
  5. Szkoda tylko, że nie wiadomo do jakich domków trafiły. Mam nadzieję, że do tych najlepszych.
  6. [IMG]http://i41.tinypic.com/xmikr8.jpg[/IMG] Czy coś wiadomo więcej o piesku ? A czy w olsztyńskim schronisku jest jakiś piesek-trójłapek ?
  7. Piękna sunieczka :). Czy Wiki jest łagodna do ludzi, a do innych psów ? Nadawałaby się do tv ?
  8. Zaznaczam sobie wątek. Czy Denis nadawałby się do tv ?
  9. Neris prowadzi dt w woj. mazowieckim, jesli dobrze pamietam. o Neris przeczytałam na wątku Pusi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-obolala-bezdomna-pusia-w-dt-potrzebne-grosze-na-dt-na-utrzymanie-help-130838/index36.html[/URL].
  10. Jaki biedny Szakirek !
  11. Kleksiku, twojemu koledze ze schronu się udało , to Tobie też się uda !
  12. Jeśli możesz to spróbuj Aniu. Ogłoszenie w gazecie to dobra sprawa.
  13. Znowu się popłakałam ale tym razem ze wzruszenia :iloveyou:. Wszytskiego najlepszego w nowym domku Śliczny Biały Misiu. Dużo radości z Fafikiem dla Nowych Państwa :) !!!
  14. Jak zobaczyłam temat wątku to wiedziałam że muszę tu wejść. I łezka mi się w oko zakręciła jak zobaczyłam Frotkę. A teraz rzeczowe pytanie: czy ona ma ogłoszenia ???
  15. Fafik zasługuje na najlepszy dom pod słońcem. Mam nadzieję, że mu się dzisiaj uda już na zawsze opuścić mury schroniska.
  16. Zastanawiam się jak długo ta śliczna psinka będzie czekać w schronie.
  17. Biedaczku maleńki. Kto cie przygarnie na stare lata :-( ?
  18. No to ja podrzucam malutkiego !!!
  19. Tak sterylizacja to podstawa. Fajnie byłoby gdyby ktoś jej allegro zrobił bo ja tam nie mam konta. Jutro jej zaś strzelę cafeanimala, chociaż ostatnio już nie biorą codziennie zwierzaków do gazety :(. I może by jej jakieś plakaciki porobić ?
  20. Jak najbardziej trzeba dać szansę psiakowi !!!
  21. Nie wytrzymałam i napisałam do Maszaberli. Może nam pomoże. Nie wiem co z allegro Yogiego. A jeśli chodzi o szkolenie to myślałam, że szkoleniowiec sam może z psem pracować. A po drugie, jeśli ktoś z wolontariuszy mógłby to raz w tygodniu chyba też wystarczy narazie przynajmniej, lepsze to niż bezczynne czekanie aż co się zmieni.
  22. Azja nie ma chyba żadnych ogłoszeń jeszcze, prawda ? A czyje namiary do kontaktu będziemy dawać w ogłoszeniach ?
  23. Nie bardzo wiem co to EOT oznacza, ale to nieważne. Chciałam tylko pomóc psiakom, ale nie ma nic na siłę.
  24. Nie, no szczęka mi opadła - jaki ten Yogi jest piękny i kudłaty :crazyeye:. Wydaje mi się, że w swojej alegratce czy allegro to yogi miał jeszcze te stare zdjęcia, "bez futra" :). I chyba trzeba mu zrobić nowe aktualne ogłoszenia. Kto pomoże ?
  25. Nie wiem czy Bazylek ma allegro aktualne. A jeśli chodzi o ogłoszenia to chciałam się zapytać czy nie będziecie sprawdzać domku dla Bazylka jak się pojawi ? Bo w ogłoszeniach jest podane jakie schronisko i jego nr ewidencyjny. To ktoś go może zabrać ze schroniska i wolontariusze nawet się nie dowiedzą do jakiego domku piesek trafił, a chyba nie o to chodzi. Ja w ogłoszeniach "swoich" piesków nie umieszczam szczegołowych danych dot. psa (ani jakie to schronisko ani tym bardziej jego nr. boksu czy nr.ewid.). Nie wiem jak jest u Was.
×
×
  • Create New...