Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Maszaberla najpierw bardzo chciała pomóc psiakowi a potem się wycofała. Wolała miejsce u Wiosny niż w Brodnicy. Dla mnie wszystko jest jasne. W takim razie ja rezygnuję z miejsca w Brodnicy.
  2. Śliczny psiaczek, jak długo jest w schronisku ? Pewnie ktoś go wyrzucił dlatego że ma jedną łapinkę niesprawną :shake:. Wielkość teriera walijskiego czyli taki do kolanka ?
  3. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/laki-z-lodzi-zebrze-o-odrobine-czulosci-mial-dom-teraz-w-zimnym-boksie-140537/[/URL] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/89461137.jpg[/IMG] [B]To LAKI nr 908.[/B]
  4. Czy to znaczy, że Miodzik ma dobry dom stały w Niemczech ?
  5. [B]Ja też proponuję Radomsko a potem czyli jak już będzie miejsce to hotelik w Brodnicy lub u Wiosny.[/B] [B]W Radomsku psiak się podleczy a potem w dogomaniackim hoteliku dojdzie do siebie fiz. i psych. i nauczy się ufać człowiekowi, a wtedy będzie gotowy do dobrej adopcji.[/B] [B]W Radomsku będzie trochę kosztować, bo 20 zł doba + leczenie. Ale to tylko przejściowo.[/B] [B]Damy radę.[/B] [B]Problem tylko taki, że psiak będzie przenoszony dwa razy a nie raz, i trzeba już za transportem się oglądać.[/B] [B]To pakować psiaka.[/B] [B]JAK SPRAWA Z TRANSPORTEM ???[/B]
  6. Bardzo się cieszę, że Sambunia znalazła swój dom :lol:.
  7. Czy piesek jest zgłoszony do KTOZ-u może ?
  8. Laki, biedaczku, gdzie ten twój domek.
  9. Problem w tym, że na już miejsca nie ma. Ja informowałam się w znanych mi mniej lub więcej dt / hotelikach. Myślałam, że może ktoś ma jakieś miejsce zarezerowane na początku kolejki i nie jest mu już potrzebne, więc mógłby je oddać dla Bonusika. W trakcie poszukiwań Maszaberla widocznie zrozumiała, że jej miejsce u Wiosny jest niepotrzebne. Ale tak jak napisałam szukamy dobrego miejsca, które będzie jak najszybciej. Oczywiście czasami nie można trzymać kolejki. I każdy kto tylko może wesprzeć Bonusika (obojętnie w jaki sposób) w jego drodze po nowe życie i szczęście jest bardzo potrzebny. Mam nadzieję, że wszystko wyjasni się w ciągu kilku dni. Więc troszkę cierpliwości Cioteczki i bądźcie z Bonusikiem :).
  10. To jest moje zarezerwowane miejsce w Brodnicy.
  11. Ja tam bałaganu na wątku nie widzę. Też trzymam miejsce w Brodnicy choc nie wiem czy będzie przydatne bo wolicie miejsce u Wiosny. Może nie powinnam się tak angażować, ale los Bonusika mnie tu trzyma na wątku. Wg mnie gdyby dziś było dobre miejsce dla Bonusika to psiak już by się pakował.
  12. Dobrze że psineczka ma domek. Szkoda tylko, nie można się nawet dowiedzieć, że domek jest dobry. Trudne te adopcje z katowickiego schroniska są.
  13. Zastanawiam sie jak częsty kontakt on ma tam z człowiekiem.
  14. [B]Ależ on jest śliczny, dopiero teraz widać jaki z niego super psiak[/B] :loveu:. Doprawdy nie wiem jak ktoś mógł oddać tego psiaka i skazać go na życie pełne strachu i smutku na krótkim schroniskowym łańcuchu :(.
  15. Tylko żeby go schronisko kieleckie nie zgarnęło :shake:.
  16. Miło widzieć, że Haraldzik szczęśliwy i tak szybciutko się zadomowił :). Widać to zwłaszcza na zdjęciu jak sobie siedzie na fotelu :).
  17. Łatuś do Murki to przyjechał chyba pod koniec maja.
  18. Przepraszam za offa ale jak widać rozpoczął się czas wakacji dla ludzi czyli czas wyrzucania dla psiaków :( : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1167/bardzo-wystraszony-wyglodzony-wyrzucony-z-auta-pies-potrzebny-pilnie-dom-kilece-140565/#post12502474"][B]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/bardzo-wystraszony-wyglodzony-wyrzucony-z-auta-pies-potrzebny-pilnie-dom-kilece-140565/#post12502474[/B][/URL][B].[/B]
  19. Przepraszam za offa ale jak widać rozpoczął się czas wakacji dla ludzi czyli czas wyrzucania dla psiaków :( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/bardzo-wystraszony-wyglodzony-wyrzucony-z-auta-pies-potrzebny-pilnie-dom-kilece-140565/#post12502474[/URL].
  20. Przepraszam za offa, ale: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1167/bardzo-wystraszony-wyglodzony-wyrzucony-z-auta-pies-potrzebny-pilnie-dom-kilece-140565/#post12502474[/URL].
  21. [quote name='bico']jest też[B] hotel u jamora[/B], tam niedawno były wole miejsca, ale nie ma do niego linku - zna ktoś ten hotel lub ma link do niego??:roll: poszło moje 10 zł dla Bonusa Maszberla, do Wiosny weźmie jakiegoś innego psa, na to 5 miejsce, prosiła mnie, bym tą informację przekazała, co też tutaj czynię.[/quote] [B]Przecież Maszaberli zależało na tym, żeby Bonusik trafił do Wiosny to dlaczego się wycofała, nie wiem.[/B] A jeśli chodzi o hotel u jarmora to ja bym raczej widziała delikatną kobiecą rękę do opieki nas Bonusikiem :roll:.
  22. Ale miał psiak szczęście :).
  23. Napisałaś że on przebywa w budzie Hospicjum. Czy to tylko tymczasowe czy tak już bedzie tam siedział. Pewnie w ogóle na spacery stamtąd nie wychodzi. A jakie tam ma warunki. I co proponujesz dla tego biedaka ? Wyciągać go ze schroniska ? Bo u mariamc jest coś dla staruszków.
×
×
  • Create New...