Usiłowałam się doszukać jakiś kudłaczy w schronsiku w Rudzie Śl. ale coś nie widzę.
Właściwie to wyszukałam jednego , oprócz Kibica i Manfreda,
Stefanka[URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:zdjecie%28%27obrazki/katalog/1263.jpg%27,316,359%29"][IMG]http://www.fauna.rsl.pl/obrazki/katalog/1263.m.jpg[/IMG][/URL]
ale jakby było więcej zdjęć to byłoby super.
A może jeszcze o jakiś wiecie, bo ja ze strony schroniska szukałam a tam to raczej nie ma wszystkich psiaków.