Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Przepraszam za offa :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/cygan-mix-sznaucera-pudla-kolejny-wyrzucony-staruszek-warszawa-137887/[/URL] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v230/ultravioletx/DSC_1011.jpg[/IMG]
  2. CYGAN, starszy psiak, w schronisku gaśnie bez swojego człowieka, w Azylu Pod Psim Aniołem http://www.dogomania.pl/forum/f1161/cygan-mix-sznaucera-pudla-kolejny-wyrzucony-staruszek-warszawa-137887/
  3. Robiłam już wcześniej ale znowu to samo więc chyba tzreba zdjecia przetworzyć przez jakiś program, szkoda że nie widać jakie to ładne psiaki :(.
  4. cd. Koszalin Hipis ok. 6-letni niewielki kudłaty psiak, wystraszony, bardzo źle znosi schronisko, uwielbia kontakt z człowiekim http://www.adoptuj-psa.cba.pl/hipis.html Nelson jest młodym pieskiem, mniejszym od wyżła http://www.adoptuj-psa.cba.pl/nelson.html
  5. I jeszcze kudłatki ze schroniska w Koszalinie: Rupert 4-letni, wesoły, sympatyczny, spragniony kontaktu z ludźmi rupert Malwa 1,5 roczna śliczna trochę wystraszona Bolek Tuptuś http://www.adoptuj-psa.cba.pl/tuptus.html Karmel 3-letni delikatny, cierpliwy, grzeczny, ufny mimo tego co przeszedł http://www.adoptuj-psa.cba.pl/karmelek.html
  6. Zakończenie jak marzenie. Cudownie że Buka na starość zazna jeszcze ciepła i troski :loveu:, i wzruszające że ta osoba go szukała, pamiętała. Kinga, a jakieś zdjęcia miałaś, możesz wkleić ?
  7. Malboro został prawdopodobnie napadniety w boksie, na szczęście nie ma pogryzień. Domek pilnie potrzebny !!!
  8. Piękne psiaki macie w schronisku.
  9. Ojej, jest mój słodki Misiek :lol:, dzięki Rita :).
  10. Nie wiedziałam że ten biedak jest w takich warunkach :placz:. Trzeba koniecznie mu pomóc. Tylko trzeba się liczyć że to będzie płatny tymczas do końca życia Lunaka. Koszt w hoteliku to pewnie z 350zł. Można by jakieś allegro cegiełkowe zrobić. I bazarki.
  11. A ja nie widzę zdjęcia Lakiego :placz:.
  12. Dzwoni już ktoś po Peterka ??? Bo jest w Metrze.
  13. Białe pieski chyba nie są specjalnie rozchwytywane.
  14. A co tam u Baranka, żadnych wieści o nim dawno nie było.
  15. Jak by ktoś chciał zrobić bazarek na pieska to mogę przekazać fanty na pomoc dla biedaczka :-(. Dobrze że psiak dostał jednak szansę. Należy mu się dobre życie, po tym co przeszedł.
  16. [quote name='eluszki']kurcze, na razie jednorazowa:-( bo nie chce obiecać i później się nie wywiązać, ale będę się starała coś niecoś odłożyć dla Kibica na następny miesiąc, nie chce jednak deklarować na wyrost[/quote] Ok. rozumiem. Ale każde wsparcie się liczy :).
  17. Takie śliczne kudłaczki w Palucha: [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/nowepsy2009/2009-08-17/2067.jpg[/IMG] [IMG]http://www.psy.warszawa.pl/podstrony/nowepsy2009/2009-08-09/2043.jpg[/IMG]
  18. Ja też poproszę.
  19. Tak piękne rzeczy się zdarzają i cudni dobrzy ludzie :).
  20. Kibicek pojedzie do hoteliku u Megii1 :), mamy tydzień, dwa na zebranie deklaracji na hotelik dlatego bardzo bardzo potrzebne wsparcie na "malucha" :modla: .
  21. [quote name='PapryczkaChili']a jak wyglądają finanse na ten cel?[/quote] Raczej w ogóle nie wyglądają.
  22. Żeby tak znalazły się fundusze to psiaka by się wyciągnęło do hoteliku.
×
×
  • Create New...