Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. [quote name='Sylwia K']on już jest tutaj więcej jego fot w tym poście: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/12972134-post32.html[/URL][/quote] Oj nie wiedziałam, że to Frędzel :oops:.
  2. Briardzik jest śliczny, może komuś zginął skoro taki zadbany ?
  3. Dziękujemy bardzo za wszelkie wsparcie dla Kibicka :loveu:. Eluszki, prosze napisz czy Twoja deklaracja to miesięczna czy jednorazowa.
  4. To ja już nie rozumiem, ta osoba szukała tyle swojego psa, dawała ogłoszenia do gazet a teraz co ? Nie jest zainteresowana sprawdzeniem czy to nie jej psiak. Szczerze powiem, że bym chciała to wyjaśnić, dowiedzieć się jak jest naprawdę, może ta osoba ma już nowego psa i tego którego szukała nie może już wziąść. Czasami jak ludziom jest głupio to unikają kontaktu, a wg mnie lepiej jest wiedzieć na czym się stoi. Ale to bumel Ty już wiesz najlepiej co robić, bo to Ty rozmawiałaś z tą osobą tak ?
  5. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1796/dscn1567.jpg[/IMG] Wkleiłam na wątek kudłaczy w potrzebie. Figbast - a jak duży jest psiak ?
  6. Schronisko Celestynów: "A tu taki cudny szczoteczek, aparat tego nie uchwycił ale on ma cudne oczęta, jest niesamowicie spragniony kontaktu z ludźmi - bardzo się wtulał do wyciągniętych w jego stronę rąk..." [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1796/dscn1567.jpg[/IMG]
  7. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2236193_piekny_miziak_wyrosniety_mix_yorka.html]Piękny Miziak - wyrośniety mix YORKA pilnie szuka domu![/url]
  8. Iwonka - to u Ciebie w schronisku jest jeden czy dwa briardy ? Sylwia i Iwonka - gdybyście tak mogły coś napisać choć kilka słów o charakterze tych psiaków, jak się zachowują, czy są łagodne czy nie, i wiek. I może mają tatuaże, jeśli można to sprawdzić.
  9. Czyli Szureczka jest nadal w schronisku.
  10. Był jeden telefon w sprawie psiaczka, niestety na nadziejach się skończyło :shake:. A ja już widziałam Malboraska na kanapach w nowym domku (oczami wyobraźni oczywiście :p).
  11. A kg to ile może mieć ?
  12. A ja myślałam że z allegro jest najwięcej adopcji.
  13. Lunarmermaid, a Ty nie masz wolnego tymczasu ? Chociaż pewnie nie bo masz już Kudłatego.
  14. Przepraszam za offa :oops:. Wystraszony Kibic czeka na pomoc :( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozmy-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/[/URL].
  15. A to nie jest to miejsce specjalne za 25zł ?
  16. Czauderku, dlaczego nikt Cię nie chce :shake:.
  17. O widzę że tutaj spory ruch się zrobił na wątku Kibicka :lol:. Wspaniale, bo psiak bardzo potrzebuje naszego wsparcia. [B][COLOR=green]Dziękujemy bardzo za pomoc :).[/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000][/COLOR][/B] [COLOR=black]Już wszystko uzupełniam.[/COLOR]
  18. I ja się coś dorzucę na biedaczka :-(, wczoraj widziałam podobnego psiaczka u mnie w mieście, no taki sam prawie był - jakbym Stiviego widziała, szedł sobie z panią powolutku.
  19. Ja też mieszkam w bloku. I mój TZ z wielką dumą paraduje po osiedlu z 45 kg sierściuchem :).
  20. [quote name='Pianka']No i super. Zakładajac, że hotelik kosztuje 400 zł, to brakuje jeszcze 395 zł stałych deklaracji. Kto sie dołoży?:multi: Dogo te deklaracje zapisuj w 1 poście;)[/quote] Żeby tylko było co :sad:.
  21. Freja, mój TZ też nie za bardzo był za psem a teraz go kocha jak nie wiem co :lol:.
×
×
  • Create New...