Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. To ja dam pierwsze 5zł :oops:.
  2. [quote name='anawa']Następny do "wątku kudłaczy" Leni356?[/quote] Piesek już jest na wątku, ale niestety bez dobrego dt/hoteliku nie ma szans na dom :(.
  3. Przepraszam za offa :oops:. [COLOR=red]Wystraszony Kibic prosi o szansę: [/COLOR][IMG]http://i37.tinypic.com/2pzfabo.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/index3.html"][COLOR=#000000]Kibic prosi o szansę na normalne życie. Pomóżcie mu na nowo zaufać człowiekowi.[/COLOR][/URL]
  4. Przepraszam bardzo za offa :oops:. [COLOR=green][B]Wystraszony Kibic prosi o szansę:[/B] [/COLOR][IMG]http://i37.tinypic.com/2pzfabo.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/index3.html"][COLOR=#000000]Kibic prosi o szansę na normalne życie. Pomóżcie mu na nowo zaufać człowiekowi.[/COLOR][/URL]
  5. Przepraszam za offa :oops:. [B]Wystraszony Kibic prosi o szansę:[/B] [IMG]http://i37.tinypic.com/2pzfabo.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/index3.html[/URL]
  6. Przepraszam za offa, wystraszony Kibicek czeka na pomoc:( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/index3.html[/URL][IMG]http://i33.tinypic.com/wmhsg8.jpg[/IMG]
  7. Przepraszam za offa :oops:, http://www.dogomania.pl/forum/f28/kibic-prosi-o-szanse-na-normalne-zycie-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/#post12972425
  8. Przepraszam za offa :oops:, ale temu psiakowi bardzo potrzebna jest pomoc, on nie ma szans na dom w schronisku :-(: [IMG]http://i26.tinypic.com/2pqmb7t.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dostanie-szansy-dlatego-ze-kibic-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/[/URL]
  9. A ja zapytam w hoteliku u Wiosny i u Meggi (napiszę tam i zorientuję się jak sprawa byłaby z miejscem). Teraz tylko potrzebne fundusze, bazarki. Prosimy o pomoc dla Kibicka :modla:.
  10. [B][COLOR=green]Przepraszam za offa :oops:, ale bardzo potrzebne wsparcie dla Kibica: [/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dostanie-szansy-dlatego-ze-kibic-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/"][COLOR=#000000]Nie dostanie szansy dlatego że KIBIC ? Pomóżcie mu na nowo zaufać człowiekowi.[/COLOR][/URL]
  11. [IMG]http://i37.tinypic.com/2pzfabo.jpg[/IMG] Przepraszam za offa :oops:, ale bardzo potrzebne wsparcie dla Kibica: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dostanie-szansy-dlatego-ze-kibic-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/[/URL]
  12. [IMG]http://i37.tinypic.com/2pzfabo.jpg[/IMG] [B]Przepraszam za offa :oops:, ale bardzo potrzebne wsparcie dla Kibica: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dostanie-szansy-dlatego-ze-kibic-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/"][COLOR=#000000]Nie dostanie szansy dlatego że KIBIC ? Pomóżcie mu na nowo zaufać człowiekowi.[/COLOR][/URL]
  13. [B]Przepraszam za offa :oops:, ale bardzo potrzebne wsparcie dla Kibica: [/B][IMG]http://i37.tinypic.com/2pzfabo.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/nie-dostanie-szansy-dlatego-ze-kibic-pomozcie-mu-na-nowo-zaufac-czlowiekowi-146558/"][COLOR=#000000]Nie dostanie szansy dlatego że KIBIC ? Pomóżcie mu na nowo zaufać człowiekowi.[/COLOR][/URL] __________________
  14. Kibicek pięknie prosi o pomoc.
  15. A u ZuziM nie da rady ? Czy on potrzebuje jakiegoś specjalnego hoteliku ? A może u Wiosny lub u jamora ?
  16. No to nie tak mało :).
  17. No właśnie raczej się nie nadaje od razu do domku :(. Psiak jest bardzo wystraszony, boi się człowieka, potrzebny mu jest koniecznie dobry tymczas gdzie pod troskliwą opieką będzie mógł na nowo zaufać człowiekowi, bo bez tego to trudno stworzyć dobrą relację człowiek-pies.Kibic jest jeszcze młody, wierzę, że można mu pomóc.
  18. Czy ktoś zbiera na psiaczka już pieniążki ?
  19. Jedno z moich ulubionych zdjęć Kibica :): [IMG]http://i33.tinypic.com/wmhsg8.jpg[/IMG]
  20. Podnoszę psiaczka bo nie wiem jak mu pomóc :shake:.
  21. Czyli dalej nic :shake:. Może faktycznie do mariamc go dać, u morii by też miał dobrze. Tylko że trzeba się liczyć z tym, że to byłby taki bezterminowy tymczas.
  22. [quote name='kaa']Kibic już trafił do dużej grupy psów, radzi sobie jakoś, tylko ja się obawiam że on na większym terenie całkiem zdziczeje :shake: , jemu by się pilnie przydał hotelik.[/quote] Prosimy o pomoc dla Kibica :(. Taki fajny psiak mógłby być czyimś prawdziwym przyjacielem i obrońcą.
  23. Wiadomo kiedy Kibic wychodzi na boksy ogólne ?
×
×
  • Create New...