Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. A ja się zagubiłam i nie wiem kto pieniążki zbiera, więc proszę o konto bo nie mam. I nie wiem czy już się pieniążki zbiera czy jeszcze czekamy aż Rumcajsik pójdzie do hoteliku. No i jak długo jeszcze psiak musi czekać na swoje miejsce.
  2. No właśnie ja nie mam tam konta :roll:.
  3. A jakieś zdjęcia z podróży będą ?
  4. A gdzie psiak teraz przebywa, na polu cały czas ? Nie ma żadnego schronienia ? I jakieś nowe zdjęcia z bliska pycholka miały być :roll:.
  5. A nie można zrobić allegro cegiełkowego na psiaka ? Z takich zbiórek często sporo pieniążków spływa.
  6. Jeszcze kilka dni i Orenik będzie grzał doopeńkę w swoim domku :lol:.
  7. Bardzo dziękuję za ogłoszenia. Mam nadzieję, że Malboro nie spędzi kolejnej zimy w schronisku :shake:.
  8. Teraz jeszcze lepiej widać, że uroczy psiak z niego :loveu:. I te uszyska ma faktycznie bajeranckie :lol:.
  9. A było, że bez szans na adopcję , a tu jednak szczęście odnalazło Astrunię i dało jej domek :lol:. Wspaniale :multi:. Życzę psince dużo szczęścia i miłości w nowym domku :).
  10. Ciekawe jak tam psiaczek się miewa :roll:.
  11. Wituś ma super domek, wspaniała wiadomość :multi:.
  12. Bidulka :shake:. Niby taka szara myszka, ale ma coś w sobie.
  13. Może faktycznie to allego Majki i Orenka okaże się szczęśliwe i jak będzie ciągle odnawiane to kolejne kudłaczki (często bardzo zabiedzone w schroniskach :-() też poznajdują dobre domki. To takie marzenie jest, ale marzenia się spełniają :).
  14. A co to za guzy ? Żeby tylko wszystko było dobrze, bo to dwie operacje tak jedna po drugiej. Ma cały czas allegro, wyróżnione najlepiej ? A może jakiś filmik z nim nakręcić jak by można było, no sama nie wiem jak tu jeszcze pomóc mu znaleźć domek. Gdyby tak jeszcze inne pomocne osoby zechciały wspomóc psiaka dobrymi pomysłami :).
  15. Kolejny uroczy kudłaczek w schronie :shake:. Wiadomo jak długo tam przebywa ?
  16. Świetny opis, Lazy :). Już dzięki tej podróży i Twojej relacji dużo się dowiedzieliśmy o psiaku. To bardzo dobrze, że się okazało że ma taki dobry charakter, bo jak się go już doprowadzi do odpowiedniego wyglądu to zwiększa jego szanse na dom, a dom musi znaleźć najlepszy pod słońcem, zasługuje na to :loveu:. [I]"Jedyne co to chyba teskni...jak przejezdzalismy przez male miejscowosci to on wkładał nos w szpare od okna i machał mocno ogonem, jakby sie cieszył ze wraca do domu... Przykro mi było na to patrzec. Ale przeciez oni go nie chcieli...Ehh"[/I] Mimo iż tam go nie kochali to on jednak musiał być przywiązany do swoich opiekunów :shake:, to jest właśnie pies, tęskni mimo wszystko.
  17. Żeby tylko ktoś się nim zauroczył i zabrał do swojego domu :).
  18. I jak tam wrażenia z podróży ?
  19. Harnaś co tu z tobą psiaku zrobić :shake: ? Przecież musi gdzieś być domek dla ciebie :roll:.
  20. Kontakt podany w 1-ym poście :). Dziękuję za ogłoszenia.
  21. Biedny Malboro, nie wie że jak będzie się ukrywał w budzie to nikt go nie zobaczy i nie zabierze do domku :shake:. A on w schronisku już prawie 1,5 roku siedzi chociaż to młody psiak.
  22. Jejku, jaki śliczny pudelek :loveu:. Ja się nie znam na pudelkach, ale wszystkie kudłacze kocham :lol:. Tylko co robić, jak pomóc psiakowi :shake:. On pewnie domu znaleźć nie może bo ma 8 lat, a ludzie to chyba chętniej biorą młodsze.
×
×
  • Create New...