Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Bardzo dziękuję że pojawiłaś się u Gucia i za pomoc dla niego . Cały czas trzymam się tej nadziei. Witaj Asiu u Gucia i bardzo Ci dziękuję za wsparcie dla niego
  2. Jak się okazało że Gucio musi mieć konsultację u neurologa i badania to najpierw zrobiłam ten bazarek - na którym tak wspaniale mu pomagacie za co jestem ogromnie wdzięczna bo nie ukrywam że mnie przeraził koszt potrzeb guciowych, natomiast Tola zrobiła później zrzutkę na ratujemy zwierzaki na fundację ZEA : https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/guciozpadaczka Wszystkie pieniążki bardzo się przydadzą bo na ten moment planowane koszta to https://proton.vet/cennik-rezonans-zwierzat/krakow konsultacja neurologiczna 200,00 rezonans z opisem na cito 1390,00 + 100,00 badanie płynu mózgowo-rdzeniowego 390,00 wet - badanie krwi przed rezonansem cena ? ( https://proton.vet/przygotowanie-do-badania-mr/dla-wlasciciela-zwierzaka ) zalecone wcześniej przez neurologa USG jamy brzusznej cena ? leki cena ? kontrola ? Na ten moment nie wiadomo jaki jest stan Gucia i czego będzie jeszcze potrzebował. Przepraszam jeśli czegoś wcześniej nie napisałam ale jestem od piatku po Świętach tak bardzo zmartwiona Guciem i zmęczona fizycznie i psychicznie że nie wszystko ogarniam co się dzieje. Może nie umiem tego wyrazić ale Wasze wsparcie to dla mnie wielka pomoc i ulga że nie braknie mi środków w walce o Gucia, oby tylko wszystko było dobrze.
  3. A tam gdzie była nie znalazłaby nic dobrego a tutaj dostała szansę na dobre życie.
  4. Ale szybko, długich dobrych lat sunieczko w swoim nowym domku.
  5. Bardzo dziękuję, że jesteś i za wsparcie Gucia . Witaj u Gucia i bardzo dziękuję Ci za pomoc dla niego .
  6. Bardzo dziękuję Radku za pomoc , . Zbieram pieniążki na fundację ZEA z dopiskiem że to na badania chorego Gucia. Bazarek jest krótko do dziś, bo chcemy jak najszybciej umawiać się do neurologa.
  7. NadziejkoTy jak zwykle niezawodna, bardzo Ci dziękuję za bazarek dla mojego biednego Gucia.
  8. Witam na bazarku Gucia i dziękuję za pomoc . Gucio jest starszym pieskiem, jeden wet uważa że ok 7 , drugi dał mu 9 lat.
  9. Dziękuję bardzo za pojawienie się u Gucia i pomoc .
  10. Tak to bardzo przykry widok Elu :(. Gucio przyjechał do mnie na dt ale po miesiącu okazało się że pasujemy do siebie i już został u mnie chociaż wczesniej nie zamierzałam adoptować drugiego pieska bo przecież w domu była Tofinka. A Gucio zawsze był przyjacielski, radosny, grzeczny, towarzyski i bardzo się do mnie przywiązał. Myślałam że ma przed sobą wiele pięknych dobrych lat a tymczasem w maju zupełnie z niczego przyszedł pierwszy atak. Gucio był akurat na łóżku obok mnie, najpierw myślałam że się bawi , wygłupia dopiero za chwilę uświadomiłam sobie że coś złego się z nim dzieje :(. I tak odtąd cały czas walczymy o jego zdrowie i komfort życia. Tak na ZEA, proszę z dopiskiem: na badania chorego Gucia Serdecznie Wam dziękuję za przybycie i pomoc dla Gucia .
  11. Bardzo Wam dziękuję że jesteście i za wsparcie dla mojego biednego Gucia
×
×
  • Create New...