U 艁atusia wszystko dobrze, 偶adna pogoda mu nie straszna :D.
Przepraszam 偶e znowu z op贸偶nieniem : na koncie 艂atusiowym wp艂aty od Dulskiej ( w VIII i IX), Kaas1 (w VIII i IX), MikAgi, helli (w IX i X), Nesiowatej (w IX i X), pani Agnieszki znajomej elik (w IX i X), Aldrumki , koji, pani Beaty z fb, Filipki, Mazowszanki13, konfirm31 i doroty1 - bardzo serdecznie Wam dzi臋kuj臋 .
Hotelik za wrzesie艅 450z艂 op艂acony.