Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Paczuszka ju偶 u mnie. Pi臋kne breloczki i myde艂ko. Bardzo dzi臋kuj臋.
  2. Przepraszam ale mam co艣 problem z dogomani膮 i nie mam jak wys艂a膰 pw, b臋d臋 pr贸bowa膰.
  3. To ju偶 dzi艣. Trzymam mocno kciuki .
  4. Powodzenia 艣licznotko w swoim domku :).
  5. Pozdrawiam Wszystkich wielbicieli 艁atusia :). Pyta艂am Szafirke jak 艁atu艣 wi臋c na szcz臋艣cie nasz seniorek czuje si臋 dobrze :).
  6. U 艁atusia wszystko dobrze, 偶adna pogoda mu nie straszna :D. Przepraszam 偶e znowu z op贸偶nieniem : na koncie 艂atusiowym wp艂aty od Dulskiej ( w VIII i IX), Kaas1 (w VIII i IX), MikAgi, helli (w IX i X), Nesiowatej (w IX i X), pani Agnieszki znajomej elik (w IX i X), Aldrumki , koji, pani Beaty z fb, Filipki, Mazowszanki13, konfirm31 i doroty1 - bardzo serdecznie Wam dzi臋kuj臋 . Hotelik za wrzesie艅 450z艂 op艂acony.
×
×
  • Create New...