Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26984
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Bardzo dziękuję że jesteście tu z nami , z Łatusiem. Zainteresowana pani była już w hoteliku Szafirki zapoznać się z Łatkiem. Mieszka niedaleko w Bytomiu Odrzańskim. W sobotę Szafirka zrobi z Łatusiem wizytę przedadopcyjną i jak im się spodoba to Łatuś już zostanie. Bardzo się denerwuję tą adopcją, chyba już jestem za stara, wydaje mi się że kiedyś było mi latwiej.
  2. Fajna sunieczka :). A ta kudłata obok na zdjęciach to też pod Twoją opieką Poker ?
  3. Powodzenia dla Cudki w nowym domku. Dziwię się że Albinki nikt nie chce. To cudna sunieczka.
  4. To powodzenia Szyszuniu . A Nataszka uroczo wygląda w tym fajnym ubranku.
  5. Podrzucę wieczorem.
  6. Hop do góry.
  7. Podrzucam wieczorową porą :).
  8. Przepraszam że znowu z opóżnieniem : na koncie łatusiowym wpłaty od Aldrumki (w X i XI), MikAgi (dwie w X), p. Beaty z fb (w X i XI), konfirm31 (w X i XI), doroty1 ( w X i XI), Dulskiej ( w X i XI), z bazarku Nadziejki, od helli, Nesiowatej, Kaas1, p. Agnieszki - znajomej elik, koji, Filipki i p. Krystyny z fb - bardzo serdecznie Wam dziękuję . Dziękuję że pamiętacie o Łatusiu i jesteście z nim. Hotelik za pażdziernik 465zł opłacony.
  9. Ja też podrzucę bazarek dla biednej Szyszeczki.
×
×
  • Create New...