Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Trzymam kciuki żeby to był Ten domek dla Mysi :). I dużo dobrego dla Coli w jej nowym domku :).
  2. Bardzo dziękuję Szafirko za takie miłe wieści o Misi i jej fotki:). Cieszę się ogromnie że Misiunia idzie do przodu, że tak dobrze się czuje w obecności człowieka, że tak wiele już Wam zaufała. Chociaż boję się też jak to będzie kiedyś kiedy znajdzie się dla niej domek, że będzie się czuła porzucona, że cofnie się w relacji z człowiekiem, ale mam nadzieję że jak znajdziemy dla niej ten odpowiedni dom to kochający człowiek będzie potrafił ją do siebie przekonać.
  3. Przyszły pieniążki dla dziadeczków od Aski7 (100zł), Onaa (45zł) i helli (75zł) - sprawdzałam 20ego - bardzo dziękujemy:). Po opłaceniu faktur za leczenie Lapisia dziadeczki znowu na minusie. No ale starość niesie za sobą różne dolegliwości, choroby, problemy. A u Lapisia i Pysiolka to podwójna starość. Domków stałych na horyzoncie brak.
  4. I jeszcze trochę uroczego cudaczka :D. Nie ma to jak wspólna zabawa na śniegu :D. I odpoczynek ale pozujemy do fotek.
  5. O Nortonka są głównie zapytania czy jest kastrowany bo dzwoniący lub piszący smsa o niego nie chcą kastrowanego. Brrr :/ Nie wiem czy ci zainteresowani nim są dlatego że taki ładny i młody i chcieliby go do rozmnażania czy co ..aż boję się o tym pomyśleć :(.
  6. Zaglądam do Aleksa, czasami trzeba trochę dłużej poczekać na dobry domek, ważne żeby był dobry i kochający Frędzelka:).
×
×
  • Create New...