Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Biedny Misiaczek :(. Nie daj się psiaczku, dzisiaj zaczęła się Wiosna, wszystko zbiera się do życia, słoneczko coraz milej świeci, pojawiają się pierwsze kwiatki, trawka rośnie.
  2. Dziękuję Tysiu :).
  3. Ciekawe jak się ma nasz słodki Misiaczek Paszczaczek :D. Na konto Misi wpłynęły pieniażki od seramarias (10zł), MRUCZKI (100zł), renatki_s (20zł), Marudzi (15zł), uxmal (10zł), Onaa (20zł) i Elisabety (40zł) - bardzo dziękujemy :). Wpisuję także do wpłat wpłaty marcowych deklaracji od hell(20zł) i Dulskiej(20zł), które przeniosły swoje miesięczne deklaracje z Nortonka na Misię , - bardzo dziękuję :). Nortonek , teraz Elio w ds :) - link do jego wątku.
  4. Powodzenia Kolusiu! Nie martw się , wszystko będzie dobrze. Jaka ona bida znowu na zdjęciu w tym kontenerku, zawsze to jest duży stres dla psiaczka jak jedzie z dt/hoteliku do swojego nowego domku. Oby wszystko się dobrze ułożyło, a Kolusia szybko poczuła się dobrze w swojej Rodzinie.
  5. A wiadomo coś może co u tej bidusi kudłatej ? Jak się teraz czuje ?
  6. Pysiuniu :( .. myślę o Tobie. Mam nadzieję że jesteś tam szczęśliwy za Tęczowym Mostem razem z Lapisiem.
  7. Faduniu - będzie dobrze, dasz radę malutki! Trzymam kciuki żeby wszystko odbyło się jak najlżej i najlepiej dla Fadusia i dla osób które dzisiaj z nim będą!
  8. zapraszam dla Saruni :) link do bazarku a tam m.in. i kilka innych różności
  9. Zapraszam na mały bazarek dla Saruni która wraz z czwórką szczęśliwców opuściła niedawno schronisko: link do wątku bazarku a tam m.in. takie pisanki ozdobne :)
  10. Tak linki do ogłoszeń Miłeczki są na pierwszej stronie, nie w pierwszym poście tylko trochę niżej.
  11. Chciałam Wam Wszystkim , którzy byli z Pysiem, kibicowali mu, pomagali, wspierali BARDZO PODZIĘKOWAĆ - dzięki Wam Pysiowi było dane te kilka ostatnich wspaniałych dla niego miesięcy jego życia, kiedy był szczęśliwy - miał ukochanego Człowieka Kasię, którego kochał i która jego kochała i opiekowała się nim, miał ciepły kącik, pełny brzuszek, mógł sobie rządzić na "swoim" gospodarstwie i miał tę swoją ukochaną wolność i swobodę. Kasiu - bardzo dziękuję. Smutno że los dał mu tylko taki krótki czas, tak jak i Lapisiowi, kiedy obydwa mogłyby jeszcze świat zawojować , te nasze dziarskie dziadeczki ale dziękuję Wam, że wspólnie mogliśmy im pomóc, odmienić ich schroniskowy żywot, że były szczęśliwe. Żegnaj Lapisiu .. Żegnaj Pysiolku .. żegnajcie dziarskie dziadeczki.
  12. Jeszcze kilka dni i będzie miesiąc jak Nortonek - teraz Elio :) zamieszkał w swoim nowym domku. Chciałam Wam Wszystkim , którzy byli z Nortonkiem, kibicowali mu, pomagali, wspierali, w drodze po lepsze życie , w drodze po własny dobry kochający dom BARDZO PODZIĘKOWAĆ :).
  13. Też mi się wydaje że imię Elio do niego bardzo pasuje :D. Jeśli chodzi o sprawy finansowe to przyszły pieniążki od Dulskiej (20zł), z mojego bazarku (1/2) (70zł), od p. Krystyny z fb (20) i uxmal (10zł) - bardzo dziękuję :). Także Państwo Elio przekazali pieniążki 130zł za pobyt psiaczka kiedy czekał na nich u pani Ewy w dt - bardzo dziękujemy :). Opłaciłam pobyt Nortonka - Elio za 18 dni lutego tj. 162zł i w sumie pozostało na koncie nortonkowym 57,85zł.
  14. Czyli dla Miłeczki kontytuujemy narazie karmę https://fera.pl/bosch-plus-senior-kozina-ziemniak-12-5-kg.html Poprosiłam Jo37 to zamówi, Asiu dziękuję.
  15. Trzymam kciuki za Sarunię, jest taka urocza, że jak nauczy się zasad życia domowego to na pewno szybko kogoś zauroczy :).
  16. Elu , ta wpłata 60zł to jest z mojego bazarku dzielonego w połowie z Balbinką, proszę potwierdź tam na wątku :) link do wątku bazarku dla Aureliuszka i Balbibinki
×
×
  • Create New...