Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. No tak Pelikanku, powiedz, - zabrali nam wesołego psotnego Nortonka a przyjechał jakiś nieznajomy piesek - ale i jego przyjmiemy do naszej uroczej gromadki :).
  2. Pysiolku, przyjeżdzają do "Twojego królestwa" nowe psie starsze biedaczki - Balbinka i Aureliusz - bądź dla nich miły bo los nie był dla nich łaskawy.
  3. Wszystkiego dobrego i dużo miłości w swoim nowym domku Perełko :).
  4. Jestem u Sarusi :). Ona taka niepozorna malizna, w schronisku miałaby marne szanse na dobry dom.
  5. Zapisuję wątek. A to jest wątek Niusi czy obydwu siostrzyczek ?
  6. Przyszły pieniążki od helli (75zł), bakusiowej (50zł), Aski7 (100zł) i teresy118 (40zł) - ślicznie dziękuję :). Jeśli zaś chodzi o finanse to chciałam Wam Wszystkim bardzo podziękować!, dzięki Waszym wpłatom i bonusikom! udało się pokonać problemy finansowe - długi pozostałe po Lapisiu (*). Tak że po opłaceniu pobytu lutowego Pysia u kikou, zostaną jeszcze pieniążki, które będziemy składać na karmę dla niego potrzebną za jakiś czas, i na wyróżnianie comiesięczne jego ogłoszeń na olx. Jeszcze raz dziękuję :D.
  7. Kasiu dziękuję za fotki Pysiulka i wieści o nim :), a te ostatnie to pewnie dlatego że0 d razu chciał pokazać nowemu kto tu rządzi. Mam nadzieję że już nie będzie niegościnny dla nowego przybysza. Narazie jeszcze nikt Tysiu. Twoje ogłoszenie olx i jedno swoje wyróżniłam z pieniążków pysiowych. Myślałam żeby zrobić jeszcze jedno z Twoim tekstem ale kiedyś miałam dwa z takim samym tekstem wyróżnione na różnych kontach olx i jedno mi usunęli :/. Chyba że trochę skrócę Twój tekst i jeszcze z takim ogłoszę. Myślę, że co miesiąc trzeba będzie zmieniać miasto aż ktoś wypatrzy Pysiolka :).
  8. Dziękuję szafirko za zdjęcia i filmik Misiaczka :D. Nasz paszczaczek ma troszkę zadarty nosek :). Dobrego udanego dnia dla Wszystkich zaglądających tutaj :).
  9. Pierwszą noc w nowym domku Nortonek był trochę niespokojny, chodził po mieszkaniu, na drugi dzień też jeszcze tęsknił, ale jest bardzo dużo przytulany :) więc powolutku się przyzwyczai. A potem zaczął się już nawet pakować Państwu do łóżka :). Trochę tylko pojawił się problem z podsikiwaniem, co mu się nie zdarzało w dt. Ale może to jeszcze stres i wrażenia z dużych zmian jakie zaszły w jego życiu. I takie fotki z dzisiaj :).
  10. To już sześć tygodni jak odszedłeś Lapisiu ...pamiętam.
×
×
  • Create New...