-
Posts
23011 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Właśnie sprawdziłam - na psach do adopcji też nie działa. Bardzo niedobrze. Viris, zrób coś! Nie ma jej... :-?
-
Nie działa mi sortowanie w/g daty rozpoczęcia wątku. Mnie się coś popsuło, czy ogólnie nie działa? Bardzo przydatne to było.
-
Tymuś uroczy (: Olek też miał taką poduszkę :megagrin:
-
maleńka Gremlin z hotelu ''Tara" znalazła swoje miejsce na świecie!!!!
rozi replied to kuna66's topic in Już w nowym domu
Nie jest dobre takie przywiązanie, a tym bardziej odwiedzanie, bo piesek nie wie o co chodzi i dlaczego jest tu, a nie tam. Nie wie co z nim dalej będzie i czeka, zamiast żyć sobie spokojnie. Gremlin prześliczna! -
Dziękujemy za wyrazy (: To dam jeszcze jedno, z podóży do domu [IMG]http://images24.fotosik.pl/165/c2ba4c5f31ec700d.jpg[/IMG] i link do wątku, jakby się komuś chciało o moim Olku czytać: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/olek-lublin-tiger-my-love-104811/[/url] .
-
A mojego Olka tu jeszcze nie ma. To ja wkleję (: W schronie [IMG]http://images47.fotosik.pl/96/8f7ee22087ca68a7med.jpg[/IMG] W domu [IMG]http://images46.fotosik.pl/96/d57b253551e6fc6fmed.jpg[/IMG] Wolny jak ptak (: [IMG]http://images50.fotosik.pl/172/45d98f569b0d619emed.jpg[/IMG] .
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
rozi replied to Neris's topic in Już w nowym domu
To tym bardziej trzebaby ją szybko ciachnąć, bo się baba za miesiąc rozmyśli i będzie chciała psinę zabrać. Ta hodowla pod kontroją jakąś, czy wsobna? -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
rozi replied to Neris's topic in Już w nowym domu
A przestań, to ten bydlak z awatarka. Przeżył parę lat ciężkiego schronu i tak mu zostało, ale małych łagodnych nie rusza, przynajmniej na spacerach. Neris, ja sądzę, że ta sunia szybko znajdzie dom, tylko mi ta sterylka tkwi w głowie. Małe szczotki są piękne, święty by się pokusił. . -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
rozi replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nie uśmiechaj się, Malagos (: tylko na DT. I musiałaby być naprawdę łagodna i maleńka, inaczej Olek ją ukatrupi, jemu obojętne, czy chłopak, czy dziewczyna. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
rozi replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Jaki charakter ma ta szczoteczka? Da się wziąć na ręce? Mieszkała w domu? Na stałe nie, ale może mogłabym wziąć ją na DT i przeprowadzić sterylkę, o ile dogada się z moimi staruchami i z kotkiem. -
05.07.2009 w Warszawie znaleziono rudą suczkę - ma już nowy dom.
rozi replied to Kiniak's topic in Już w nowym domu
Rozwieszałaś ogłoszenia przy sklepach? Na kioskach? Biedactwo. Strasznie smutna. -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='sota36'] wiekszy, niz wylicytowany![/quote] Z odsetkami :evil_lol: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[B]Sota36[/B], bazarki prowadzone są, na ogół, na sprawy pilne. Po zakończeniu bazarku prowadzący informuje (z radością) osobę potrzebującą pomocy o uzyskanej kwocie i osoba ta w myślach na coś tę kwotę przeznacza. Zdarza się, że pożycza pieniądze, licząc na szybki przelew. Opóźnienie trwające ponad miesiąc (bez uprzedzenia czy jakiegokolwiek kontaktu) może narobić sporo kłopotów. Maszaberla od niedawna prowadzi bazarki i jeszcze się z czymś takim nie zetknęła, stąd ostra reakcja. "Chamstwo i bezczelność" to rzeczywiście nie jest dobre określenie, ja bym powiedziała "brak wyobraźni", dziwny zwłaszcza u osoby, która - jak piszesz - sama ratuje zwierzęta. -
Zamiast "nietypowa prośba" napisz w tytule "kosiarka pilnie potrzebna". Ja bym popukała do hurtowni/producentów, może by dali w zamian za reklamę na stronie Schroniska, albo sprzedali po kosztach. To samo dotyczy materiałów budowlanych, czasem w hurtowniach zalegają jakieś niechodliwe kafelki, albo przeterminowane lekko farby.
-
Collie wyrzucony z samochodu - depresja - za TM [*]
rozi replied to zurdo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzie jest ten pies? Wziąć go nie mogę w takim stanie, bo mam Olka-kurdupla-dominanta i mieszkam na trzecim piętrze bez windy, ale mogę pojechać na kilka godzin dziennie i zająć się nim. -
Czy ona widziała na oczy kotka? Jeśli tak, to co było potem?
-
Pomysł świetny. Sama myśłę od pewnego czasu nad "zatrudnieniem" wolontariusza do doglądania schroniskowych staruszków i opłacaniem w zamian leczenia czy Dt jakiegoś pieska, na którym wolontariuszowi zależy. W ramach Skarbonki, rzecz jasna.
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
rozi replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A ta Pszczółka to jak ona z kotami? -
Chcę ostrzec przed Pocztą Polską. Prosiłam o numer konta, dostałam adres i informację, że pieniądze mogę przesłać w liście. Przesłałam, list dotarł, ale bez pieniążków. Ktoś ukradł Reksiowi i Dropsowi 200zł. Życzę złodziejowi długiej, męczącej i kosztownej choroby, a dodam, że moje złe myśli na ogół przynoszą efekty, więc wystarczy obserwować pracowników Poczty, wyjdzie szydło z worka.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Ja też. Znaczy wisiorka z kotem nie dostałam (dwa miesiące minęły). -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
rozi replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiedziałam, no wiedziałam że Drops trafi do Pani Ireny (: W sprawie kosztów badań nie dostałam do tej pory odpowiedzi, wobec tego prześlę pieniądze do DT z przeznaczeniem na koszty utrzymania. Adres mam. -
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
rozi replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Łomatko :multi: :multi: :multi: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote]ale sa inne metody, zeby uprzykrzyc zycie nieslownej osobie ;-) [/quote] Radzę uważać na słowa. Wiele osób wie, co potrafisz.