-
Posts
23016 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Ćwiartkę setki raz na 5 dni w tej chwili... Czekaj, zgłupiałam teraz, bo rozmawiałam z wetem i ja się muszę nad tym zastanowić wszystkim. Poprzeliczam i napiszę później.
-
Słuchajcie, zaraz mnie szlag trafi. Od dawna daję Luminal, wyciągam listek z pudełka, pudełko wyrzucam, pudełko jak pudełko, nie patrzę na nie nawet. Ale dziś wyjęłam ostatnie z szuflady i coś mi kątem oka trochę inaczej wyglądało, założyłam okulary, a tam 15mg zamiast 100!!! Tabletki tej samej wielkości, w życiu bym się nie zorientowała! Kupowałam trzy opakowania, dała mi ta idiotka w aptece jedno takie. No przecież to się w głowie nie mieści. Edit: w porządku, sprawdziłam w lecznicy, recepta była na 15-tki.
-
Ja w temacie epilepsji jestem, takie "zawieszanie" może być atakiem padaczki petit mal.
-
5 tygodni to może lekka przesada, ale 8-10 już nie. Moje jagi (siostry) gryzły się do zabicia w wieku trzech/czterech miesięcy, i to tak, że wrzucone do stawu dalej się gryzły. Około 2 miesięcy jeszcze reagowały na ostrą reprymendę.
-
Cisza, bo Dyniek się ukrywa :sleep:
-
Nie znam się na cenach, ale wkleję [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251413-Sprzedam-Vetoryl-30mg?p=21929519#post21929519[/url]
-
Ja tu koło siebie mam co najmniej cztery trzaśnięte (jazgoczące, niezrównoważone) psy, w trzech różnych domach. Wszystkie wzięte ze schronu. I teraz co. Czy to cale parcie na adopcje bierze pod uwagę, że ludzie psa nie wyszkolą w żaden sposób? Nie bierze. Szuka się domu, opiekun ma być dobrym człowiekiem, ma zapewnić miskę i posłanie, głaskać i koniec. Dawniej nie do pomyślenia było, żeby w bloku mieszkał pies, który jest utrapieniem dla sąsiadów, teraz co rusz ktoś bierze pieska i wolontariusze rozpływają się z wdzięczności, a sąsiedzi z bezsilności :D Biedne pieski, ja wiem że biedne, tylko że są psy, które bez szkolenia zwyczajnie nie nadają się do miasta. Tu się bardzo dużo pracuje, czasu na odpoczynek jest niewiele i jeśli ten krótki czas jest jeszcze zakłócany, to można szału dostać, niestety.
-
Jakiś czas temu odbyła się wojna o czosnek na forum papuzim :megagrin: Wszystkie moje psy, z wyjątkiem Kulki, zjadały czosnek, kiedy dawałam kawalątek. Żaden za to nie chciał pora.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
rozi replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Uprzejmie zawiadamiam, że Rudka i inne staruszki mają jeszcze jeden los od [B]bric-a-brac[/B] -
Orion był przywiązany w lesie...– PODEJRZENIE NOWOTWORU..HELP!!
rozi replied to paros's topic in Już w nowym domu
Uprzejmie zawiadamiam, że [B]paros[/B] gra dla Oriona na mojej loterii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250900-***-Lotto-z-Plusem-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-lutego[/URL] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
rozi replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Uprzejmie zawiadamiam, że Rudka (i starsze pieski) ma już 5 numerków na mojej loterii. -
Ja bez zaproszenia. Jezusie, jakie śliczne :loveu: Dacie mi jednego?
-
Ciupeńka Pętelka z autobusowej pętli. Szukamy domu...
rozi replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Uprzejmie zawiadamiam, że [B]haliza[/B] też gra dla Pętelki, zwariować można :)