-
Posts
23019 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
Dziwne zachowanie u starszego 14 letniego, niewidomego psa.
rozi replied to vikunia2010's topic in Neurologia
Zaburzenia nie muszą być i na ogół nie są stałe i jednoznaczne. Jeden dzień jest lepszy, dwa inne gorsze. Taki los staruszków, zwłaszcza po przejściach. Życzę przede wszystkim spokojnego podejścia do problemów i nie daj się pakować w jakieś nieuzasadnione celem badania i inne historie; piesek powinien się czuć bezpiecznie i mieć spokój, to jest najważniejsze. -
Dziwne zachowanie u starszego 14 letniego, niewidomego psa.
rozi replied to vikunia2010's topic in Neurologia
A co da oglądanie mózgu, będziesz go operować w tym wieku? Zapytaj o ten Cavinton. -
Dziwne zachowanie u starszego 14 letniego, niewidomego psa.
rozi replied to vikunia2010's topic in Neurologia
Nie, nie ta nazwa... Już wiem! Cavinton. -
Dziwne zachowanie u starszego 14 letniego, niewidomego psa.
rozi replied to vikunia2010's topic in Neurologia
Jeśli to dezorientacja, to można spróbować podawać lek na dotlenienie mózgu, ja dawałam staruszkowi, nie pamiętam w tej chwili jaki to lek, ale na pewno taki dla ludzi. Troszeczkę pomagał. -
Kupiłam stacjonarnie, nie wślipiłam się wystarczająco w opakowanie. Przy kodzie kreskowym był prawidłowy numer produktu 2210, a wyżej dopiero 9951 i P.R.C, patrzyłam na kod. Opakowanie w blistrze, nie widać ani ostrza, ani tej klapki od baterii, gdzie jest wyciśnięty kraj pochodzenia. No trudno, mam nauczkę.
-
Kupiłam taką maluśką, niezwykle wygodną wykończeniówkę, Wahl Stylique, i chcę powiedzieć, że jest bardzo głośna, a w dodatku made in China, więc trzeba uważać. Na ostrzu nie ma graweru, jest no-name, co prawda tnie i nie zapłaciłam dużo, no ale ja lubię porządne rzeczy i nie kupiłabym jej mając te informacje.
-
Boi się zamieszania, bo nie wie co z nim dalej będzie, bidny.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='caryca26']Zgłaszam użytkowniczkę Karilka. Sprawa wygląda tak : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250997-Rózności-dla-Ciebie-domu-dzieciaka-i-zwierzaka-ROZLICZAM[/URL] Bazarek zakończył się 19.03.2014 . Karilka prosiła czy może uregulować po wypłacie to jest na koniec kwietnia na co wyraziłam zgodę. Potem tj. 07.04.2014 Karilka napisała mi , że miała problemy z kontem i że [B]wpłaci do środy tj. 09.04.2014[/B] . Niestety nie odnotowałam tej wpłaty , a sama Karilka ostatni raz logowała się właśnie 09.04.2014. Jestem zmuszona rozliczyć bazarek bez jej wpłaty. Mam nadzieję , że Karilka zapłaci i sprawa się jakoś wyjaśni...[/QUOTE] Nie za szybko zgłosiłaś? Patrzyłam na Regulamin Twojego bazarku i nie ma tam terminu na wpłaty, a od w/w środy upłynęły zaledwie dwa dni robocze -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='irysek']z moimi zaległościami wpłatowymi,a wiem, że kilka takich jest na bank.[/QUOTE] Znaczy co, obiecałaś psom pieniądze i nie dałaś po prostu. Ty usuwasz PW z niezapłaconymi rozliczeniami? Bo jak nie, to sobie zajrzyj do skrzynki, a jak usuwasz, to nie mam więcej pytań. Sama wystawiasz bazarki, powinno się zrobić to samo, nakupić fantów i olać, może byś się ocknęła. Coś nie bardzo Ci wychodzi ten wielki come back [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246624-Irysek-Come-Back-mam-nadzieję-że-wielki[/URL] -
O takich drobnych rzeczach często nawet nie wiemy, akurat przy Tobie to było, a tak to byś nie wiedziała. Też trzymam za Vikę! W ogóle, jak Alicja123, pozdrawiam padaczkowców, jeśli ktoś tu zagląda (:
-
[quote name='rozi']Schodzę do 1/4 tabletki 15mg raz w tygodniu. To jest jakieś 1,64 mg na kilogram wagi ciała. Lekarz przewraca oczami i mówi, że to dawka homeopatyczna, no ale nic się nie dzieje. Bromku kroplę rano jednak podaję. Napiszę natychmiast, jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy.[/QUOTE] Od dwóch tygodni trzymam tylko na Bromku, kropelka rano. Nic się nie dzieje.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Do poczytania [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250149-ROZLICZAM___PO%C5%9AWI%C4%84TECZNA-WYPRZEDA%C5%BB_-sp%C5%82ata-d%C5%82ug%C3%B3w-BDT-BUDRYSEK-oraz-Dziadeczk%C3%B3w%28*%29?p=22051130#post22051130[/url] -
O, ja właśnie miałam się wybrać do tej myjni. Mówisz że fajnie? A jak to wygląda, wchodzisz i co?
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Bardzo dziękuję, też się cieszymy (: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Czy [B]FUNDACJA SOS DLA JAMNIKÓW[/B] mogłaby wreszcie potwierdzić wpływ 320zł z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url] Nikt mnie raczej nie posądza o malwersacje, niemniej przelew poszedł 31 marca, a na wątku Boryska do tej pory nie ma informacji. Pieniądze wygrał Borys, nie Fundacja, proszę o potwierdzenie, że ta kwota jest do Jego dyspozycji. -
[quote name='cockermanka']N[B]ie zgodzę się....[/B] Z konieczności od 1,5 roku pracuję na GTSach. Mnie bardziej odpowiada GTS888,bo jest cichszy niż ten z podanego linku GTS888B. [B]Ale nie ma co liczyć na to,że dołączone ostrze będzie ciąć[/B] ;) [B]Najlepiej by było w Germapolu dokupić porządne ostrze[/B].[/QUOTE] No to sama sobie przeczysz, bo proponujesz maszynkę za 150 plus ostrze za ponad 100, czyli sama maszynka za 150 nie wytrzyma :D
-
[quote name='Maron86']ta maszynka ma służyć do golenia [B]2-3x w roku[/B] dosłownie, do tego jednego psa dlatego nie uśmiech mi się wydawać 300zł na maszynkę która się zwróci po 5latach :eviltong:[/QUOTE] Nie wiem jak liczysz te 5 lat. Piszesz, że "jednorazowa wizyta u groomera z goleniem to 140+zł", więc maszynka za 3 stówki wyjdzie Ci na zero w niecały rok :eviltong: Na temat szczegółów technicznych najlepiej porozmawiaj z obsługą Germapola.
-
Kiepskie ostrze tak. Dobre są np. ostrza Moser'a, są w maszynkach Moser i Wahl, ja mam Wahl, jestem bardzo zadowolona, ale mam "niedrogiego" Wahl'a, bo potrzebuję tylko dla yorków, sporadycznie dla kundlasów znajomych.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nie wiem, czy którykolwiek mod w ogóle działa. Może Pianka? Bo Viris ma w sygnaturze, że brak czasu. Taki wątek musi być prowadzony przez moderatora. Już tu było parę osób, za które każdy gotów był ręczyć, a teraz powinny tkwić na Kwiatkach, więc moim zdaniem tylko moderatorom można jakoś w miarę ufać. Lekko nie jest. -
Wejdź sobie na stronę Germapol'u a najlepiej zadzwoń do nich i pogadaj. Do 150zł porządnej maszynki chyba nie kupisz, ale warto wydać więcej i się nie wkurzać i nie musieć co rusz szukać nowej. A jak często potrzebujesz golić? Bo może taniej Ci wyjdzie wizyta u groomera raz na jakiś czas.
-
Nie wiem co Wasz wet na to, ale ja kiedyś wyleczyłam (wreszcie!) uszy mojej Buby Bioparox'em, takim w psiukawce, do gardła. Z desperacji go wzięłam do ręki, akurat miałam, a normalne różne psie kropelki co trochę pomogły, to ostry nawrót.
-
[quote name='Bea88']Na szczęście mają doświadczenie, więc mogę mieć do nich zaufanie. A póki co cieszymy się z 16 dnia bez ataku.[/QUOTE]..... Co u Was?